سهام باز پایین تر در وال استریت به عنوان ویروس موارد سنبله

سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل معاملات روز شنبه به چین گزارش شده سنبله در مورد این ویروس جدید است که تهدید به چین چین رشد اقتصادی و صدمه زدن به کسب و کار در سراسر جهان

نیویورک — سهام ایالات متحده کاهش یافت و در اوایل معاملات روز شنبه به چین گزارش شده سنبله در مورد این ویروس جدید که تهدید به چین چین رشد اقتصادی و صدمه زدن به کسب و کار در سراسر جهان.

چین گزارش داد افزایش شدید مرگ و میر پس از سخت ترین ضربه استان هوبئی در زمان یک رویکرد جدید برای طبقه بندی و تشخیص ویروس است. آخرین آمار و ارقام نقش برآب امیدوار است که گسترش شیوع اوج بود که تا به حال کمک کرده بالابر سهام در طول هفته.

سهام تکنولوژی با مته سوراخ کردن فشار از فروش. NetApp فرو 11.4% زیر ناامید کننده درآمد و سیسکو کاهش 6.3%.

شرکت هایی که تکیه بر هزینه های مصرف کننده از جمله مربوط به سفر و کسب و کار و همچنین کاهش یافت و به طور گسترده.

بازده اوراق قرضه پایدار باقی مانده است. عملکرد 10 ساله خزانه داری برگزار شد 1.62%.

سرمایه گذاران رهبری برای امن تر سرمایه گذاری است. آب و برق و شرکت املاک و مستغلات برگزار شد تا بهتر از بیشتر از بازار است.

نگه داشتن نمره: S&P 500 شاخص سقوط 0.4% که از ساعت 10 صبح به وقت شرق آمریکا. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت 159 امتیاز یا 0.5% به 29,390. نزدک 0.3%. راسل 2000 شاخص کوچکتر سهام شرکت 0.2% کاهش پیدا کرد. بازارهای اروپا و آسیا نیز کاهش یافت.

ویروس به روز رسانی: تغییر در نحوه هوبئی تعیین و گزارش مواردی از این ویروس جدید تحت فشار قرار دادند و تعدادی از موارد در سراسر جهان به بیش از 60 ، 000.

شیوع این بیماری در حال حاضر در حال صدمه زدن به کسب و کار و بیشتر از آنها هشدار داد که اثرات معطل خواهد شد از طریق سال. سازمان جهانی موبایل بزرگترین نمایشگاه فن آوری لغو این رویداد را به محل در اسپانیا به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت بیش از وقوع.

MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی که حدود 20 درصد از درآمد حاصل از قمار پناهگاه ماکائو کشیده پیش بینی سود خود برای سال 2020 است. مد شرکت رالف لورن هشدار داد که شیوع ویروسی برش به سه ماهه چهارم فروش حدود 55 میلیون به 70 میلیون دلار.

پرواز بالاتر از طوفان: Alaska Airlines رز 1% پس از شرکت هواپیمایی گفت: آن را به همکاری نزدیک تر با خطوط هوایی آمریکا در سواحل غرب خدمات. شرکت های هواپیمایی خواسته اجازه دولت برای گسترش درآمد های برای پوشش پروازهای بین المللی در سیاتل و لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>