هنوز هم در اینجا: یک داستان از حبس و gentrification در آمریکا

زنان سریعترین رشد جمعیت زندانی در ایالات متحده است. از سال 1980 تعداد افزایش یافته 750 درصد است. در سال 2017 وجود دارد بیش از 225,060 زنان ما در زندان ها و زندان. هشتاد درصد از کسانی که مادران و دو سوم آنها زن بودند از رنگ.

اما چه چیزی در انتظار حدود دو میلیون آمریکایی زنان و دختران آزاد شده از زندانها و زندان هر سال ؟

با توجه به این زندان ابتکار سیاست های ما فکر می کنم تانک که تحقیقات اثر توده جرمانگاری ترین سیاست ها و برنامه های که قبلا زندانی مردم هنوز هم تمرکز بر مردان است. این به رغم این واقعیت که قبلا در زندان زنان – به ویژه زنان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای تجربه بی خانمانی و بیکاری و کمتر احتمال دارد به یک دبیرستان آموزش و پرورش نسبت به مردانی که آزاد شده اند از زندان و یا زندان.

برای بسیاری از آزادی می تواند به معنای ورود به یک نوع جدیدی از سلول – یک نوع اجتماعی زندان جایی که آنها در تلاش برای غلبه بر انگ گذشته خود را حبس و برای پیدا کردن شغل امن و مقرون به صرفه مسکن و به ارتباط مجدد با خانواده. حدود 60 درصد تا پایان پشت در زندان ظرف مدت سه سال.

برای آن دسته از زنان از بازگشت به جوامع تبدیل gentrification – به محله آنها به ندرت تشخیص – انتقال به زندگی در خارج را می توان به خصوص دشوار است.

در حالی که gentrification اتفاق می افتد در سراسر جهان در ایالات متحده آن است که به طور جدایی ناپذیری به حبس: به عنوان جرم حبس مکان های نامتناسب تعداد آمریکایی های آفریقایی تبار مردان و زنان در پشت میله های زندان gentrification نیروهای کم درآمد مردم از رنگ خود را از خانه های خود و جوامع خود را در محلات. هر دو خوراک یک چرخه فقر و جرم و racialised بیش از پلیس.

امیرحسین مقابل الجزیره همهجانبه داستان سرایی و رسانه های نوآوری استودیو می خواستم برای کشف اثر حبس و gentrification در زنان رنگین پوست در ایالات متحده است. نتیجه همهجانبه پروژه های چند رسانه ای به نام هنوز اینجا شرح زیر است یاس اسمیت یک شخصیت داستانی است که به خانه برگشت به هارلم شهر نیویورک پس از اینکه قفل شده است و تا 15 سال.

هنوز هم در اینجا برای اولین بار در سال 2020 جشنواره فیلم ساندنس و شامل سه اجزای تعاملی VR صوتی با آر و گالری عکس.

چگونه به سازمان دیده بان هنوز هم در اینجا:

  • تعاملی VR: برای ایجاد VR هدست 25 دقیقه تعاملی فیلم در مورد حبس و ورود مجدد به شرح زیر است یاس را به عنوان او را برمی گرداند به مادر بزرگ او را brownstone در هارلم.
  • صوتی با علیرضا: بهینه سازی شده برای iPad جوانب مثبت 18 دقیقه داستان در مورد gentrification است تقسیم به سه فصل است که در آن یاس تعامل با دایی قهوه صاحب مغازه و یک فرد بی خانمان.
  • گالری عکس: آنلاین گالری ویترین زندگی زنان که از داستان مطلع پروژه.

هنوز هم در اینجا بیننده است غوطه ور در یاس جهان به عنوان او هایش با واقعیت جامعه ای که در آن دیگر به نظر می رسد همان و به دنبال بازسازی زندگی خود پس از حبس.

روایت او است که بر اساس زندگی واقعی و تجارب قبلا زنان زندانی و برخی از آنها بخشی از زندان زنان انجمن (WPA) گروه حمایت و که همکاری در این پروژه است.

در اینجا برخی از داستان ها:

کلود: “من در زندان طولانی تر از من بود و همیشه رایگان’

سن زمانی که زندانی: 19 | سن زمانی که منتشر شد: 44 | جمله خدمت: 25 سال | سال انتشار: 2017

Still Here - Claude in prison [Sara Bennett/Al Jazeera]

یک پرتره از کلود شش هفته قبل از آزادی او از Bedford Hills, Correctional Facility, Bedford Hills, نیویورک, 2016 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

“من در زندان طولانی تر از من بود و همیشه رایگان. من همیشه امیدوار در پشت ذهن من است که من می خواهم برنده یک درخواست تجدید نظر و یا چیزی اما آن را هرگز اتفاق افتاده است.

