دولت مصوبه ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران زن از مدرسه ورزش

اندازه گیری تصویب در مجلس سهشنبه پس از شش ساعت بحث است.

آریزونا در مجلس نمایندگان به تصویب یک لایحه جدید که اگر امضا و به قانون ممنوعیت تغییر جنسیت ورزشکاران زن از شرکت در ورزش مدرسه.

“ذخیره ورزش زنان عمل” معرفی شده توسط حزب جمهوری خواه در کنگره نانسی برتو که نیاز به interscholastic و intramural ورزشی اسپانسر شده از طرف موسسات آموزشی به صراحت تعیین ورزشی برای مردان و یا زنان بر اساس افراد بیولوژیکی ،

“این لایحه در مورد انصاف. که در آن است. چه منصفانه است که در این زمینه دادگاه پیگیری و در استخر” برتو در بیانیه ای گفت به ABC News.

خانه بیل 2706 آمده است که اگر مورد مناقشه “یک دانش آموز ممکن است ایجاد دانش آموز سکس با ارائه یک امضا پزشک بیانیه آمده است که نشان می دهد دانش آموز جنسی” و تجزیه و تحلیل دانش آموز DNA.

این لایحه برای اولین بار معرفی شد در فوریه. 3 و گذشت در خانه یک ماه بعد در امتداد خط حزب 31-29 پس از عاطفی ساعت-بحث طولانی در روز سه شنبه.

برتو اشاره به تفاوت بیولوژیکی بین مردان و زنان از ظرفیت ریه و توده عضلانی به سطح تستوسترون است که او گفت: مردان را “غیر قابل انکار جسمی استفاده بیش از زنان در ورزش است.”

“همین دلیل است که ما جدا از مرد و زن ، و همین دلیل است که زنان بسیار موفق بوده اند در دستیابی به عظمت و در این زمینه تمام مزایای که با آن” برتو ادامه داد. “چه چیزی تغییر کرده است Interscholastic سیاست اجازه می دهد بیولوژیکی مردان شناسایی به عنوان زنان به رقابت در تیم است.”

این لایحه درخواست برای K-12, جامعه, کالج و دانشگاه’ زن تیم است.

در حالی که برتو و کسانی که رای دادند برای این لایحه موافق است که این است که در مورد نگه داشتن یک سطح میدان بازی مخالفان استدلال می کنند که آن را نتواند برای محافظت از جامعه کودکان و نوجوانان و فراجنسیتی جوانان است.

دموکراتیک تشکر. دانیل هرناندز جونیور در زمان به توییتر پس از اندازه گیری به تصویب رسید در این خانه و آن را به نام “بد آریزونا.”

در طول جلسه دموکراتیک تشکر. کیرستن انگل گفت: “تاثیر نخواهد بود برای محافظت از ورزش زنان به جای آن جاوا را ورزش زنان در مجموع میدان نبرد از پرونده های حقوقی.”

“این قراره مردم را از گوشه میدان به بازیگران اتهامات — مسئولیت در اینجا آنقدر گسترده است که من بسیار شدید و نگرانی است که برخی از مدارس را پیدا خواهد کرد برخی از بهانه ای برای — به سادگی نمی باید, بازی,” او اضافه شده است.

وجود دارد برخی از زبان محافظ در این لایحه در برابر “اقدامات تلافی جویانه و یا دیگر عوارض عمل” برای دانش آموزان و یا موسسات آموزشی و اگر نقض اجازه می دهد برای اقدام قانونی.

“هر دانش آموز است که محروم از یک ورزشی فرصت رنج می برد و یا مستقیم و یا غیر مستقیم آسیب به عنوان یک نتیجه از نقض این بخش به علت خصوصی اقدام به امداد رسانی تاکیدی خسارات و هر گونه امداد رسانی در دسترس تحت قانون در برابر موسسه آموزشی” لایحه متحده است.

با وجود مخالفت های شدید آمریکا و همچنین محلی و ملی کسب و کار مانند آریزونا دایاموند بکس پی پال و بارگذاری اندازه گیری خواهد شد و در حال حاضر آن را به مجلس سنا.

دفتر آریزونا دولتی mlb را بلافاصله بازگشت ABC News’ درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا او به امضای این لایحه در صورت تصویب توسط مجلس سنا.

در حال حاضر آریزونا Interscholastic انجمن (AIA) — دولت حاکم بر بدن برای مدرسه ورزشی — سیاست هایی در محل نما ورزشکاران به رقابت “در یک شیوه ای است که سازگار با هویت جنسیتی.”

AIA سیاست ها و روش های کتاب بیان می کند که همه دانش آموزان واجد شرایط شرکت در میان مدارس دو و میدانی باید فرصت “صرف نظر از جنسیت ذکر شده بر روی یک دانش آموز واجد شرایط برای مشارکت در میان مدارس دو و میدانی و یا در یک جنسیتی که می کند مطابقت ندارد جنسی در هنگام تولد.”

“واجد شرایط اعطا شده است برای مدت زمان از دانش آموز شرکت می کند و نیاز به تمدید می شود, هر, ورزش, فصل یا سال تحصیلی. تمام بحث ها و اسناد و مدارک محرمانه نگه داشته شود و رسیدگی خواهد بود مهر و موم شده مگر اینکه دانش آموز و خانواده را خاص درخواست” سیاست متحده است.

AIA بلافاصله پاسخ به ABC News’ درخواست برای نظر و مشخص نیست که چگونه این سیاست را تغییر خواهد داد اگر سنا نشانه HB 2716 به قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>