متحده شکایت دولت فدرال به تصویب حقوق برابر متمم

نوادا ایالت ایلینوی و ویرجینیا AGs ادعا فرزندخواندگی معتبر هستند.

نزدیک به centurylong مبارزه برای تصویب یک حقوق برابر متمم تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک عمده جنگ در دادگاه.

دولت به طور کلی وکیل ویرجینیا ایالت ایلینوی و نوادا سه متحده به اتخاذ اصلاح قطعنامه طرح دعوی در دادگاه در برابر ملی بایگان, David Ferriero پنج شنبه که دستورات او را به تشخیص خود قانونگذاران’ رای و به طور کامل اتخاذ متمم به قانون اساسی ایالات متحده.

زمانی که کنگره فرستاده اصلاح قطعنامه به آمریکا برای تصویب در سال 1972 آن را صادر هفت سال مهلت برای دیدار با آن 38-دولت حداقل برای صدور گواهینامه و پس از سه سال, فرمت, با این حال, تنها 35-متحده تصویب آن قبل از زمان تا.

وزارت دادگستری و مشاور حقوقی (OLC) صادر شده و نظر در اوایل این ماه بیان کرد که دوران است و دیگر انتظار از آنجا که مهلت اما ویرجینیا دادستان کل علامت مخالفت شاه ماهی ماده پنجم از قانون اساسی ایالات متحده نمی دهد یک جدول زمانی برای یک اصلاحیه را تصویب.

“این کار انجام شده است. هر قانون اساسی نیاز ساخته شده است,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در واشنگتن دی سی

یک نماینده ملی بایگانی و سوابق اجرایی کاهش یافته و بلافاصله به اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه. در یک مصاحبه مطبوعاتی در اوایل این ماه این دفتر گفت: این امر مطابق با OLC نظر صرفه جویی در یک دادگاه.

تحت دوران “برابری حقوق تحت قانون نمی توان انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از رابطه جنسی.” کارول جنکینز که با همکاری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت عصر ائتلاف یک گروه غیر انتفاعی است که برای تحت فشار قرار دادند متمم قانون اساسی را تصویب و گفت: این امر می تواند پایه ای برای انواع حمایت های حقوقی برای زنان که فایل برابر پرداخت و تبعیض های حقوقی, به عنوان مثال.

“وقت آن است که برای برابری و ما باید منتظر بیش از حد طولانی برای حقوق برابر. آن را شرم آور است که کسانی هستند که می خواهند ما را به یک دقیقه صبر کنید, دیگر,,” او گفت: در کنفرانس خبری.

کت و شلوار معتقد است که هیچ چیز وجود دارد در این بایگان رسمی مسئولیت هایی است که به آن اختیار به رد اصلاحیه قطعنامه پس از آن می گذرد حداقل تعداد متحده است.

“وظایف تحمیل شده بر بایگان اجباری هستند و صرفا وزرا” طرح دعوی در دادگاه گفت.

اصلاح شد و به طور رسمی پیشنهادی به کنگره در سال 1923 اما بحث به ارسال آن به دولت برای تصویب درنگ برای چند دهه. کنگره با صدور قطعنامه در سال 1972 با پشتیبانی از هر دو طرف راهرو و ریچارد نیکسون رئیس جمهور.

علاقه به تصویب پیشنهاد افزایش در طول سال به خصوص بعد از 27 متمم قانون اساسی به تصویب رسید در سال 1992 بیش از 200 سال پس از کنگره اول صادر شده و آن را به عنوان یک قطعنامه به ایالات متحده.

در سال 2017, نوادا, شد, 36th دولت به تصویب دوران و در سال 2018 ایلینوی دولت قوه مقننه تصویب متمم. در Jan. 15 ویرجینیا خانه از نمایندگان رای به تصویب متمم و آن را به طور رسمی تصویب شده توسط دولت 12 روز بعد.

ویرجینیا رای آمدند و با یک فشار بزرگ از گروه های حامی حقوق زنان و مشهور مانند Alyssa Milano and Patricia Arquette که لابی در کنگره به تصویب متمم. ویرجینیا خانه نماینده Danica Roem رفت تا آنجا که به اصلاح این عبارت به بازوی چپ خود را در این هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>