دولت لایحه جدید به غیر خشونت آمیز سابق felons یک “شانس دوم” برای مشاغل

گرجستان 4.2 میلیون نفر با سوابق کیفری توجه کنند.

آنها انجام داده ایم وقت خود را در پشت میله های زندان و در رفتار خوب از زمان انتشار خود است اما طرفداران می گویند برخی از گرجستان 4.2 میلیون سابق felons هنوز دستبند خود را اعمال گذشته.

در حالی که دولت نرخ بیکاری در حدود 3.4% قبل از همه گیر نرخ بیکاری برای ساکنان با سوابق کیفری شد نزدیک به 15 درصد در آن زمان با توجه به داگلاس عمار, مدیر اجرایی گروه غیر انتفاعی گرجستان عدالت پروژه.

“ما به این موضوع اجرا به تمام زمان و آن را مؤثر در تمام جوامع” عمار گفت: ABC News در ماه فوریه است. “هر کس در گرجستان می داند کسی که زندانی است و تلاش برای پیدا کردن مسکن و یا یک شغل است.”

برخی از کسانی که گرجستان در حال رفتن به دریافت کردند پس از رهبران دولت به اتفاق آرا تصویب یک لایحه در هفته گذشته است که اجازه می دهد ساکنان با غیر خشونت آمیز جنایی تاریخ مناسب برای پاک کردن رکورد خود را پس رفتار خوب است. این “شانس دوم” بیل به دست آورده حرکت در این جلسه به عنوان دادستان و مقامات منتخب و شرکت ها تحت فشار قرار دادند برای تغییر.

در گرجستان, فعلی, قانون, دستگیری است که نمی تواند به باورها و اعتقادات تخطی از قانون برای افراد زیر سن قانونی هستند و تنها جنایات است که می تواند حذف. شانس دوم لایحه اجازه می دهد تا ساکنان سابق که مرتکب غیر جرایم خشونت آمیز به ارسال یک درخواست به یک قاضی به دنبال پاک کردن رکورد خود را پس از تعداد معینی از سال از رفتار خوب است.

افرادی که محکوم به جنحه خواهد باید صبر کنید حداقل سه سال پس از انتشار به درخواست قاضی برای پاک کردن سوابق خود را در حالی که کسانی که متهم به جنایات خواهد باید صبر کنید حداقل پنج سال با توجه به این لایحه.

این قانون معاف چندین اتهامات جنایی از جمله جرایم جنسی ، قتل و آدم ربایی و آن را اجازه می دهد تا قضات در نظر گرفتن عوامل مختلفی از جمله قربانی اعتراض قبل از تصمیم گیری در expungement.

Rep. مندی Ballinger برای اولین بار معرفی این قانون در گرجستان مجلس نمایندگان در سال گذشته و دوباره معرفی آن در ماه فوریه با حمایت های مختلف منطقه وکیل دفاتر زندان طرفداران اصلاحات و گروه های دیگر.

Ballinger گفت که او شخصا نمی دانم کسی به او نزدیک است که دارای سابقه کیفری است. زیرا 40 درصد از جمعیت این ایالت تا به حال یک بزه یا جرم اعتقاد راسخ-یک رای که در میان بالاترین در این کشور — هر کس احساس اثرات.

“من شنیده ام بسیاری از مردم که می گویند این اتفاق می افتد به برادر خود را و یا آن را به اتفاق می افتد به پدر خود را و یا آن را به اتفاق می افتد به همسر” Ballinger گفت: ABC News در ماه فوریه است. “داشتن یک محکومیت کیفری معنی است که شما ساخته شده است یک اشتباه است. نباید آن را منع شما از گرفتن منفعت اشتغال است.”

گرجستان سیاست بودجه موسسه پیدا کردم که قبلا زندانی ساکنان را از دست داده به طور متوسط $36,000 دستمزد در سال گذشته که به مبلغ حدود 2.6 میلیارد دلار هدر رفته هزینه های قدرت. چهل متحده دارای سابقه کیفری expungement برنامه از جمله کارولینای شمالی و آرکانزاس با توجه به گرجستان عدالت پروژه.

گرجستان خارجه سنا تصویب این لایحه در مارس اما رای خود را در مجلس مطرح شد به دلیل coronavirus. در طول این وقفه طرفداران و کسب و کار مانند کوکا کولا و خانه انبار تحت فشار قرار دادند و رهبران دولت به تصویب این لایحه است.

“ما گرد هم آورده ایم قانونگذاران سازمان شریک کارفرمایان و به طور مستقیم تحت تاثیر قرار مردم در سراسر کشور به این تلاش یک واقعیت” عمار گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

Ballinger یک جمهوری خواه گفت: همکاران او در سمت دیگر راهرو شد در هیئت مدیره با اندازه گیری.

“همه ما مانند هدف از این لایحه است که به مردم روی پای خود,” او گفت:.

نمایندگان گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ نمی بلافاصله اظهار نظر در مورد تصویب این لایحه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>