دولت IG شد کاوش عربستان اسلحه فروش Pompeo استفاده از کارکنان برای errands: منابع

وزارت امور خارجه بازرس کل که اخراج شد توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اواخر جمعه در دست بررسی دولت خود با استفاده از قدرت اضطراری برای فروش سلاح به عربستان سعودی با وجود مخالفت کنگره با توجه به ارشد دموکرات مجلس.

بازرس کل استیو Linick آخرین فدرال ناظر حذف تهمت و آخرین استیضاح بازیکن که ممکن است با آن مواجه اند نوعی از ریاست جمهوری مصر است. Pompeo توصیه می شود خود را اخراج و حمایت از رئیس جمهور تصمیم یک مقام وزارت خارجه گفت: ABC اخبار جمعه.

دیده بان نیز دنبال به اینکه Pompeo استفاده کارکنان برای اجرای کارهای شخصی با توجه به کنگره aide.

در حالی که روشن نیست که چرا رئیس جمهور تصمیم به حذف Linick خود حذف میان حداقل دو تحقیق و بررسی به دولت را از دست داده و آژانس است و موجب خشم است که او اخراج شد برای انجام نظارت ، دو عضو ارشد دموکرات به قانونگذاران در حال حاضر تحقیق خود را شلیک.

Pompeo رد آن را یک عمل تلافی گفتن واشنگتن پست در مصاحبه ای که او نمی دانست در مورد گزارش تحقیق و تفحص خود را به انجام. بالا دیپلمات های ایالات متحده افزود که Linick “نبود انجام یک تابع در یک راه است که ما تا به حال سعی کردم به او را به” و “تلاش برای تضعیف آنچه در آن بود که ما در تلاش بودند به انجام است.”

دفتر بازرس کل (OIG) و وزارت امور خارجه ندارد در پاسخ به پرسش از ABC News.

رئیس کمیته روابط خارجی مجلس, پارچه مبلی. الیوت انگل D-n. y. گفت: در بیانیه ای به شبکه خبری ABC که OIG بررسی به عربستان سلاح های فروش “ممکن است دلیل دیگری برای آقای Linick را شلیک.”

در مارس 2019, Pompeo اعلام شرایط اضطراری به طوری که دولت می تواند دور زدن کنگره برای تصویب به ارسال 8 میلیارد دلار سلاح به عربستان سعودی و امارات متحده عربی در میان خود ادامه جنگ در کشور همسایه یمن. به خصوص پس از قتل واشنگتن پست مقاله نویس جمال Khashoggi توسط عربستان عوامل جمهوری خواه و دموکرات مجلس مخالفت کرده اند از جمله فروش سلاح و هر گونه ایالات متحده برای حمایت از ائتلاف به رهبری عربستان سعودی در یمن که در آن آمریکایی-ارائه بمب هدف قرار داده اند و شهروندان غیر نظامی و زیرساخت های, با توجه به سازمان ملل متحد.

کنگره دارای اختیارات لازم برای تایید یا رد فروش اسلحه اما وزارت امور خارجه با صدور توجیه قانونی برای دور زدن این روند با استناد به یک تهدید فوری از ایران و حوثی ها در یمن که تهران پشتیبانی می کند اگر چه بسیاری از سلاح خواهد منتقل نمی شود برای ماه ها یا حتی سال.

انگل گفت: در بیانیه ای که وزارت امور خارجه OIG “بررسی شد-در درخواست من — مغلوب ساختن پیشی جستن را ساختگی اعلام شرایط اضطراری به طوری که او می تواند به ارسال سلاح به عربستان سعودی است. ما لازم نیست که تصویر کامل نشده ولی این مشکل که وزیر Pompeo می خواستم آقای Linick تحت فشار قرار دادند و قبل از این کار می تواند تکمیل شود” با توجه به انگل.

نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی سنا دیابت باب منندز D-N. J., اتحاد پیوست انگل خواستار دولت به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک مربوط به Linick شلیک جمعه به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به حذف. وزارت امور خارجه است که قبلا نادیده گرفته مشابه درخواست حتی زمانی که خانه را با صدور احضاریه برای استیضاح بررسی است.

علاوه بر فروش سلاح به OIG بررسی شد که آیا Pompeo استفاده سیاسی منصوب در وزارت راه رفتن خود و خانواده سگ شرمن کردن تمیز کردن خشک و شام رزرو کنگره دستیار گفت: ABC News در روز دوشنبه.

