هنوز هم شنیدن مردم می گویند coronavirus است فقط مانند آنفولانزا ؟ آنها در اشتباه هستید — و در اینجا به همین دلیل


MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

برخی از استناد به آنفلوانزا به عنوان یک دلیل نمی شود نگران COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus اما متخصصان سلامت می گویند که در مقایسه نتواند برخی از نکات بسیار مهم.

صدها هزار نفر از مردم مرگ از آنفولانزا هر سال یک واقعیت برخی از افراد اشاره کرده اند در تلاش برای سرکوب اضطراب در مورد کوروناویروس. اما کارشناسان بهداشتی می گویند مقایسه نتواند برخی از نکات کلیدی است.

عقل متعارف در ایالات متحده در حال حاضر نگه می دارد که هر کس باید شستن دست های خود را به مدت 20 ثانیه آرنج دست انداز نه از لرزش دست جلوگیری خرید ماسک صورت وجود دارد به اندازه کافی برای مراقبت های بهداشتی کارگران توجه داشته باشید که هواپیما air فیلتر شده است 20 تا 30 بار در یک ساعت و اجتناب از کشتی های کروز.

صف های طولانی کشش از طریق معامله گر جو و غذاهای کل AMZN, -1.85%, که در آن مردم ظاهر شده اند و جوراب زنانه ساقه بلند در شیر جو در حالی که Costco هزینه -4.85% می بیند وحشت-خرید و قفسه های خالی. میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال اقامت در خانه.

“کاغذ توالت طلایی در آخرالزمان” یک مشتری گفت: MYNorthwest.com.

این ممکن است به نظر می رسد مانند یک عمر پیش داده شده در زمان اعلامیه “bearmageddon” و این واقعیت است که شرکت های هواپیمایی صورت خود بزرگترین بحران مالی در یک نسل اما مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت TWTR, -0.75% در 9 مارس که “در سال گذشته 37,000 آمریکایی” از آنفولانزا. “هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد در رفتن,” او اضافه شده است.

این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.’

Amesh Adalja بیماری های عفونی و جامعه امریکا

این تغییر چشمگیر از قلب نشان می دهد ما هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد رمان coronavirus — و است که به تنهایی کارشناسان می گویند باید به اندازه کافی برای ایجاد انگیزه در جوامع با هم کار کنند به سرعت پیشرفت آن. مطالعات نشان می دهد تفاوت آنفلوآنزا و کروناویروس به مراتب starker از برخی از مردم نشان می دهد.

در واقع بهداشت حرفه ای نقطه مهم تفاوت بین COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 و ویروس های دیگر. آنها توصیه نمی هیستری جمعی, بدیهی است که, اما آنها همچنین باور نمی کنم که انجام هیچ چیز و/یا رفتن در مورد کسب و کار به عنوان معمول حرکت هوشمند است.

سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته گفت که coronavirus حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر پس از توصیف این بیماری در اواخر سال گذشته به عنوان یک سری از بیماری های همه گیر. (یک اپیدمی یک بیماری است که باعث عفونت مناطق و یا یک جامعه است.) “آنفلوآنزای اسپانیایی” از سال 1918 تا 1919 و مرگ سیاه از 1347 تا 1351 دو از افراطی ترین بیماری های همه گیر ثبت شده در مدرن و قرون وسطی.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘آنها تشبیه آن به یک جنگ که در آن تعداد تلفات فقط در آینده نگه دارید’: ایتالیایی ها پیدا کردن همبستگی انعطاف پذیری و موسیقی در طول coronavirus مستند

پس چه هستند تفاوت بین کروناویروس جدید و آنفولانزا ؟ برای شروع هیچ واکسنی برای COVID-19 و آن را می تواند چند ماه یا سال برای رسیدن به بازار است. و بر خلاف ویروس آنفلوانزا که برای چندین واکسن انسان ساخته شده است تا ایمنی بیش از چندین نسل. چه بدتر پزشکان ترس از ویروس جهش یافته.

