“شروع در اینجا: مغلوب ساختن پیشی جستن انفجار راجر سنگ دادستان بیش از صدور حکم اختلاف

آن را پنج شنبه, فوریه. 13, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. Barr ‘مسئول’

به عنوان قانونگذاران دموکرات تقاضا تحقیقات به وزارت دادگستری تصمیم به معکوس آن صدور حکم توصیه برای راجر سنگ جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر پایین در چهارشنبه انفجار چهار دادستان که ظاهرا استعفا داد و بر تصمیم گیری و تبریک دادستان کل ویلیام Barr برای “در اختیار گرفتن.”

اما تهمت اصرار او صحبت نمی کنم به وزارت دادگستری قبل از تصمیم گیری برای بیشتر ملایم جمله با وجود تویت در روز دوشنبه که اولیه توصیه از هفت تا نه سال در زندان بود “وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت است.”

در ماه نوامبر سنگ محکوم شد در هفت فقره شامل پنج فقره از دروغ گفتن به کنگره یک تعداد هر یک از شاهد دستکاری و انسداد یک اقدام.

گروه مقامات اذعان به خبرنگاران گفت که این وضعیت “کاملا bungled” با توجه به ABC News’ الکس Mallin در “اینجا شروع” امروز”.

“بهانه ای برای این اصل است که ارشد گروه رهبری بود که کاملا غافلگیر شده توسط, توصیه, است که قرار بود به جلو توسط این خط مقدم دادستان,” او می گوید. “اما این پیام با رئیس جمهور به طور مداوم به tweeting تبریک دادستان کل برای این تصمیم گیری آن غیر ممکن است واقعا جدا پیامدهای سیاسی که وارد چیزی است که واقعا یک موضوع بحث انگیز در حال حاضر با صدور حکم از راجر سنگ.”

2. نیروهای ایالات متحده در زیر آتش

“افراد مسلح احاطه شده وسایل نقلیه آنها شلیک به هوا با AK-47s.”

نیروهای ایالات متحده تحت آتش سوزی در یک رژیم سوریه پاسگاه در حالی که آنها در حال گشت زنی در نزدیکی مرز ترکیه و سوریه. ABC اخبار خبرنگار خارجی جیمز Longman تعبیه شده بود با نیروهای ایالات متحده هنوز هم در شکار داعش در سوریه زمانی که آن اتفاق افتاد.

“این فقط نشان می دهد که چقدر دشوار است این وضعیت باقی می ماند در اینجا در سوریه,” او می گوید “از اینجا شروع کنید.”

3. ‘پس از پارک’

دو سال پس از مسلح با هجوم Stoneman داگلاس دبیرستان در پارک فلوریدا بازماندگان این فاجعه و خانواده های قربانیان در داستان های خود را از فعالیت و پیدا کردن هدف در ABC مستند’ فیلم “پس از پارک.”

ABC News’ تولید امیلی تاگوچی و جیک Lefferman بودند بر روی زمین برای ساخت فیلم و شاهد بسیاری از پارک دانشجويان شفا دست اول.

“من می گویند فعالیت طول می کشد بسیاری از اشکال و برای دانش آموزان بخش بزرگی از آن است که قادر به بحث در مورد تجربه خود را, مطمئن شوید که داستان های خود را محو کنید و از رسانه ملی آگاهانه و به این امید که هیچ کس دیگری در هیچ جامعه دیگر را از طریق آنچه آنها را از طریق رفت” تاگوچی می گوید پادکست.

‘پس از پارک’ در حال حاضر غربالگری در انتخاب تئاتر در سراسر کشور به مناسبت دومین سالگرد.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘مبارزه آمده است’: این قاضی فدرال نظارت بر پرونده جنایی علیه Theranos بنیانگذار و مدیر عامل سابق الیزابت هلمز و سابق Theranos COO رامش “آفتابی” Balwani بخشی از اخراج چهار اتهامات علیه این دو مجسم مورد آورده شده توسط وزارت دادگستری.

‘دموکرات سزاوار بهتر’: Troy قیمت صندلی از آیووا حزب دموکرات ارسال نامه استعفای خود را روز چهارشنبه پس از واکنش هایی که در گرفت که نتایج آیووا قفقاز تاخیر شد در هفته گذشته به دلیل “مسائل برنامه نویسی” با دولت جدید گزارش برنامه. پس از سردرگمی قفقاز, قیمت, گفت که او با در نظر گرفتن مسئولیت کامل.

‘قابل توجهی شک’: سه ملت اسلام بودند محکوم به مرگ مالکوم ایکس بود که به کشته شدن 55 سال پیش. اما در حال حاضر جدید Netflix سری باعث شده است تا نیویورک شهرستان, دفتر دادستان منطقه به بررسی آن دسته از اعتقادات و دوباره بررسی قتل مالکوم X.

از دوستان ما در megyn kelly:

Megyn kelly طول می کشد در عمق نگاه در آنچه پشت افزایش سن. ctq و اگر او می تواند انجام این حرکت در سراسر کشور.

در اوردن خود را cap:

جهان قدیمی ترین انسان زنده است که هنوز هم با بهره گیری کامل و زندگی بارور و گفت لبخند است, راز طول عمر است.

به جشن نقطه عطف ژاپنی ساکن Chitetsu Watanabe شد با ارائه یک مدرک رسمی و پلاک از رکوردهای جهانی گینس این هفته است.

“با توجه به سالها کار برای یک شرکت قند او را دوست دارد چیزهای شیرین. شکر قهوه ای است, خود, خاص, مورد علاقه, اما از آنجا که او خود را از دست داده دندان های او لذت می برد شیرینی که نیاز به مقدار زیادی از جویدن مثل یکجور شیرینی یا فرنی یا پودینگ کرم داخل چو à la کرم” GWR گفت.

در حالی که نه به عنوان فعال به عنوان او یک بار بود Watanabe هنوز هم طول می کشد بخشی در ورزش روزانه, اریگامی, خوشنویسی و تمرینات ریاضی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>