انباشت باعث رونق در فروش مواد غذایی به عنوان خود جدا استرالیایی خرید 22 درصد بیشتر الکل

کریسمس در اوایل برای انگلستان به عنوان فروشنده سوپرمارکت خرید و فروش در ماه مارس ساختگی کسانی که معمولا پست شده در طول دوره جشن و شکست همه سوابق داده های جدید نشان می دهد.

خانواده ها در مواجهه طولانی مستندات نظر می رسد که وحشت خریداری طولانی-زندگی اقلام مانند ماکارونی و برنج و قوطی های گیاهی به عنوان آنها پخش کردن سنگین £10.8 میلیارد دلار ($13.4 میلیارد دلار) بیش از چهار هفته گذشته در بریتانیا فروشنده با توجه به آخرین آمار و ارقام از بازار شرکت تحقیقاتی Kantar.

این به طور گسترده ای به دنبال داده ها را برای اولین بار بینش اثر انباشت شده در سوپر مارکت فروش به عنوان سرمایه گذاران نگاه به فروشندگان مواد غذایی مانند تسکو TSCO, -1.84%, Sainsbury SBRY, +0.10% و موریسون MRW, -2.41%, که به طور فزاینده ای به عنوان دفاعی سهام در طول بحران. U. K در سومین بازیکن Asda متعلق به خارج WMT, -1.36%, که گفته است که در حال بررسی گزینه های خود را به صورت زنجیره ای. تحولات در انگلستان مواد غذایی در بازار دیده می شود می تواند به عنوان یک راهکار برای ایالات متحده است که کمی پشت بریتانیا در نظر coronavirus بحران است.

جزئیات: سودای تسکو سهام می تواند خبر خوبی در پیش رو

فریزر McKevitt رئیس خرده فروشی و مصرف کننده بینش در Kantar گفت: “فروشندگان و کارکنان خود شده اند در خط مقدم به عنوان خانواده آماده شدن برای یک اقامت طولانی در خانه با فروش مواد غذایی به مقدار £10.8 میلیارد دلار در طول چهار هفته گذشته به تنهایی که حتی بالاتر از سطح دیده می شود در کریسمس شلوغ ترین زمان از سال و تحت شرایط عادی است.

“رشد شده است در درجه اول متکی بر مردم ساخت اضافی سفرهای خرید و خرید کمی بیشتر به جای گسترده افزایش بسیار زیادی چرخ دستی یا چرخ دستی های خرید پر از خرید.

در چهار روز بین ماه های مارس 16 و 19 مارس یک شنبه-طریق-دوشنبه span 88 درصد از خانوارهای بازدید یک بقال ساخت پنج سفر در دمای — اضافه کردن به 42 میلیون اضافی سفرهای خرید در کمتر از یک هفته.

جزئیات: انگلستان بقال Sainsbury است که با قرار دادن شرط های بزرگ و در اینجا چگونه است که می تواند افزایش سهام

McKevitt گفت: “با رستوران ها و کافه ها در حال حاضر بسته شده و هیچ یک از ما می تواند غذا خوردن وعده های غذایی بر روی بروید دیگر و اضافی 503 میلیون وعده های غذایی به طور عمده ناهار و تنقلات آماده خواهد شد و خورده در خانه هر هفته برای آینده قابل پیش بینی.

کسانی که از دست رفته میخانه شده اند, جوراب زنانه ساقه بلند در مشروب الکلی به از نو خلق کردن سفرهای مورد علاقه خود را ثابت برخی از آنها معاشرت با دوستان بیش از برنامه های مانند Houseparty و FaceTime. این Kantar داده ها نشان می دهد الکل فروش شد افزایش 22 درصد اضافی £199 میلیون دلار در ماه گذشته به عنوان استرالیایی ضربه زدن به بطری.

کلایو سیاه یک تحلیلگر در بروکر ساحل پایتخت هشدار داد: “با خیلی بلند تا مصرف از پر کردن larders و فریزر است به احتمال زیاد به کاهش کوتاه مدت مواد غذایی انگلستان تقاضا است.”

در حالی که اقتصادی سایه coronavirus بحران می تواند طولانی و تاریک او ارائه می دهد برخی از خوش بینی: “از یکی از بستگان دیدگاه است که ممکن است افزایش جذابیت انگلستان سوپر مارکت ها به عنوان سرمایه گذاری در سهام نقش خود را به عنوان defensiveness رایگان, پول نقد, نسل نقدینگی و پرداخت بدهی از طریق درخشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>