متحده شهرستانها تمنایی برای ویروس کمک کنگره به عنوان چهره بحران

واشنگتن — یکی از شهر های کوچک اوکلاهما شهردار شهادت قبل از کنگره او نگران این شهر 18-تخت بیمارستان نمی تواند رسیدگی دوم Covid-19 موج. بسیاری از استان ها در حال کاهش قابل ملاحظه تکه های دولت خود نیروی کار. متحده خیره کردن جوهر قرمز به عنوان سال مالی می آید ،

به عنوان رهبران محلی در حال التماس برای بیشتر فدرال کمک های اولیه — حتی قبل از بازداشت معترضان به خشونت پلیس فوران در تقریبا در هر گوشه ای از کشور — سنا رزومه جلسه دوشنبه با هیچ برنامه فوری برای در نظر گرفتن یک دور تازه از امداد. خانه متناوب 3 تریلیون دلار بسته است mothballed در سنای آمریکا که در آن جمهوری خواهان به جای متمرکز در پیرایش مزایای بیکاری و آمریکایی ها به کار می کنند. اقدام سریع کنگره است لغزیدن به توقف.

بن بست است که شاید استاندارد واشنگتن مذاکره اما “آنها در حال بازی یک بازی بسیار خطرناک مرغ” گفت: مردیت McGehee, مدیر اجرایی, در موضوع یکی که طرفداران دولت و اصلاحات به سهولت بست سیاسی.

کنگره مقابله با نصب بحران — شیوع ویروس های خرد اقتصاد و در حال حاضر در سراسر کشور تظاهرات بیش از قتل سیاهان به دست پلیس — همه توفنده به انتخابات سال است. آن لحظه ای که برای تماس های مداوم رهبری است. اما خانه است که کار از راه دور به جای خطر در برگزاری این بیماری همه گیر در حالی که مجلس سنا می خواهد که به صبر کنید و ببینید اگر نزدیک به 2 تریلیون دلار در قبلا تایید کمک کافی است در حالی که آن را بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولویت است.

به عنوان سنا gavels در جمهوری خواهان که کنترل اتاق را به تمرکز بر روی تحقیقات تهمت می خواهد از دولت اوباما دست زدن به پروب از دخالت روسیه در سال 2016 انتخابات دخالت و روابط به مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. کلید جلسات این هفته بیش از آنچه تهمت تماس “Obamagate” در حال برنامه ریزی در قوه قضائیه و کمیته امنیت داخلی. هر دو در حال برنامه ریزی برای در نظر گرفتن صدور احضاریه برای شهادت از زمان و مقامات سابق.

به جای رها کردن بیشتر فدرال کمک به مقابله با همه گیر جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید به قطع مزایای بیکاری آنها نگران هستند جلوگیری کارگران از بازگشت به شغل خود و ایجاد یک مسئولیت سپر برای محافظت از کسب و کار که آیا دوباره باز از دعاوی مربوط به COVID-19.

“ما در حال شروع به در نظر بگیرید که آیا یا نه برای انجام یکی دیگر از نجات بسته شده است و به نظر من ما نیاز به یک کمی مراقب باشید” گفت: رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل در طول یک مصاحبه رادیویی روز شنبه در خانه اش در ایالت کنتاکی.

مک کانل گفت: سنا نخواهد بود با توجه به 3 تریلیون دلار “چنگ زدن به کیسه” از خانه-تصویب قهرمانان عمل می کنند.

در خواست اقدام مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه در ارتباط با مرگ جورج فلوید در مینه سوتا به “بی عدالتی” از ویروس شیوع و تاثیر آن بر آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر اقلیت جمعیت.

“واقعیت این است که coronavirus گرفته بی تلفات در میان مردم رنگ” پلوسی گفت: ABC. او گفت: به اندازه کافی وجود ندارد ویروس تست در جوامع اقلیت. “این دوباره یک بی عدالتی است.”

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر به نام مک کانل به لغو “توطئه جلسات” و تمرکز بر سلامتی و اقتصادی نیاز دارد.

شومر گفت: جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تبدیل سنا “به یک فرمت از رئیس جمهور انتخاب مجدد مبارزه است.”

مهلت به سرعت در حال نزدیک شدن است. اکثر ایالت بودجه مهلت با سال مالی جدید شروع ژوئیه 1. $600 افزایش مزایای بیکاری مصوب قبلی بسته کمک تنظیم شده است به اعتبار ژوئیه 31. کسب و کارهای کوچک است که شنود گذاشته چک حفاظت برنامه را شروع به دیدن وام می آیند با توجه و بدون تنظیمات توسط کنگره است.

Teryn Zmuda اقتصاددان ارشد در انجمن ملی از استان ها گفت: دولت های محلی شده اند “در خط مقدم” از COVID پاسخ وجود دارد اما یک مقدار دلار است که در ارتباط با آن است.

بسیاری از حوزه های قضایی مواجه شده دو whammy از افزایش پرداخت اضافه کاری برای کارگران ضروری و کاهش درآمد به عنوان اقامت-صفحه اصلی سفارشات برش فروش و گاز و مالیات و عوارض و هزینه های دیگر جریان درآمد.

نتیجه این شده 800,000 مشاغل از دست رفته در دولت های محلی بخش در ماه آوریل به تنهایی به گزارش از انجمن. بیشتر انتظار می رود.

“هزینه انباشته شده در سطح محلی” Zmuda گفت.

در جلسه خانه جدید را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران, شهردار مری جین اسکات از Mangum, اوکلاهما, شهادت, جمعه که این منطقه کوچک بیمارستان دریافت که بیماران از سراسر روستایی منطقه غیرمنتظره بود زمانی که جامعه با آن مواجه شیوع. او نمی تواند تصور کنید در تلاش برای مقاومت در برابر موج دوم.

در عین حال Jacksonsville فلوریدا شهردار لنی B. کاری هشدار داد این کمیته نیز وجود دارد بالا-هزینه اقامت خانه. او گفت: در این شهرستان شاهد افزایش سوء مصرف بیش از حد تماس.

جمهوری خواهان استدلال می کنند در برابر آنچه در برخی از تماس کمکهای مالی برای دولت هشدار برخی از حد سخاوتمندانه با خدمات بازنشستگی و یا سوء مدیریت.

سناتور. جان Thune R-S. D. اکثر شلاق که به نظر می رسد در یک رویداد آنلاین جمعه با یک گروه محافظه کار گفت: کنگره در حال حاضر “آب گرفتگی منطقه” با “متناوب مقدار” بودجه.

“من انتظار ندارم که خواهیم دید هر گونه اقدام فوری در سنا” Thune گفت.

McGee اشاره می کند که واشنگتن اغلب haggles به همه طرف سعی کنید به قطع یک معامله است. اما او گفت: “بازی که بازی در وسط این همه گیر و اقتصادی ما — من نفرت را به می گویند سقوط اما نزدیک به آن — می شود بازی بیش از یک بازی سیاسی — این زندگی و مرگ آن را اقتصادی خراب کردن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>