“من تا به حال به استعفا [خودم به زندانی] و زندگی چون من فقط عصبانی و افسرده برای یک مدت زمان طولانی و تلاش به خواب زمان به دور است.”

کلود در توصیف این روز در سال 2017 هنگامی که او در منتشر شد و به عنوان مثل “تولد دوباره”. خواهر و برادرزاده بودند و در انتظار برای او در خارج از زندان است.

“درهای کشویی باز می شود. من راه می رفت از طریق. من در زمان یک نفس عمیق بکشید. من فکر کردم عجب این است که واقعا اتفاق می افتد’. و من در آمد از طریق درب و دیدم خواهرم و خواهر زاده ام بود و آن را فقط مانند من در نهایت به خانه!”

که سه سال پیش. در حال حاضر او است که زندگی در آلبانی نیویورک, با دوست پسر, علامت, چه کسی او را ملاقات کرد زمانی که او یک غیر نظامی مشغول به کار در زندان در سال 1995. کلود امیدوار است او به زودی خواهد بود “ترخيص از آزادی مشروط و در نهایت آزاد”.

یکی از اولین چیزهایی که او بعد از اینکه منتشر شد برای دریافت makeover.

“اگر شما تا به حال ملاقات من مادر خدا نگهدار او [کلود فوت مادر در حالی که او در زندان] او همیشه به حال ناخن. حتی زمانی که من در خانه من همیشه ناخن هایم انجام می شود. زمانی که من زندانی من نگه داشته در حال انجام خود من ناخن های خود من ، انجام می دهند که این یکی از چیزهایی بود که اظهار داشت: “من یک زن هستم” از آنجا که همه چیز در مورد زندان شد dehumanising بود به یک زن از زنانگی. پس از بیرون آمدن من به دنبال به جلو به کسی pampering من است.”

اما نه همه چیز را در خارج شده است بسیار آسان است.

در حالی که کلود بوده و قادر به پایان مدرک لیسانس خود را از انتشار و ساخت قوی تر اوراق قرضه با خانواده و دوستان سخت ترین بخشی از زندگی پس از حبس شده است به دنبال یک شغل.

“جامعه نیست آمرزنده” او توضیح می دهد. “از آنجا که من در حال شروع کسب و کار خود من مردم آموزش مدیریت خشم با هدف … باز کردن درب از فرصت های شغلی برای که قبلا زندانی افراد است.”

Still Here - Claude walking out the prison door [Sara Bennett/Al Jazeera]

کلود مراحل در خارج از زندان به آغوش خواهرش 2017 [سارا بنت/الجزیره]

لی: “من منتشر شد به یک جامعه ای که ناشناخته بود به من”

سن زمانی که زندانی: 23 | سن زمانی که منتشر شد: 44 | جمله خدمت: 21 سال | سال انتشار: 2019

Still Here - Leah front stoop [Sara Bennett/Al Jazeera]

Leah خارج مادرش خانه در Flatbush بخش از بروکلین نیویورک 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

“در ماه ژوئیه سال 1997 در سن 23 من بود دستگیر و به قتل. پس از بازداشت در Rikers Island برای سه سال محکوم شد و محکوم به یک نامشخص جمله از 21 سال زندگی در زندان است.

“در تاریخ 15 ژانویه 2019 پس از سپری کردن ماه خجالتی من 22 سال علامت من منتشر شد به یک جامعه ای که ناشناخته بود به من.

“که در آن وجود دارد حداقل تکنولوژی قبل از من رفتن به زندان من پرتاب شد به یک جهان وجود دارد که در فن آوری است. که به خودی خود ارائه مشکلات بزرگ من در گذر.”

با وجود این, Leah در نهایت خودش را دو شغل – یکی به عنوان سرپرست در یک شرکت تهیه رستوران ها و دیگر کار شب و روزهای یکشنبه در یک تازگی افتتاح رستوران محله.

“من نیاز به دو شغل” او توضیح می دهد. “قیمت زندگی بالا است.”

او زندگی با مادر و این واقعیت است که او قادر به کمک مالی به سمت خانواده است و یکی از دستاوردهای آن او افتخار می کنم.

این منطقه که در آن او بزرگ شده و در حال حاضر زندگی می کند با مادر او تغییر کرده است بسیاری از او زندانی شد.

“زمانی که من در اینجا زندگی می کردند آن را سیاه/iran,” او می گوید. “اما در حال حاضر وجود دارد بسیاری از سفیدپوستان در این منطقه است. وجود دارد بسیاری از سازه های جدید در حال ساخته شده است. اگر من تا به حال برای زندگی در اینجا بر خود من, من می توانم آن را ندارند.”

این منطقه تمام شده است که تغییر کرده است.

