دولت بررسی درمانگر ماساژ برای ورزشکاران زن

دانشگاه کانزاس مقامات می گویند یک مرد به تازگی به اتهام کودک اسباب جرم و جنایت تا به حال ارائه خدمات ماساژ برای برخی از زنان تیم های ورزشی پس از 2015

لارنس کن. — یک مرد به تازگی به اتهام کودک جرم جنسی ارائه خدمات ماساژ به برخی از دانشگاه کانزاس زنان تیم های ورزشی پس از 2015 مدرسه صدراعظم و مدیر دو و میدانی گفت.

صدراعظم داگ گیررد و ورزشی کارگردان Jeff طولانی در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که آنها “نگرانی عمیق” توسط یافته های اولیه داخلی پرس و جو به ماساژ درمانگر شان اوبراین.

اوبراین 48 از لارنس متهم شد Feb. 21 با یک تعداد از زشت آزادی با یک کودک پس از یک دختر متهم او را از دست زدن به او را از نظر جنسی هفت یا هشت سال پیش تحت پوشش “،” اوبراین نیز گفته می شود به او گفت که او نباید به کسی بگویم که چه اتفاقی افتاده است چرا که او گفت: ماساژ بودند “واقعا گران” و او از “خوش شانس” برای دریافت یک به صورت رایگان.

اوبراین قرارداد لغو گردید و او مشغول به کار نشده با دانشجو-ورزشکاران پس از او به اتهام, با توجه به بیانیه.

این تحقیقات در مراحل اولیه آن ادامه خواهد داد و در این بیانیه گفت: این دانشگاه ارائه پشتیبانی برای دانشجو-ورزشکاران پدر و مادر و کارکنان که آسیب دیده اند و درمانگر ارتباط با دانشگاه.

لارنس مجله-جهان گزارش قرارداد آن را دریافت از طریق باز درخواست سوابق نشان داد اوبراین ارائه ماساژ درمانی برای زنان, بسکتبال, تنیس, سافتبال بانوان و تیم فوتبال. اما مقامات مدرسه’ بیانیه نگفت که تیم تا به حال قرارداد با اوبراین.

اوبراین وکیل رابرت فیلیپ, Sedgwick, نمی, پاسخ به یک پیام تلفن جمعه به دنبال نظر.

اوبراین تا زمانی که به تازگی به عنوان مالک ثبت شده Kamehameha ماساژ, LLC. گیررد و تایید مشترک خود را در بیانیه ای که اوبراین کار کرده است به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل ارائه ماساژ درمانی برای برخی از زنان دانشجو-ورزشکاران است.

آنها گفتند که پس از یادگیری از دستگیری این دانشگاه شروع به تحقیقات داخلی به رهبری یک نهاد خارج به خود و تعامل با دانشجو-ورزشکاران است.

“هر چند هنوز در مراحل اولیه این فرایند نگرانی عمیق ما از آنچه ما آموخته اند که تا کنون” با توجه به بیانیه. آنها نه به طور مستقیم آدرس وسعت یافته های خود را.

“ما ادامه خواهد داد به بررسی بیشتر درک رفتار درمانگر و تعیین می کند که اگر هر کسی می دانست که از رفتار نامناسب که ممکن است رخ داده است” در این بیانیه گفت.

این آخرین ویدئو اتهام مربوط ورزشی بخش در دانشگاه کانزاس است. در سال گذشته یک داوطلب سابق دستیار مربی والیبال بستری لباس تاپ از زنان در این تیم است. قاضی در بر داشت خود را از جنایات بودند جنسی با انگیزه و دستور داد او را به ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی بعد از 15 سال.

این تحقیقات می آید در میان گزارش که دستیار مربی تیم هاکی در دانشگاه مینه سوتا ممکن است قربانی بازیکنان دهه پیش و در زمانی که چند مرد ادعا سوء استفاده جنسی توسط مرحوم دانشگاه میشیگان دکتر را حفظ کرده اند شرکت های حقوقی هستند که به نمایندگی از شاکیان که شکایت ایالتی میشیگان و دانشگاه ایالتی اوهایو در موارد مشابه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>