طوفان در حال توسعه می تواند به جاری شدن سیل برای جنوب روز شنبه, برف شمال, شنبه

یک طوفان جدید به ارمغان بیاورد ممکن است برخی از جاری شدن سیل در بخش هایی از جنوب یکشنبه.

یک طوفان جدید را به ارمغان خواهد آورد طوفان قوی و ممکن است برخی از جاری شدن سیل در بخش هایی از جنوب آغاز جمعه و برخی از برف برای بخش هایی از جنوب شرق در روز دوشنبه به عنوان یک ساحلی طوفان توسعه.

بخش مرکزی اوهایو برخورد با جاری شدن سیل در صبح روز جمعه پس از رعد و برق قوی آورده باران سنگین به منطقه است. بارندگی در مجموع بیش از چند روز گذشته در نقاط مرکزی اوهایو باید بیش از 4 اینچ است. رودخانه و جاری شدن سیل همچنان ادامه دارد صبح روز شنبه در بخش هایی از منطقه اما به هر حال انجام رودخانه و جاری شدن سیل باید شروع به عقب رفتن بیش از آخر هفته.

پیشانی سیستم نیز به ارمغان آورد یک تعداد انگشت شماری از آسیب بادهای گزارش سراسر اوهایو شرقی از غرب پنسیلوانیا و نیویورک. بادها gusts از 59 مایل در ساعت گزارش شد در بخش هایی از شمال نیویورک.

این همان طوفان سیستم به ارمغان آورد برخی از گرمترین هوا را در ماه به بخش هایی از جنوب شرق در بعد از ظهر جمعه. شهر نیویورک رسیده 77 درجه گرمترین دما پس Oct. 7, 2019.

بعدی قابل توجه آب و هوا ساز توسعه در جنوب ایالات متحده آمریکا اواخر روز شنبه به یکشنبه. باران سنگین و برخی از رعد و برق را به حرکت قطعات تگزاس, لوئیزیانا, می سی سی پی و آرکانزاس توسط صبح روز یکشنبه و قبل از گسترش شمال و شرق در طول روز.

برخی از طوفان از لوئیزیانا به می سی سی پی و آلاباما به نوبه خود می تواند شدید و را از باد پر باد.

این طوفان خواهد شد در حال حرکت به دره اوهایو و جنوب دریاچه های بزرگ در روز دوشنبه با لبه شمالی آسمانی سپر تعامل با هوای سرد. علاوه بر این, ساحلی کم را توسعه بیش از سواحل کارولینا. این نتیجه به احتمال زیاد حداقل در یک دوره کوتاه از برخی برف در بخش هایی از شرق.

در همین حال یک زن و شوهر دور از باران سنگین را حرکت در سراسر جنوب و بخش هایی از اقیانوس اطلس است که می تواند باعث برخی از جاری شدن سیل.

ساحلی کم خواهد سوار نسبتا نزدیک به خط ساحلی در اواخر روز دوشنبه و تبدیل به یک کمی بیشتر سازمان یافته است. به عنوان یک نتیجه باران را تشدید خواهد کرد و نزدیک به شهرهای بزرگ اما برف تبدیل خواهد شد کمی سنگین تر در بخش هایی از کشور انگلستان است.

علاوه بر این بادها خواهد بود برداشته و آن را می تواند توفانی در بخش هایی از جدید انگلستان است.

تا آنجا که بارندگی در مجموع 2 تا 3 اینچ از بارش باران خواهد بود که ممکن است در بخش هایی از جنوب جایی که بارندگی بیش از چند ماه گذشته باقی مانده است و بالاتر از متوسط است.

به دور از شهرستانها عمده در قطعات داخلی از انگلستان انباشت برف امکان پذیر خواهد بود. به نظر می رسد 3 تا 6 اینچ خواهد بود که ممکن است در بخش مرکزی نیویورک و بخش هایی از شمال کانکتیکات به مین است. آخرین پیش بینی ارشاد همچنین نشان می دهد برخی از مناطق بیش از 6 اینچ به خصوص در بالاترین ارتفاعات شمال Appalachians.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>