“شروع در اینجا: ساندرز دقت برنده نیوهمپشایر و راجر سنگ محکومیت برگشت

آن را پنج شنبه, فوریه. 12, سال 2020 است. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. ساندرز می نیوهمپشایر

ABC اخبار پروژه های که برنی ساندرز برنده خواهد شد نیوهمپشایر اولیه با پیت Buttigieg در دوم و ctq در سوم بر اساس تجزیه و تحلیل ما از رای دادن.

ساندرز دقت eked از پیروزی در برابر یک چالش قوی از Buttigieg در گرانیت دولت پس از پایان یک هفته پیش در آیووا قفقاز.

“هر سنتی از راه نگاه کردن به این, شما دریافت بیشترین آرا در آیووا شما دریافت بیشترین آرا را در نیوهمشایر, آره تو جلو-دونده اما در واقع [ساندرز] حتی لازم نیست که یک نماینده رهبری پیت Buttigieg گره خورده است وجود دارد,” ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین می گوید “اینجا شروع” امروز”. “او 60% چهار سال پیش در این زمان او به سختی به 25 درصد است که کمتر از جیمی کارتر.”

میانه و کسانی که به دنبال یک نامزد برای متحد کردن کشور برداشته Klobuchar به جایگاه رقابتی در نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه تا حد زیادی در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن هزینه با توجه به تجزیه و تحلیل نهایی نظرسنجی های خروج.

“این غیر ممکن است کوه به صعود سرفصل واقعا کمک بسیاری از رای دهندگان هنوز هم ساخت تا ذهن خود را و اگر شما به عنوان خوانده شده در این مقاله که کسی حرکت شما بیشتر احتمال دارد به پرش بر روی ارابه موسیقی, اما بله, آن را به سختی سربالایی نبرد” ABC اخبار معاون سیاسی مدیر MaryAlice پارک می گوید.

2. راجر سنگ برگشت

چهار دادستان فدرال درگیر در پرونده راجر سنگ را برداشت پس از وزارت دادگستری اعلام کرد واژگونی در صدور حکم برای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحد دیرین و پیشین کمپین مشاور.

روز دوشنبه دادستان گفت: یک قاضی فدرال که سنگ باید محکوم به خدمت هفت به نه سال زندان و پس از او گناهکار در ماه نوامبر گذشته در تمام هفت فقره علیه او توسط مشاور ویژه سابق رابرت مولر به عنوان بخشی از تحقیقات خود را به دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

اما اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر ساعت پس از رئیس جمهور اسلامی افغانستان پیشنهاد یک “سقط جنین از عدالت” وزارت دادگستری منتقل شد و به دنبال یک جمله کوتاه اما در سمت چپ آن به قاضی تصمیم می گیرید. یک گروه رسمی که نخواست نامش فاش شود به صحبت در مورد بخش داخلی مذاکرات گفت: اصلی توصیه “چیزی بود که تا به حال جریان شده به بخش و گروه فکر می کند توصیه شد شدید بیش از حد و به شدت نامتناسب به سنگ جرائم.”

“من نمی دانم اگر چه این است که برای رفتن در تاریخ به عنوان یک بعد از ظهر سه شنبه کشتار, اما من فکر می کنم این یک معامله بزرگ” ABC اخبار حقوقی تحلیلگر کیت شاو می گوید. “قوی وجود دارد كه او در وزارت دادگستری در برابر کاخ سفید دخالت به ویژه در امور کیفری. و اگر این است که آنچه در اینجا اتفاق افتاده است پس از آن که یک استراحت با DOJ پروتکل.”

زمانی که پاسخ به این پرسش خبرنگاران در مورد سنگ مورد در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی صحبت می کنند به وزارت دادگستری: “من ماندن از چیزهایی که به درجه ای از مردم باور نمی” در حالی که با اضافه کردن او به “حق مطلق” به درگیر شدن.

3. دانشجو پدر متهم به قاچاق جنسی

لارنس ری 60 با اتهام قاچاق جنسی و کار اجباری پس از او گفته معرض دختر خود هم اتاقی ها و دوستان در Sarah Lawrence College به “جنسی و روانی دستکاری” با توجه به کیفرخواست از دادستان فدرال در منهتن.

“به گفته دادستان فدرال او را به بهانه کمک به آنها را از طریق مشکلات خود موضوع آنها را به چیزهایی مانند محرومیت از خواب به انواع دیگر شکنجه روانی چیزهایی که دادستان گفت: شوک وجدان” ABC اخبار ارشد گزارشگر تحقیقی هارون Katersky می گوید پادکست.

Sarah Lawrence College گفت: در بیانیه ای به شبکه خبری ABC که این اتهامات “جدی و گسترده نگران کننده و ناراحت کننده” اضافه “ما شده اند تماس گرفته توسط منطقه جنوبی نیویورک, اما, البته, همکاری در تحقیقات خود به این حد کامل قانون اگر دعوت به انجام این کار است.”

ری هنوز وارد مذاکرات اما چهره زندگی در زندان اگر محکوم کرد.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘زیراکس آن و با تصویب آن را’: یک سری از به تازگی کشف ویدئو ها و کلیپ های صوتی از شهردار سابق مایک بلومبرگ ساخت اظهارات بحث برانگیز در مورد عدالت کیفری است درخشان یک نور جدید را در سابقه خود را با سیاست هایی که در بسیاری از موارد به طور نامتناسبی تحت تاثیر آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین.

‘وحشی و بی عاطفه’: پس از انتشار جمهور تهمت بودجه طرح ABC News طول می کشد نگاه در سه چیز به دانستن در مورد انتخابات سال مبارزه در هزینه های مراقبت های بهداشتی.

‘مبارزه برای مردم’: میشل Caruso-Cabrera دیرین سابق CNBC لنگر و خبرنگار اعلام کرد طرح خود را برای انتخابات کنگره به چالش کشیدن دانشجوی سال اول Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز برای او صندلی نمایندگی نیویورک 14 منطقه.

از دوستان ما در megyn kelly:

Megyn kelly طول می کشد در عمق نگاه در آنچه رفت در نیوهمپشایر اولیه.

در اوردن خود را cap:

چهارده سال پیش دانیل “Doc” جاکوبز از دست داد, پای چپ خود را در زیر زانو سه پا از پای راست خود را و قطعات از سه انگشت از دست چپ و بعد به سرم ضربه پزشکیار نیروی دریایی در کامیون خود را در رمادی ،

پس از بازنشستگی از نیروی دریایی در سال 2012 او امیدوار است او می تواند بخشی از چیزی مثبت به عنوان یک غیر نظامی.

در چند روز او را آماده سازی خود برای صعود به قله کلیمانجارو به انجام دقیقا همان است که.

“این قطعا یک سوئیچ خوب از منفی بودن گفت که من از نظر پزشکی آماده و من فقط میخوام نشستن در یک میز و مدرسه آماده اگر یک congressperson می خواهد برای دیدار با زخمی corpsman,” جاکوبز گفت. “من گفت:,” من می توانید انجام دهید که در خارج و هنوز هم تاثیر در جهان است.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>