انگل اول گفت: جمعه شب که OIG بررسی شد Pompeo را انجام زمانی که Linick اخراج شد و بدون ارائه جزئیات — اضافه کردن که او شلیک “در میان چنین پروب به شدت نشان می دهد که این یک عمل غیر قانونی مصر است.”

در نامه ای به مجلس نانسی پلوسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او “دیگر” حال “کمال اعتماد به نفس” در Linick توانایی برای کمک به دولت “ترویج اقتصاد و بهره وری و اثربخشی برنامه های فدرال و فعالیت.” رئیس جمهور حق دارد برای حذف بازرسان به طور کلی اگر چه آنها به تایید نقش خود را توسط سنا.

تحت Linick بازرس کل دفتر تا به حال بارها و بارها در بر داشت گسل با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را از دست داده و وزارت امور خارجه به خصوص درمان شغلی کارکنان و تلاش خود را به “طراحی مجدد” نیروی کار خود را از جمله از طریق یک آسیب استخدام یخ.

منصوب به نقش در سال 2013 توسط رئیس جمهور باراک اوباما Linick یک حرفه ای دولت وکیل است که در خدمت به عنوان یک مقام ارشد وزارت دادگستری رسمی تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش و دستیار آمریکا وکیل در کالیفرنیا و ویرجینیا تحت ریاست جمهوری بیل کلینتون.

وی همچنین یک نقش جزئی در روند استیضاح. به شبکه خبری ABC گفت: اولین گزارش در ماه اکتبر او درخواست یک جلسه فوری با سران قانونگذاران در طول پروب به نوبه خود بیش از اسناد دفتر خود را به دست آمده است.

کسانی که مقالات بعد از تایید به آمده تا حد زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی نشان داد آنچه که یک مقام وزارت خارجه به نام “کمپین دروغ” که آغشته سفیر ایالات متحده در اوکراین ماری Yovanovitch و به نظر می رسد که رهبری به او شلیک. آنها همچنین شامل ادعاهای دروغین در مورد معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسرش شکارچی و انرژی اوکراین شرکت Burisma که هیئت مدیره شکارچی شنبه در. جولیانی تبدیل شده بود اسناد و مدارک که بر اساس مصاحبه های خود با اخراج اوکراین دادستان متهم فساد به Pompeo که گذشت آنها را پایین و گفت که این گروه را بررسی کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج شده است و یا تنزل مقام دیگر مقامات ارشد ایالات متحده درگیر در استیضاح کاوشگر از جمله جامعه اطلاعاتی بازرس کل مایکل اتکینسون که هشدار کنگره به خلاف کاران شکایت که در نهایت منجر به استیضاح — نظارت عملکرد مورد نیاز از اتکینسون ، مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اخراج سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland و ستوان سرهنگ الکساندر Vindman هر دو از آنها را شهادت در استیضاح جلسات.

این اولین بار نیست Pompeo مواجه شده است و سوالات در مورد رفتار خود. در پاییز گذشته منندز خواستار رسیدگی به Pompeo استفاده از خود وزارت امور خارجه هواپیما برای سفر به کانزاس که در آن کار ساخته شده و چهار سفر در سال 2019. در حالی که سه نفر از کسانی که شامل رسمی حوادث منندز متهم است که Pompeo ممکن است نقض تخم عمل با استفاده از منابع دولتی برای شروع “تخمگذار زمینه را برای” یک سال 2020 مجلس سنا. Pompeo گفته او در حال اجرا نیست برای باز کردن صندلی با وجود فشار از جمهوری خواهان به انجام این کار.

سی ان ان گزارش داد در ماه ژوئیه گذشته که دموکرات کنگره بودند بررسی Pompeo استفاده از دیپلماتیک جزئیات امنیتی برای اجرای کارهای مانند چیدن مواد غذایی و سگ شرمن بدون وزیر.

به عنوان چهارم در انتخابات ریاست جمهوری خط جانشینی وزیر امور خارجه است که همیشه همراهی با جزئیات امنیتی.

در روز شنبه او و خانواده اش رانده شده توسط دیپلماتیک و امنیتی برای به دست آوردن یک توله سگ جدید. ایالتی پنسیلوانیا پلیس تایید به شبکه خبری ABC است که به آنها کمک های دیپلماتیک و امنیتی اسکورت Pompeo را به اقامت در لنکستر کانتی برای یک سفر که به طول انجامید بیش از دو ساعت است. بعد Pompeo ارسال شده در حساب توییتر شخصی عکس از سگ جدید مرسر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>