سهام و قیمت نفت سقوط به عنوان ویروس می بندد سایت در سراسر جهان

بزرگترین اقتصادهای در حال ارائه بیشتر نگران کننده نشانه های اضطراب بیش از شیوع ویروس می فرستد سهام و قیمت نفت غوطه وری

بانکوک — بزرگترین اقتصادهای تحویل بیشتر نگران کننده نشانه دوشنبه اضطراب بیش از شیوع ویروس فرستاده سهام و قیمت نفت غوطه وری و بسته سایت های از کلیسای سیستین به عربستان سعودی مدارس.

سهام در آسیا و خاورمیانه و اروپا و آمریکا آتی بودند به شدت پایین گزارش سلامت اقتصاد ژاپن و چین هم زده بیشتر خبري و رکود بود که احساس توسط مردم در سراسر جهان است.

“کسب و کار ما این است که یک پنجم از آنچه قبل از آن بود گفت:” چنگ شنگ که کمک می کند تا اجرای مواد غذایی پایه در پکن است که مبادرت به فروش سوسیس و کالباس و رشته فرنگی. “وجود دارد بسیار کمتر ترافیک پا. هیچ مردم وجود دارد.”

به عنوان تضعیف اقتصاد سرزنش شد حداقل در بخشی از این ویروس است که آلوده بیش از 110,000 مردم موارد گزارش شده در بیش از نیمی از کشورهای جهان و فلش امتیاز شد فوران در سراسر جهان است.

در ایالات متحده, که در آن بیش از 500 عفونت گزارش شده چشم ثابت شد در کشتی های کروز در طرف مقابل از این کشور که در خلیج نگه داشته بیش از ترس از تهدیدات ویروس.

مسافران پیاده ریگال شاهزاده اوایل روز دوشنبه پس از آن دریافت, ترخیص کالا از گمرک به حوض در فلوریدا. آزمون دو خدمه چشم که ممکن است حامل ویروس برگشتم منفی است.

بزرگ شاهزاده خانم عین حال انتظار می رود برای بارانداز در کالیفرنیا با 21 نفر که تست مثبت برای coronavirus در هیئت مدیره. مسافران قرار می گیرد تحت قرنطينه.

جهانی قیمت نفت رنج می برد خود را به بدترین ضرر و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991. در عربستان سعودی, سهام دولت غول نفتی آرامکو عربستان 10 درصد کاهش یافته وادار به توقف معاملات این شرکت در ریاض را در بورس.

عربستان سعودی قطع هوایی و دریایی سفر به و از, بحرین, مصر, عراق, ایتالیا, کویت, لبنان, کره جنوبی, سوریه و امارات متحده عربی پس از زودتر بسته کردن مرزهای زمینی خود.

همه عربستان سعودی مدارس و دانشگاه ها بود بسته آغاز و تا روز دوشنبه.

در ایتالیا دولت یک صفحه از چین راهکار صدور یک قرنطینه به منظور تلاش برای قفل کردن 16 میلیون نفر در سراسر نوار شمالی کشور. ایتالیا مالی hub میلان و محبوب خود توریستی شهر ونیز در میان اماکن تحت نظم در سراسر کشور, موزه ها و سایت های باستان شناسی بسته شد, مراسم لغو شد و رستوران ها گفته شد برای حفظ مشتریان متر (3.3 فوت) از هم جدا. این کشور دارای شمارش 7,375 موارد COVID-19.

پاپ فرانسیس در جشن جمعی توسط خود دوشنبه در واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند اما از سر گرفته و برخی از جلسات.

کشورها در سراسر جهان نشان داد که تمایل به رابطه جنسی خشن مراحل سعی کنید برای جلوگیری از این ویروس گسترش یافته است.

جمهوری چک روز دوشنبه گفت که بازدید از بیمارستان ها و خانه های بازنشستگی و ممنوع شدند و به صورت تصادفی چک آغاز خواهد شد از ورود وسایل نقلیه در گذرگاه های مرزی از جمله در نظر گرفتن درجه حرارت از سرنشینان.

قطر قطع سفر به 15 کشور و اعلام کرد آن را تعطیل, مدارس و دانشگاه ها آغاز روز سه شنبه.

چین گزارش 40 مورد جدید از این ویروس در دوشنبه خود کمترین تعداد از ژان. 20. بیش از سه چهارم از این کشور زنده ماندن ویروس در بیماران منتشر شده است, با توجه به آمار دولت.

کره جنوبی گزارش 165 بیشتر موارد دوشنبه آوردن مجموع آن به 7,478.

کمک به این گزارش بودند کن Moritsugu در پکن; Tong-Kim hyung در سئول کره جنوبی; Carlo Piovano در لندن; نیکول Winfield در رم; و جان Gambrell در دبی, امارات متحده عربی.

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>