محرک بررسی ماشین حساب: چقدر ممکن است شما را دریافت کنید ؟

ABC News Corona Virus Economic Impacts

آمریکایی ها دریافت پرداخت برای جبران مشکلات مالی.

مجلس نمایندگان روز جمعه گذشت بزرگترین کمک اندازه گیری در تاریخ آمریکا یک 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده. مستقیم پرداخت خواهد شد به آمریکایی ها برای کمک به جبران مشکلات مالی متحمل شده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus شیوع به سرعت تکامل یافته از یک بحران بهداشتی و مالی یکی از سازندگان: کسب و کار upending کل صنایع و whipsawing بازارهای مالی, پاک کردن تریلیون دلار در این فرآیند است.

Kristalina Georgieva مدیر عامل صندوق بین المللی پول گفت: در جلسه روز شنبه که این سازمان که نشان دهنده بیش از 189 کشور است که طرح ریزی یک رکود برای سال 2020 است.

اقدامات انجام شده در ایالات متحده امیدوارم می تواند جبران بخشی از آن است. در اینجا برخی از نکات برجسته از ایالات متحده بسته محرک.

 • تا 90 درصد از آمریکایی ها خواهد بود واجد شرایط برای دریافت کامل یا جزئی پرداخت بر اساس برآورد توسط مرکز سیاست های مالیاتی
 • پدر و مادر دریافت اضافی $500 به ازای هر فرزند
 • ABC فرسنو, کالیفرنیا, ایستگاه ABC30 ایجاد یک ماشین حساب برای کمک به نشان می دهد که چقدر هر فرد ممکن است دریافت خواهید کرد. با توجه به این ماشین حساب یک فرد که اخیر تشکیل پرونده مالیاتی شد “ازدواج مشترک پر” ادعا کرد که دو فرزند زیر 17 سال به عنوان وابستگان و جدید ترین تنظیم ناخالص درآمد سالانه $85,000 می تواند انتظار برای دریافت $3,400.

  این ماشین حساب را می توان در اینجا.

  آنچه که در مورد کوروناویروس:

 • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: Coronavirus توضیح داد
 • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
 • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: Coronavirus نقشه
 • ABC News’ کاترین Thorbecke و مريم خان کمک به این گزارش.

  tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

  Leave a reply

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>