زن دستگیر و به قتل پسر از دست رفته مورد

Brodie گذشته دیده می شد Jan. 27 همان روز stepmom خود را گزارش دادند او گم شده است.

Letecia Stauch به پدر از دست رفته 11 سال کلرادو پسر Brodie Stauch دستگیر شد برای قتل او صبح روز دوشنبه, مقامات گفت.

Letecia Stauch را بازداشت گرفته شده در کارولینای جنوبی است. او برگزار خواهد شد و بدون پیوند در Horry County, South Carolina, تا زمانی که او تحویل به Colorado Springs, El Paso County Sheriff لایحه سالمند گفت: در یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

لاندان Hiott, Brodie مادر شد با غلبه بر احساسات در روز دوشنبه در کنفرانس خبری خواستار این یک “کابوس است.”

Hiott گفت که او “اعتماد” Brodie نامادری و اضافه میکند: “من می خواهم به ترک این زمین که دانستن اجرای عدالت شد.”

Brodie Stauch گذشته دیده می شد در ژانویه. 27 همان روز خود نامادری Letecia Stauch گزارش او از دست رفته است. او گفت که مقامات او در گذشته دیده می شد در خانه بین 3:15 بعد از ظهر و 4:15 بعد از ظهر قبل از خروج به راه رفتن به خانه دوست, با توجه به, El Paso County Sheriff ،

بدن او یافت نشده است سالمند گفت.

کلانتر گفت: اتهامات علیه Letecia Stauch هستند درجه اول قتل یک کودک زیر 12 توسط یک فرد در یک موقعیت اعتماد; کودک آزاری منجر به مرگ; دستکاری با مرحوم بدن انسان; و دستکاری شواهد فیزیکی.

Brodie Stauch پدر آلبرت Stauch گفت: از طریق یک بیانیه خوانده شده از طرف او دوشنبه “کسی که مرتکب این جرم, جنایت وحشتناک است که من بیشتر از هر کس دیگری در این سیاره-و این است که یک بار که من را با خود من برای یک زمان بسیار طولانی است.”

Letecia Stauch محروم داشتن چیزی برای انجام با فرزند خوانده او ناپدید شدن در مصاحبه ماه گذشته با KKTV یک CBS وابسته در کلرادو اسپرینگز.

“من هرگز تا کنون صدمه دیده این کودک,” او گفت: ایستگاه.

تلاش برای رسیدن به Letecia Stauch وکیل در دوشنبه ناموفق بودند.

Brodie Stauch در ابتدا گزارش شده به عنوان یک فراری اما در Jan. 30 ناپدید شدن او را به از دست رفته/افراد در معرض خطر مورد.

همسایه گفت: فیلم های گرفته شده توسط دوربین های امنیتی روز Brodie Stauch رفت از دست رفته نشان داد Letecia Stauch رانندگی دور با پسر در صبح و برگشت ساعت بعد به تنهایی. مقامات گفته اند که آنها آگاه هستند از این فیلم و نه اختلاف همسایه شرح اما باید آن را تنها به عنوان “یک قطعه در یک بسیار بسیار بسیار زیادی از پازل است.”

سالمند و گفت: “این تحقیقات تنها آغاز شده است.”

هیچ اطلاعات نشان می دهد یک تهدید برای دیگر کودکان در جامعه FBI دنور نماینده ویژه مسئول دین فیلیپس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>