“شروع در اینجا: سنا رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن از استیضاح اتهامات

آن را پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. تهمت تبرئه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه توسط سنا به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد عدالت توسط یک حزب و خط رای در روز چهارشنبه.

هر حزب دموکرات رای به محکومیت رئیس جمهور اما از سوی دیگر ، میت رامنی جمهوریخواه یوتا رای به محکوم در تعداد برای اولین بار از سوء استفاده از قدرت تبدیل شدن به اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده به رای به حذف یک رئیس جمهور از حزب خود.

در یک سخنرانی در مجلس سنا طبقه جلوتر از رای رامنی استناد ایمان خود را به عنوان یک دلیل برای هدایت تصمیم خود و متهم به تهمت بودن “جرم هولناک سوء استفاده از اعتماد عمومی است.”

“او خواه حامل استاندارد در انتخابات فقط هشت سال پیش اما این حزب است که مرده و رفته-آن را یک حزب متفاوت های مختلف امریکا” ABC اخبار ارشد ملی خبرنگار تری مورن می گوید “از اینجا شروع کنید.”

2. نیوهمپشایر بعدی

نیوهمپشایر اولیه کمتر از یک هفته به دور و آیووا حزب دموکرات هنوز منتشر نشده کامل نتایج از دوشنبه شب قفقاز پس مسائل فنی است.

South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، برنی ساندرز من-Vt., هر دو در نظر گرفتن پیروزی دور به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدن به نظر می رسد به سرعت برای یک مکان چهارم به پایان می گوید: ABC News’ راشل اسکات در نیوهمپشایر.

“این قطعا یک نوع فروشي به مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان بعدی این مسابقه,” او می گوید پادکست.

3. Coronavirus سوالات

دو هواپیما حامل صدها نفر از شهروندان ایالات متحده تخلیه شده از ووهان چین وارد شده اند در پایگاه نیروی هوایی تراویس در فیرفیلد کالیفرنیا برای اجباری دو هفته قرنطینه به عنوان مقامات بهداشت تایید 12th coronavirus مورد در کشور است.

مقامات چینی در حال گزارش بیش از 500 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس اما هنوز هم وجود دارد نه چندان شناخته شده در مورد شیوع این بیماری با توجه به ABC اخبار ارشد پزشکی خبرنگار دکتر جنیفر آشتون: “ما هنوز نمی دانیم که چگونه آن را منتقل… و ما هنوز هم واقعا نمی دانم شدت و یا مرگ و میر,” او می گوید.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

“مراقب باشید که آنها شما را استخدام!!’: یک ایستگاه گاز کارمند گفته شده با بیش از $17,000 نقد و سیگار و بلیط بخت آزمایی خود را در اولین روز کار می کنند.

‘یک سکوت طولانی’: پاریس دادستانی باز یک تحقیق روز سه شنبه به اتهامات ساخته شده توسط شکل قهرمان اسکیت سارا Aaronson ادعا که مربی او تجاوز او را زمانی که او یک نوجوان بود.

‘او به ضرب گلوله دو نفر از بچه های ما’: مقامات در شکار برای یک فرد علاقه ای که به ضرب گلوله دو پلیس مریلند کارآگاهان پس از آنها متوقف به سوال او.

‘گران درب جلو’: یک جنگ با تفنگ یا تپانچه را شکست در یک خانه و یک مظنون کشته شد, وقتی که مرد نما به عنوان کلانتر نمایندگان اقدام به یک خانه حمله کردم و بیشتر از آنها برای سودا از خانواده در داخل.

از دوستان ما در megyn kelly:

‘ما پست-آیووا اولیه پیش بینی شده است و بایدن شانس پایین’: در حال حاضر که ما در نهایت برخی از وضوح در آیووا نتایج — 86 درصد از حوزه گزارش — ما تبدیل شده اصلی ما مدل پشت در, از جمله آن برآورد پتانسیل خرید اینترنتی از آیووا.

در اوردن خود را cap:

لیام فیتزجرالد, که ویروسی رفت و به عنوان “Fist Bump بچه” در سال 2014 زمانی که او دیده مشت-تداوم بوستون برونز آوردن او بزرگ ورزشکاری و انرژی به مدرسه.

در روز سه شنبه فیتزجرالد, 13, از Northborough, ماساچوست, شروع اولین بازی بسکتبال برای Melican دبیرستان.

“شما می دانید, من فکر می کنم هر بچه یک رویا وجود دارد و هر بچه سزاوار یک فرصت و یک شات برای رسیدن به این رویا” گفت: کن مک دونالد این تیم مربی است.

فیتزجرالد شد به خوبی شناخته شده در نوامبر 2014, زمانی که او دستگیر شد و در دادن تصویری مورد علاقه خود را NHL بازیکنان تیم را یکی یکی با یک مشت دست انداز به عنوان آنها به پایان رسید pregame تمرین قبل از بازی خود را در TD Garden. میلیون ها نفر را دیدم تصویری ساخت آن ویروسی و ضرب او “Fist Bump بچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>