“تا آنجا که من تمایل به من هرگز قادر به تغییر گذشته من, اما من اجازه داده اند گذشته من برای تغییر من” لی توضیح می دهد. “امروز من می دانم که آن را هرگز خواهد بود درباره من, اما من در تلاش برای انجام بهتر و بهتر شود من می دانم که آن شروع می شود با من.

“امروز من انتخاب بهتر و من باید راه های بهتر برای مقابله در هر موقعیتی بدون توسل به خشونت است. من را تبدیل به یک محترم مسئول فداکار و مهربان خوار و مادر زن است که همیشه آگاهانه مردم من صدمه دیده و آسیب من انجام داده اند.”

Still Here - Leah work [Sara Bennett/Al Jazeera]

لی در کار اخیرا باز رستوران محله بروکلین نیویورک 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

Tamanika: “من مبارزه سیستم و برنده’

سن زمانی که زندانی: 37 | سن زمانی که منتشر شد: 40 | جمله خدمت: سه سال | سال انتشار: 2017

Still Here - Tamanika transitional housing bedroom [Sara Bennett/Al Jazeera]

Tamanika برگزاری یک عکس از او گرفت و از اتاق خواب خود را در انتقالی مسکن Long Island City, New York, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

“من افتخار مادر چهار فرزند است.”

زمانی که Tamanika شد و به زندان فرستاده شد سه تا از او چهار فرزند قرار داده شد و در پرورش و مراقبت در حالی که او قدیمی ترین فرزند ماند ،

“دادگاه سعی در خاتمه من حقوق والدین اما من مبارزه سخت و این اتفاق نمی افتد” او توضیح می دهد. “من تا به حال یک تیم فوق العاده از وکلا از برانکس مدافعان [یک سازمان غیر انتفاعی است که به دنبال تبدیل چگونه افراد کم درآمد از برانکس نشان داده در سیستم عدالت]. وکیل من گفت: “بر جنازه من خواهد من اجازه دهید آنها را بچه های خود را.’ من به او گفتم من فقط فکر می کردم آنها گفتند که در فیلم است.”

پس از Tamanika از زندان آزاد شد او برای اولین بار زندگی در یک پناهگاه در برانکس برای دو هفته قبل از انتقال به یک پناهگاه در پایین منهتن بود که اجرا شده توسط زنان, زندان, انجمن. در مارس 2018, پسر او در بازگشت به مراقبت از خود را. دو ماه بعد او را نیز به او بازگشت.

“ممنون میشم به من می گویند که مبارزه به سیستم و برنده شد. آن شده است یک سفر طولانی است. ما در نهایت حرکت به آپارتمان خود را به زودی.”

Still Here - Tamanika and three of four children [Sara Bennett/Al Jazeera]

Tamanika با سه تا از او چهار فرزند – شانیا, 15, تیلور, 12 و Syncir, 19. Long Island City, New York, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

Kamilah: ‘آیا از مشکلات من که منحصر به فرد است؟’

Still Here - Kamilah and Jeyson waiting for the bus [Sara Bennett/Al Jazeera]

Kamilah با پنج سال Jeyson در انتظار اتوبوس پس از چیدن او را از مدرسه در برانکس, نیویورک, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

“من با پدربزرگ و مادربزرگ مادری من مادر زن عمو و پسر خود را. همه ما در زندگی همان خانواده” توضیح می دهد که Kamilah از دوران کودکی خود را در برانکس.

“مادر من در خانه مانده با من وقتی که من جوان بود و من با خواندن آن زمان من دو و نیم. من فکر می کنم بسیار از کتاب و من به تازگی خودم یک قفسه کتاب در خانه من. آن را تقریبا کامل است.”

Kamilah در حال حاضر به زندگی با او پنج سال و با این نسخهها کار به عنوان دستیار تولید در یک شرکت hi-tech.

او امیدوار است برای تبدیل شدن به یک پرستار بود اما اخراج از او پرستاری برنامه پس از او بازداشت شد. او می گوید: سلامت روحی و روانی رنج می برد و تا حد زیادی در طول این زمان اما اعتبار WPA عدالت خانه برنامه با تغییر زندگی خود را.

“این به من امکان استفاده از صدای من و تلاش برای ایجاد تغییر من می خواستم برای دیدن” او می گوید:, و اضافه کرد: “این مهم است برای بازسازی مردمی که رنج می برند از عوامل مرتبط با criminogenic خطر است. در نظر گرفتن اقدامات تنبیهی تنها تشدید شرایط ناگوار است.”

اگر چه همه چیز شده اند که به خوبی برای Kamilah از او منتشر شد وجود دارد هنوز هم چالش است.

“حتی اگر من باید مهارت و ابزار لازم برای موفقیت در دنیای شرکت های بزرگ هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از موانع مانند داشتن عدم دسترسی به منابع” او توضیح می دهد. “من یک پدر و مادر من حامله هستم و من رفت و آمد دشوار است هر روز.