اولین فرد شناخته شده گزارش شد که قرارداد این ویروس در دسامبر. 1 در چین; در حال حاضر آن را به حداقل 150 کشور یا سرزمین. کارشناسان توصیه کرده اند که تغییر رفتار برای محدود کردن گسترش: مقامات دولتی در نیویورک گفت: مردم باید از مصرف انبوه حمل و نقل در صورت امکان. ایتالیا به طور موثر قرنطینه آن در کل جمعیت. اسرائیل در میان کشورهای دیگر بسته شده است مرزهای زمینی خود.

البته وجود شباهت بین آنفلوانزا و COVID-19. هر دو ویروس ها غیرقابل درمان با آنتی بیوتیک و آنها تقریبا یکسان علائم تب و سرفه شبانه و درد استخوان و خستگی و در موارد شدید تر از هر دو ویروس تهوع و حتی اسهال است. هر دو آنها را می توان از طریق قطرات تنفسی از سرفه و عطسه.

اما پزشکان می گویند تفاوت های خود را فقط به عنوان متنوع است. “این کمی ساده به فکر می کنم رمان coronavirus درست مانند آنفولانزا” Amesh Adalja ارشد پژوهشگر در جان هاپکینز مرکز بهداشت امنیت و سخنگوی انجمن عفونی آمریکا گفت MarketWatch.

“ما نمی خواهیم یکی دیگر از آنفولانزا,” او گفت:. “این افزودنی در محل. بله آنفولانزا جان هزاران نفر از مردم هر سال اما ما قصد داریم به مرگ و میر بیشتر.”

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘فقدان یک جزیره پاسخ نیز لرزاند جوامع در هر دو طرف ایرلندی مرز.’ بارها از نزدیک با توجه به coronavirus مسائل دولت جدید قوانین سختگیرانه برای مجالس ترحیم

وجود دارد گزارش به برخی از 1 میلیارد عفونت آنفلوانزا در سراسر جهان هر سال به 45 میلیون نفر در ایالات متحده در هر سال ده ها هزار نفر از مرگ و میر در ایالات متحده و 291,000 به 646,000 مرگ و میر در سراسر جهان است.

آنفلوآنزای فصلی دارای نرخ مرگ و میر کمتر از 1%. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تخمین می زند که آنفولانزا مرگ و میر است و نزدیک به 0.1%. اما حتی حسابداری به صورت خفیف و در عین حال موارد تشخیص داده نشده از COVID-19 گفت: چهارشنبه گذشته این امر هنوز هم آن را “تقریبا 10 برابر کشنده تر از آنفولانزای فصلی.”

یکی دیگر از دلایل به مقایسه این دو ویروس ها: آنفلوانزا به احتمال زیاد شده است در اطراف برای بیش از 2000 سال است. “آنفولانزا با ما بوده است پس از تولد از طب مدرن گفت:” Adalja. دانشمندان می گویند “رمان آنفلوانزا ویروس ها” در انسان منجر به یک بیماری همه گیر در حدود یک بار در هر 40 سال است. اما دوباره واکسن آنفولانزا وجود دارد.

آنفولانزا است به احتمال زیاد از حدود 2000 سال. این coronavirus سه ماه است و هنوز هیچ واکسنی وجود دارد.

بقراط از کوس پزشک یونانی که به دنیا آمدم و در 460 قبل از میلاد ذکر شده آنچه که ما در حال حاضر می دانم که به عنوان مدرن ویروس آنفلوانزا در نوشته های برخی از مورخان می گویند. او آن را به نام “تب Perinthus.” دیگران تعجب می کنم که آیا این بود که آنفولانزا یکی دیگر از بیماری و یا ترکیبی از بیماری.

“در 1173 1500, دو, دیگر آنفلوانزا شیوع بیماری توضیح داده شد هر چند در اندک جزئیات. نام “آنفلوانزا’ سرچشمه در قرن 15 در ایتالیا از یک بیماری همه گیر نسبت به تأثیر ستارگان” است که با توجه به اسناد تاریخی, “خروشان در سراسر اروپا و شاید در آسیا و آفریقا” یک سال 2016 مقاله در مجله طب پیشگیری و بهداشت گزارش شده است.

