دولت برای پایان دادن به تعطیلات تجلیل مؤتلفه ژنرال

دولت قبلا افتخار روز انتخابات به عنوان یک روز تعطیل از طریق 1989.

ویرجینیا است که در تلاش برای حرکت از آن متفق گذشته رای گیری روز شنبه برای از بین بردن حالت تعطیلات تجلیل Gens. Robert E. Lee و استون وال جکسون.

ویرجینیا مجلس نمایندگان که به دست آورده دموکراتیک اکثریت این سال پس از بیش از 20 سال تحت یمن کنترل رای 55 به 42 در حمایت از تغییر. ویرجینیا در مجلس سنا به تصویب یک لایحه مشابه, 22 به 18 ماه گذشته و رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت: او از اندازه گیری.

این لایحه را تعویض لی-Jackson روز برای روز انتخابات به عنوان یک دولت تعطیلات.

لی-جکسون بعد که جشن گرفته شد در روز جمعه قبل از دکتر مارتین لوتر کینگ جونیور در روز ایجاد شد و در سال 1899 به افتخار لی. جکسون اضافه شد به جشن و پنج سال بعد.

“ساخت روز انتخابات یک روز تعطیل در خدمت یک مقدار بیشتر محترم هدف در این روز و سن از جشن ارواح از ویرجینیا مؤتلفه گذشته” دل. جو لیندزی یک دموکرات و خانه بیل حامی در بیانیه ای گفت.

انتخابات روز جشن دولت در ویرجینیا تا سال 1989 زمانی که ویرجینیا مجمع عمومی آن برداشته شده است.

لی فرمانده Confederate States ارتش در طول جنگ تا تسلیم آن در سال 1865. جکسون بود دیگر فرمانده ارشد کنفدراسیون تا زمان مرگ توسط آتش دوستانه در سال 1863.

در طول چند سال گذشته چندین ویرجینیا شهرستانها از جمله Charlottesville و ریچموند, متوقف شد, و به رسمیت شناختن لی-Jackson روز به عنوان بخشی از بحث های جاری بیش تجلیل کنفدراسیون.

مجلس قانونگذاری ویرجینیا دارای چندین اسکناس در سال جاری جلسه که با هدف به آن را آسان تر برای رای دادن در کشور از جمله یکی که از بین بردن آن 8 سال voter ID قانون است. دولت سنا تصویب آن نسخه از این لایحه روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>