دولت از اتحادیه: 5 takeaways کلیدی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل انتخاب مجدد زمین در طول شنبه شب دولت از آدرس اتحادیه به کنگره کمتر از دو ماه پس از استیضاح در همان خانه اتاق و یک روز قبل از سنا می رود به تبرئه او.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از هر گونه مراجعه مستقیم به ماه-طولانی استیضاح فرایند بسیار حزبی جو حاکم به عنوان تهیه کننده ارشد مهندسی برخی از ساخته شده برای تلویزیون شگفتی است.

در اینجا پنج takeaways کلیدی از سخنرانی:

1. مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده ابر استیضاح اما تفرقه بر روی صفحه نمایش

رئیس جمهور با اشاره نکرده است استیضاح و یا تحقیقات به دولت او است که او اغلب تماس “جادوگر شکار” و “مضر.”

اما بخش در خانه اتاق قابل لمس بود به عنوان صدای شیپور علامت طریق مناجات حزبی موفقیت ها و اقدامات.

حتی قبل از او شروع سخنان خود تهمت نادیده گرفته و دست دراز از بلندگو نانسی پلوسی.

نشسته پشت سر او در طول آدرس پلوسی ساخته شده مخالفت خود را روشن مانند زمانی که او نورد چشمان او و چنگ قفسه سینه خود را به عنوان رئیس جمهور اظهار داشت: “ما بلند کردن صدای ما در نماز.”

به عنوان به زودی به عنوان برگ برنده به پایان رسید او از لحاظ جسمی پاره کردن یک کپی از سخنرانی استخراج انتقاد از کاخ سفید است.

در سراسر تهمت اظهارات دموکراتیک شرکت کنندگان در زمان ایستاده بود در اعتراض و تشکر با صدای رسا. حداقل دو خارج شد به عنوان او صحبت کرد.

قانونگذاران دموکرات گفت: پس از آن را احساس کرده بودند با حضور تهمت کمپین تجمع کامل با همتایان جمهوریخواه شعار “چهار سال دیگر.”

“این چنین یک سخنرانی” پلوسی خبرنگاران گفت که پاره کردن اظهارات خود “بود که ادب چیز را به انجام با توجه به جایگزین است.”

2. تولید کننده-در-ارشد به ارمغان می آورد تلویزیون واقعیت به کنگره

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی زندگی به عنوان یک تهیه کننده تلویزیون در صفحه نمایش کامل.

معرفی وی از ایالات متحده خدمات عضو خدمت در افغانستان یک مهمان خود را نشسته در اولین بانوی جعبه با مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه کردن او تا به حال دیده نشده در هفت ماه.

و سپس — به خود را آشکار تعجب — رئیس جمهور به نام گروهبان ارتش در یک ساخته شده برای تلویزیون مراسم با اشک شادی بر روی صفحه نمایش برای میلیون ها نفر از بینندگان.

تهمت نیز دعوت مجری رادیویی محافظه کار Rush Limbaugh به تازگی تشخیص داده شده با پیشرفته سرطان ریه به ایستاده به عنوان بانوی اول, Melania Trump قرار داده شده یک مدال ریاست جمهوری آزادی در اطراف گردن خود را. دموکرات ها باقی مانده نشسته به عنوان محافظه کار میزبان که شده است به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار نژادپرستانه و جنسیتی اظهارات, با دریافت این افتخار.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام کرد در برنامه زنده تلویزیونی که کلاس چهارم دختر یکی دیگر از مهمانان خود را دریافت بورس تحصیلی است که اجازه می دهد او را به حضور در یک مدرسه خود را انتخاب.

3. مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به رنگ دموکرات سوسیالیست

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین شامل تلاش برای رنگ و دموکراتیک ریاست جمهوری به عنوان نامزد حزب سوسیالیست و تهمت به ارمغان آورد که شعارهای به خانه مجلسی با بحث در مورد چگونه برخی از آنها پشتیبانی حذف بیمه درمانی خصوصی است.

