سهام باز پایین تر در وال استریت به عنوان coronavirus موارد افزایش

سهام در حال حرکت به پایین در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران ناامید به خروش در جدید کروناویروس موارد در ایالات متحده به بالاترین سطح خود در دو ماه

سهام منتقل گسترده پایین تر در وال استریت در اوایل معاملات روز شنبه به عنوان سرمایه گذاران تبدیل محتاط جدید کروناویروس موارد در آمریکا به بالاترین سطح در دو ماه.

S&P 500 به پایین بود 1.3% دادن همه از آن سود برای این هفته است. مالی مراقبت های بهداشتی و خدمات ارتباطی بخش سهام اختصاص یک تکه بزرگ از ضرر و زیان است. شرکت های فن آوری شده اند که پیشرو در بازار, بالاتر آن را به عنوان bounced بازگشت از یک شیرجه رفتن در ماه مارس نیز کاهش یافت. سهام انرژی کاهش یافته و همراه با قیمت نفت خام است.

در حالی که آمار اقتصادی با اشاره به بازیابی از بهار مستندات است که در حال کاسته شود در ایالات متحده و کشورهای دیگر افزایش عفونت های جدید قانونی است نگران است که بازگشایی کسب و کار ممکن است به محدود دوباره.

خطوط کروز که ایستاده به رنج می برند تا حد زیادی اگر محدودیت های مسافرتی در حال گسترش در میان بزرگترین بازنده در اوایل معاملات. نروژی کروز خط کارناوال و رویال کارائیب Cruises بودند و هر یک را بیش از 8 درصد.

میانگین صنعتی داو جونز پایین بود 391 امتیاز یا 1.5% به 25,764. نزدک بود که در آینده دوم آن بالا تمام وقت در این هفته بود پایین 0.9 درصد بوده است. این شاخص راسل 2000 از سهام شرکت داد تا 2.2%.

بازار بوده است که عمدتا در رالی حالت به عنوان سرمایه گذاران با تمرکز بر چشم انداز اقتصاد بازیابی. برخی از گزارش های اقتصادی دلگرم کننده سوخت خوشبینی که بازگشایی کسب و کار در ایالات متحده و جاهای دیگر می تواند اقتصاد را از رکود عمیق هر چه زودتر به جای بعد.

اما آخرین اطلاعات در مورد شیوع undercutting برخی از این خوش بینی. جدید کروناویروس موارد در آمریکا افزایش یافت و به بالاترین سطح خود در دو ماه و در حال حاضر بازگشت به جایی که آنها در اوج شیوع بیماری است.

در سراسر جهان بیش از 9.2 میلیون نفر در حال تایید کرد که قرارداد این ویروس از جمله بیش از 477,000 که فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. این فکر به حقیقت را اظهار نکردن تعداد واقعی به دلیل محدودیت برای تست و بسیاری از موارد بدون علامت.

روز سه شنبه مقامات بهداشت فدرال کنگره گفت به بریس برای موج دوم coronavirus عفونت در پاییز و زمستان این سال است.

تحلیلگران هشدار می دهند که با وجود های اخیر بازار تظاهرات کمی وجود دارد اطمینان عفونت نگه نمی, پخش كردن, با توجه به تعداد رو به رشد در برخی از نقاط ایالات متحده و برزیل و آسیا است.

Prakash Sapal ارشد اقتصاددان برای ING گفت: تمرکز است که به آرامی تغییر به COVID-19 همه گیر از خوش بینی در مورد یک تک به تک از شل شدن مستند محدودیت.

“اخیر شتاب در عفونت کرده شعلهور نگرانی است که دولت ها خواهد بود مجبور به تعطیل کردن اقتصاد خود را یک بار دیگر هدر دادن فرصت بسیار امیدوار-اقتصادی گزاف گویی او گفت:” در یک گزارش.

عمده شاخص های سهام در اروپا نیز کاهش یافت و به طور گسترده. آلمان داخ کاهش یافته است 2.2% در حالی که شاخص CAC 40 در فرانسه تضعیف 2 درصد. بریتانیا FTSE 100 پایین بود 2.3%. بازار در آسیا بسته بیشتر بالاتر است.

عملکرد 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید رز برای 0.71% از 0.70% اواخر روز سه شنبه. این تمایل به حرکت با انتظار سرمایه گذاران برای اقتصاد و تورم است.

انرژی تجارت معیار آمریکا نفت خام تضعیف 1.5 ٪ به $39.78 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد پایین بود 0.8 ٪ به $42.37.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>