بازار سهام تا روز پس از غوطه وری در میان coronavirus همه گیر

میانگین صنعتی داو جونز است و سقوط در میان شیوع کروناویروس.

بازارهای مالی ایالات متحده را دیدم کردند جمعه پس از روز از ضرر و زیان گسترده با میانگین صنعتی داو جونز اطراف کنگره 1,110 امتیاز و یا بیشتر از 5 درصد است.

S&P 500 و Nasdaq نیز در حدود 5% در هر.

بازار کاهش یافت در این هفته در میان رمان شیوع کروناویروس و سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد و آن را یک بیماری همه گیر.” روز پنج شنبه در میانگین صنعتی داو جونز از دست داده و بیش از 2,350 امتیاز تقریبا 10% و روز قبل از آن فرو 1,464 امتیاز یا 5.86% به عنوان سرمایه گذار اضطراب تحت فشار قرار دادند تا شاخص به بازار خرس برای اولین بار پس از بحران مالی 2008.

به عنوان بازارهای reeled این هفته فدرال رزرو اعلام کرد که 1.5 تریلیون دلار طرح برای کمک به ایجاد ثبات در سیستم مالی اما به نظر می رسد که به اثر کمی در روز پنج شنبه.

“این تغییرات انجام شده به آدرس بسیار غیر معمول اختلال در خزانه تامین مالی بازارهای مرتبط با کروناویروس شیوع” بانک فدرال رزرو نیویورک گفت: در روز شنبه در بیانیه ای.

گرگ مک براید مدیر ارشد مالی و تحلیلگر در Bankrate گفت: ABC News قبلا در این هفته که “این بیماری همه گیر کوروناویروس گرفته در بازار سهام به بازار خرس خاک و ریزش های بیشتر در اینده نزدیک به عنوان ایالات متحده به طور موثر بازدید ‘توقف’ را فشار دهید در اقتصاد در تلاش برای محدود کردن گسترش ویروس.”

“وجود خواهد داشت اقتصادی اختلال و همه-اما-خاص رکود,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>