“علما و مورخان بحث که آیا آنفلوآنزا در حال حاضر در حال حاضر در دنیای جدید و یا اینکه آیا آن را انجام شده توسط خوک آلوده منتقل می شود در کشتی” به آن اضافه شده است. “برخی از آزتک متون صحبت از یک “سام زکام’ شیوع در 1450-1456 در منطقه در حال حاضر مربوط به مکزیک اما این نسخههای خطی را دشوار است به تفسیر صحیح و این فرضیه به نظر می رسد بحث برانگیز است.”

آنچه را که این همه رو با COVID-19? وجود دارد یک مزیت برای پایین آمدن با یک ویروس است که در حدود صدها سال اگر نه یک زن و شوهر از هزار. انسان ایده آل خواهد شد ساخته شده است تا بیشتر دفاع طبیعی برای مبارزه با آن است.

مسائل پیچیده: آنفلوانزا و COVID-19 آمده از ویروس های مختلف خانواده و COVID-19 نام تجاری جدید است. “وجود دارد که چهار گونه دیگر از coronavirus اما حمله نرخ این ویروس نسبتا بالا است به عنوان وجود دارد بدون ایمنی به آن” Adalja گفت.

اعزام از خط مقدم یک بیماری همه گیر: ‘استرالیا در حال آرام دسته اما این را تست همه ما شهروندان گله به سواحل در پایان تابستان و بریس برای شروع فصل آنفولانزا

برای قرار دادن که در چشم انداز: در سال 2017-2018 بدترین فصل آنفولانزا ثبت شده در ایالات متحده در خارج از یک بیماری همه گیر در حدود 80,000 آمریکایی درگذشت. چهار دیگر coronavirus گونه است که در حال حاضر وجود دارد مسئول حدود 25% از ما رایج سرماخوردگی, Adalja اضافه شده است.

“اما به نظر نمی رسد مانند وجود دارد کراس ایمنی با این coronavirus به عنوان وجود دارد با دیگر coronaviruses,” او اضافه شده است. به عبارت دیگر, طبیعی, سیستم های دفاعی در بدن ما است که به ما کمک دفع آنفولانزا بعید است که در اینجا اعمال می شود.

لوئیس Ostrosky عضو انجمن عفونی آمریکا گفت: انسان یک “گله ایمنی” به آنفولانزا. “زمانی که مردم به اندازه کافی در جامعه هستند که ایمنی بدن را محافظت می کند و افرادی که سیستم ایمنی نیست,” او گفت:. که در مورد آنفولانزای اما نه با COVID-19. Ostrosky گفت: این امر به ویژه مهم است که وجود دارد هیچ واکسن یا درمانی برای درمان یک ویروس است.

“هر دو را می توان از فرد به فرد از طریق قطرات در هوا از یک فرد آلوده عطسه یا صحبت کردن” نوشته لیزا Maragakis ارشد مدیر پیشگیری از عفونت در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی در بالتیمور. بر اساس برآورد فاصله ای که ویروس ها, سفر دانشمندان توصیه می کنند افراد اقامت حداقل شش فوت دور از یک دیگر محصور در فضاهای عمومی.

در ضمن این ویروس همچنان به گسترش به احتمال زیاد با کمک جوانتر و سالمتر از افرادی که دارای علائم خفیف یا بدون علامت عبور از آن را بر روی کسانی که در بالاتر از خطر دسته بندی. دولت ها در سراسر جهان در حال مسابقه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

همانطور که از شنبه شب وجود دارد 304,544 مورد تأیید و 12,974 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به داده ها از پایگاه داده از دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی; این پایگاه همچنین گزارش داد 91,540 بهبود. ایالات متحده تا به حال حداقل 25,493 تایید coronavirus موارد و 307 مرگ جان هاپکینز اضافه شده است.

