“شروع در اینجا: Sanders, Buttigieg و نیوهمپشایر اولیه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

امروز سه شنبه, فوریه. 11, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. گرانیت حالت اولیه

نیوهمپشایر رای دهندگان در حال رفتن به پای صندوق های رای امروز برای اولین بار خود را-در-این-ملت اولیه با بسیاری هنوز هم مطمئن نیستید که باید در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 انتخابات.

در این نسخه ویژه از “شروع” میزبان براد العاده باز می شود در این پادکست از Dixville شکاف کوچک, New Hampshire جامعه است که کست اولین رای اولیه در نیمه شب.

سپس megyn kelly Editor-in-Chief Nate نقره شکسته شدن آخرین نظر سنجی: “اگر کسی غیر از برنی ساندرز برنده, New Hampshire, پس از آن که یک معامله بزرگ و به احتمال زیاد به نفع خود به غیر از برنی است Pete Buttigieg” او می گوید: “از اینجا شروع کنید.”

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘ماندن در داخل خودرو’: A 20-year-old man who جان سالم به در سقوط یک قطب ابزار درگذشت و پس از او الکتریکی زمانی که پله از وسیله نقلیه خود را و بر روی سیم برق خط.

‘شکنندگی در خطر انقراض گوریل کوهستان جمعیت’: چهار در معرض خطر کوه گوریل کشته شده اند توسط یک آشکار رعد و برق اعتصاب در یکی از اوگاندا پارک ملی حفاظت گروه می گویند.

‘صداقت و یکپارچگی’: پلیس کانادا در حال ستایش “صداقت و راستی” محلی نوجوان برای توزیع در مبلغ زیادی از پول نقد او بیش از آخر هفته.

‘شما از اموزشگاه گریز زدن’: مقامات در حال تحقیق در بدن دوربین تصویری از یک معاون در فلوریدا که در آن او شنیده تهدید به شلیک یک دانش آموز دبیرستانی اقدام به ترک محوطه دانشگاه.

از دوستان ما در megyn kelly:

‘ما بزرگ ملی نظرسنجی نشان می دهد که چگونه بی قراری مسابقه است”: این یک هفته پس از آیووا رای دادند و ما باید چند نظر سنجی های ملی به ما کمک می کند درک که چقدر حزبی نتایج جستجو — کثیف بودند — تحت تاثیر نگرش بالقوه دموکراتیک اولیه رای دهندگان در سراسر کشور است.

در اوردن خود را cap:

در حالی که سال 2020 فرش قرمز هیجان انگیز بود همه شگفت انگیز به نظر می رسد خال خال در پس از احزاب بودند فقط به عنوان هیبت الهام بخش.

نیز وجود دارد darren gould مانند Tracee Ellis Ross و کیم کارداشیان غرب که واقعا از جیبش خود را روز یکشنبه برای Vanity Fair Oscar پس از حزب.

اسکارلت جوهانسون با “ازدواج داستان” ستاره روشن تا خاکستری فازی برای Vanity Fair Oscar Party پوشیدن یک مایع لنگ با پوسته bandeau شب توسط Oscar de la Renta.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>