طوفانی آخر هفته پیش رو برای میلیون ها نفر در سراسر آمریکا

آسیب های گزارش شده به خانه ها در نقاط, کنتاکی, میزوری و ایلینویز.

شدید و رعد و برق را از طریق اواسط جنوبی و بخش هایی از غرب میانه دوشنبه, تولید آسیب باد. کنتاکی به حال gusts باد تا 66 مایل در ساعت و به اندازه یک توپ گلف تگرگ گزارش شده در ایلینویز و میسوری.

آسیب های گزارش شده به خانه ها و درختان در نقاط کنتاکی, Missouri, ایلینوی و آرکانزاس است.

که همان طوفان سیستم منتقل شده به سواحل شرق و آوردن باران سنگین وجود دارد صبح روز جمعه از جمله واشنگتن دی سی, فیلادلفیا, شهر نیویورک و بوستون.

طوفان در جنوب غربی آورده 3 تا 4 اینچ باران در سه روز اخیر در منطقه تولید شده است که جاری شدن سیل از جنوب کالیفرنیا به ققنوس.

طوفان سیستم را در حال حاضر حرکت شرق به مکزیک و وسترن تگزاس تولید خواهد شد و رعد و برق شدید با آسیب رساندن به بادها چند گردباد و تگرگ های بزرگ.

در غرب جدید طوفان در حال حرکت به منطقه به ارمغان می آورد و تهدید از برف سنگین.

با طوفان بلندی 14 کشورهای غربی در زیر بارش برف و سیل و باد بالا هشدار صبح جمعه.

شنبه جنوب غربی طوفان حرکت خواهد کرد و به دشت و برف آورد به شمال با باران سنگین و برخی از جاری شدن سیل ممکن است در جنوب دشت.

جدید غرب طوفان خواهد اسلاید جنوبی به کالیفرنیا و رشته کوه های راکی با بسیار سنگین کوه, برف و باران برای مناطق ساحلی.

یکشنبه غربی طوفان واقعا تا سطح شیب دار و را و حتی بیشتر برف سنگین به کوه های سیرا نوادا در کالیفرنیا و بخش هایی از غرب به رشته کوه های راکی. Heavy rain انتظار می رود که برای سان فرانسیسکو.

از طریق آخر هفته این طوفان سیستم را 2 تا 4 فوت برف از کوه های سیرا نوادا در کالیفرنیا و 1 تا 3 اینچ باران از سواحل کالیفرنیا به سمت جنوب دشت.

دشت غربی می تواند تا 6 اینچ, تازه, مارس برف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>