MarketWatch تصویر عکس/iStockphoto

نه آنفولانزا و نه COVID-19 ویروس ها با آنتی بیوتیک قابل درمان است و این دو بیماری را تقریبا یکسان علائم.

در حالی که برآورد coronavirus مرگ و میر نرخ متفاوت آنها باقی می ماند به مراتب بالاتر از کسانی که برای آنفولانزا. COVID-19 دارای نرخ مرگ و میر از 3.4% که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در اوایل این ماه. که بالاتر از برآورد قبلی از بین 1.4% و 2% اگر چه برخی از ناظران می گویند خود را تجزیه و تحلیل شد بلانت تفسیر اطلاعات ناقص و احتمالا اریب بالاتر مرگ و میر در چین است.

COVID-19 نرخ ممکن است به سقوط نزدیک تر به کسانی که از آنفولانزا فرض کنید بسیاری از مردم آلوده هستند. JAMA به تازگی منتشر شده یک مقاله تجزیه و تحلیل داده ها از مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در 72,314 COVID-19 نفر در چین در ماه گذشته بزرگترین چنین نمونه ای از این نوع است. نمونه را به طور کلی مورد مرگ و میر بود 2.3% در خط با تخمین های اولیه.

‘به کروناویروس گسترش آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند.”

آنتیگونه بارتون سردبیر ScienceSpeaks

نرخ مرگ و میر نیز به طرز چشمگیری متنوع بسته به سن فرد. هیچ مرگ و میر رخ داده است در کسانی که 9 و جوان است اما موارد در سنين 70 تا 79 انجام شده 8% مرگ و میر و کسانی که در سن 80 سال و بالاتر تا به حال مرگ و میر 14.8%. از مرگ و میر بود و 49 درصد در میان موارد مهم و بالا در میان کسانی که با شرایط از پیش موجود را بین 5.6 درصد و 10.3 درصد بسته به شرایط است.

تفاوت دیگر بین coronavirus و آنفولانزا دروغ در چیزی که ما نمی دانیم. بزرگسالان مبتلا به آنفولانزا است که متوسط دوره کمون از دو روز می تواند دیگران را آلوده 24 ساعت قبل از توسعه علائم و پنج تا هفت روز پس از تبدیل شدن به بیمار. رمان coronavirus است متوسط دوره کمون 5.1 روز طولانی تر از کسانی که از دیگر انسان coronaviruses (سه روز) که علت سرماخوردگی.

که گفت: هفته گذشته که تعداد موارد خارج از چین ده برابر افزایش یافته بود و تعدادی از کشورهای آسیب دیده تا به حال سه برابر شده است. “ما انتظار داریم که به دیدن تعدادی از موارد تعداد مرگ و میر و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار حتی بالاتر صعود. شده است که بررسی این شیوع در سراسر ساعت” Tedros به خبرنگاران گفت:. “و ما عمیقا نگران است. بیشتر با سطح هشدار دهنده از گسترش و شدت. و نگران کننده سطح انفعال.”

Coronavirus به نظر می رسد انتقال با سهولت به حدود 2.3 مردم توسط هر فرد آلوده در جامعه گفت: آنتیگونه بارتون سردبیر ScienceSpeaks یک وب سایت پزشکی. شرکت های دارویی و جامعه پزشکی گفت: در حال تقلا به آمده تا با یک واکسن قبل از اینکه بیشتر مردم می میرند و خدمات بهداشتی و درمانی در حال غرق با افراد بیمار در درهای خود را.

پتانسیل تقاضا برای تخت بیمارستان, پنکه, ماسک و داروها و فشار همه این را در کارکنان و نگرانی او. “از آنجا که وجود ندارد اثبات شده درمان یا واکسن” بارتون گفت: “به عنوان coronavirus گسترش آن را تهدید می کند به قرار دادن یک مقدار بار بیشتر در سیستم های بهداشتی از آنفولانزا می کند و بیشتر از اکثر یا بسیاری از آنها آماده شده است.”

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>