“قانونگذاران در این اتاق را تایید قوانین به اعمال سوسیالیستی تصاحب مراقبت های بهداشتی ما, سیستم, پاک کردن خصوصی برنامه های بیمه درمانی از 180 میلیون بسیار خوشحال آمریکایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به کسانی که به تماشای امشب در خانه من می خواهم شما بدانید که ما هرگز اجازه سوسیالیسم از بین بردن آمریکایی مراقبت های بهداشتی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به “همیشه محافظت از بیماران با شرایط موجود” حتی به عنوان دولت او پشتیبانی از دعوی که امر سرنگونی Obamacare و از بین بردن بدون جایگزینی طرح در آماده حمایت برای ده ها میلیون نفر.

زمانی که او صحبت می کرد در مورد تجویز دارو قیمت گذاری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اعضای کنگره به “دریافت صورتحساب در روی میز کار من, و من آن را امضا و به قانون بلافاصله.” برخی از دموکرات ها ایستاده بود و برگزار شد تا سه انگشت و شعار می دادند “H. R. 3” — یک مرجع به یک لایحه به تصویب مجلس برای کاهش هزینه های مواد مخدر است که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا هنوز به.

تهمت نیز قدم سوم راه آهن از سقط جنین با شدت شارژ خط که در آن او گفت که اعضای کنگره باید “تصویب قوانین در نهایت ممنوعیت اواخر دوره سقط جنین از نوزادان است.”

برچسب زدن جنین “نوزادان” مطمئن بود برای اثبات بحث برانگیز به عنوان خط آتش زا اشاره به مکرر ادعای نادرست در تجمعات انتخاباتی که دموکراتها حمایت “پاره نوزادان از رحم مادر تا لحظه تولد.”

4. در نظر گرفتن اعتبار برای ‘یقه آبی بوم’

مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس متمرکز به شدت وابسته به اقتصاد مرکزی و شعار خود انتخاب مجدد بشه.

“مشاغل پررونق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “درآمد در حال افزایش هستند. فقر رو به کاهش است. جرم و جنایت در حال سقوط است. اعتماد به نفس فزاینده و کشور ما در حال رشد است و بسیار مورد احترام است.”

ایالات متحده آمریکا است که در سابقه و رکورد 11 سال از توسعه اقتصادی با بیکاری در 50 سال اخیر بازار سهام تا حدود 20 درصد در سال گذشته و دستمزد در حال رشد است.

اما با توجه به کلید سنجش سلامت اقتصادی, تولید ناخالص داخلی واقعی اقتصاد در حال رشد است در سرعت کندتر از آن بود که دو سال پیش. تولید ناخالص داخلی واقعی افزایش 2.3 درصد در سال 2019 در مقایسه با 2.9 درصد در سال 2018 — به مراتب پایین تر از 4 درصد رشد نسبت ناروا وعده داده شده به عنوان یک نامزد در سال 2016.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده است در طول تاریخ کم مقبولیت خود در طول ریاست جمهوری خود آمریکایی ها به طور کلی به او داده نمرات بالاتر در اقتصاد از آنها را برای خود به طور کلی عملکرد شغلی.

5. گسترده سیاست های پیشنهادی فاقد

در یک تفرقه در انتخابات سال با امید کمی از هر دو حزب قانونی پیشرفت مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز برای آینده بود و تا حد زیادی فاقد گسترده سیاست های پیشنهادی.

او علامت طریق مناجات از دستاوردهای گذشته. او در آغوش یک برنامه ریزی برای گسترش مدرسه انتخاب است که خود را وزیر آموزش و پرورش تن به تن یک سال پیش به نام برای افزایش دسترسی به خانواده ترک و ابراز حمایت از زیرساخت های لایحه.

اما به طور کلی این آدرس در خدمت بیشتر به عنوان یک خلاصه ای از اولین سه سال به عنوان رئیس جمهور از برنامه ریزی برای آینده.

ABC اخبار تیلور دان و سارا Kolinovsky کمک به این گزارش.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>