“من مشکلی که منحصر به فرد است ؟” او می پرسد. “آیا اکثر مردم پشتیبانی بهتر از سیستم من است؟”

از خانه دوران کودکی خود را در برانکس او بازتاب: “من شروع به دیدن نشانه هایی از gentrification. وجود دارد بسیار کمتر و مقرون به صرفه مسکن.”

Still Here - Kamilah at home [Sara Bennett/Al Jazeera]

Kamilah در خانه, موریس, پارک, Bronx, New York, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

ایلین: ‘مدرک و شهرستان کار نمی عایق مرا از اشتباه متهم

Still Here - Elaine and daughter in park [Sara Bennett/Al Jazeera]

ایلین و دختر ایلین Jr, در پارک, نیویورک, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

ایلین شوهر خدمت به 45 سال حبس در زندان ایالتی در کنتیکت. او دستگیر شد و در سال 2016 و ایلین توضیح می دهد چرا که خود ازدواج اسلامی بود و نه به رسمیت شناخته شده توسط دولت آنها را ندارد زناشویی امتیازات.

“به عنوان یک نتیجه, من متهم شد به عنوان یک شرکت متهم به جای به رسمیت شناخته شده به عنوان همسر او و جلب اعتماد در.”

“مدرک لیسانس و شهرستان کار نمی عایق مرا از اشتباه متهم و گناه توسط انجمن” او می گوید. “مادر بزرگ من یو بی اس در بازار من بعد از چهار روز نمی دانستند که در آن من بود چرا که من هرگز من دریافت یک تماس تلفنی.”

“پس از سه سال مبارزه برای آزادی من من اعتراف به گناه از طریق الفرد دکترین به مانع پیگرد قانونی در درجه دوم به طوری که من می تواند به خانه با من سه ساله دختر.”

او در حال حاضر کوچ فرو می رود به دلیل انگ مرتبط با اجاره به یک جانی و چون او نمی خواهید برای قرار دادن پدربزرگ و مادربزرگ او در خطر اخراج است.

“هر گونه تغییر در اشتغال مسکن و یا سفر به خارج از پنج بخش نیویورک [از شهر نیویورک] نیاز به تایید من افسر عفو مشروط” او می گوید. “رفتن به پالیسیدز بازار در هوی و هوس از سوال و یا هر گونه دیگر خانواده آخر هفته سرگرم کننده فعالیت های که مورد تایید نیست 30 تا 90 روز در پیش است.”

ایلین صحبت می کند به شوهرش سه بار در هفته. “تماس های تلفنی محدود به 15 دقیقه. هر تماس هزینه $4” او توضیح می دهد.

اما او نمی تواند سفر او را به عنوان او نمی خواهد عبور لازم است بررسی زمینه های حساب شده دستگیر خودش. به عنوان یک نتیجه شخص دیگری از خانواده باید او را پدر ایلین Jr, به دیدار پدر او است. او “دیده می شود پدر او هفت بار در زندگی خود”.

ساناز: ‘آن را احساس می کند مانند من پرداخت برای آزادی’

سن زمانی که زندانی: 18 | سن زمانی که منتشر شده: 36

Still Here - Evelyn executive chef [Sara Bennett/Al Jazeera]

ساناز در حال حاضر یک سرآشپز اجرایی در Long Island City, New York, 2019 [فایل: سارا بنت/الجزیره]

“من تا به حال بسیاری از سختی ها و آمدن به خانه به شهر نیویورک می گوید:” ساناز از آزادی او. “من با خودم بود چون خانواده من در پورتوریکو.”

اما او موفق به دریافت یک کمک مالی و پیوست آشپزی برنامه. “من کوک مثل مادر بزرگ من. که بهترین مربی شما می تواند داشته باشد. همه چیز را به او پخته شد.”

در حال حاضر او یک آشپز اجرایی. “کار می آید با کمی استرس” او می گوید: “اما من افتخار می کنم به دیدن نقش من در.”

“من یک همسر و خانواده و آپارتمان” ساناز توضیح می دهد. “و من زندگی همچنان ادامه دارد. من در یک رول همیشه به دنبال بهبود در زندگی من است.”

“هنگامی که شما در آزادی مشروط, شما مجبور به پرداخت هزینه. من نمی دانم آنچه در آن است. آن را احساس می کند مانند من پرداخت برای آزادی من … من مجبور به پرداخت 30 دلار در ماه است که حداکثر. من شده است با پرداخت از همان ابتدا.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پروژه, بازدید: ajcontrast.com/still-here. برای دستورالعمل در مورد چگونه به سازمان دیده بان آن را به “دیده بان هنوز اینجا هستید” صفحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>