“شروع در اینجا: جمهوری خواهان به احتمال زیاد به اندازه کافی رای برای جلوگیری از شاهدان در دادگاه

این جمعه آذر. 31, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. استیضاح محاکمه

یک جنگ بیش از شهود و اسناد و مدارک در واکنش به اعلام جرم دادگاه می تواند به پایان رسیده است امروز با جمهوری خواهان احتمال کسب رای کافی برای جلوگیری از اندازه گیری.

یکی دیگر از رای به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده می تواند به عنوان به زودی به عنوان امشب یا اوایل روز شنبه با توجه به ABC News’ تریش ترنر روی “شروع در اینجا.”

“وجود دو رای در دو مقاله از استیضاح که سناتورها خواهد بود ایستاده از پشت میز خود و رای گیری جرم یا گناه نیست و این که باید در پایان آن” او می گوید. “همانطور که می دانیم در آن طول می کشد دو سوم به محکوم کردن و ما انتظار نداریم که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به محکوم و خارج از دفتر.”

2. Brexit زمان

سه سال و دو نخست وزیر بریتانیا پس از اولین رای به ترک اتحادیه اروپا مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد شد و در نهایت اثر را امروز در ساعت 11 p. m. به وقت محلی.

اما آن را کاملا بیش در عین حال می گوید: ABC News خبرنگار خارجی جیمز لانگمن در لندن: “ما در حال رفتن به یک دوره گذار … هیچ چیز در واقع اتفاق می افتد که از صبح روز شنبه … همه چیز به صورت عادی ادامه پیدا تا پایان سال است.”

3. دانشمندان و مشکوک جاسوس

وجود دارد و نگرانی ها از مقامات فدرال در مورد چین نفوذ نخبگان آمریکایی تحقیقات پزشکی موسسات با جذب دانشمندان به سرقت فناوری آمریکا برای پکن بهره مند شوند.

این هفته مقامات فدرال نشان داد سه مورد از محققان بودن متهم به پنهان کردن روابط خود را به نهاد ها از جمله دکتر چارلز Lieber رئیس بخش شيمي در دانشگاه هاروارد.

“دادستان فدرال گفت: آنها نیست دقیقا مطمئن شوید که همه تحقیقاتی که دکتر Lieber بود اما آنها نگران است که برخی از آن می تواند کاربردهای نظامی” ABC اخبار ارشد گزارشگر تحقیقی هارون Katersky می گوید پادکست. “آنها نیز فقط تعجب که چرا او تا به حال پنجاه هزار دلار در ماه های آینده به او از چین و دقیقا همان چیزی بود که او به آنها؟”

Lieber هنوز وارد نشده یک درخواست. دانشگاه هاروارد مقامات قرار داده اند Lieber در “نامحدود” پرداخت مرخصی اداری. این دانشگاه در بیانیه ای گفت: “دانشگاه هاروارد در حال همکاری با مقامات فدرال از جمله موسسه ملی بهداشت است و آغاز آن را بررسی اتهام سوء رفتار.”

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘اجازه دهید معرفی من خودم’: سابق کنگره گفته مربوط به رودی جولیانی سایه مبارزه برای بیرون راندن امریکا پس از آن-سفیر ایران در اوکراین به نظر می رسد در فیلم به دست آمده توسط ABC News, ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

‘ساده بزاق نمونه’: E. ژان کارول نویسنده که ادعا تهمت تجاوز جنسی در یک Bergdorf Goodman, اتاق پانسمان در 1990s خواست روز پنجشنبه برای نمونه DNA از رئیس جمهور را نسبت به مواد ژنتیکی او می گوید که در یک لباس او در زمان اتهام حمله.

‘Lip service کافی نیست’: برایان قلاب آمریکا نماینده ویژه برای ایران روز پنجشنبه گفت که رژیم ایران تا به حال منحرف بشردوستانه پول و کالا به نخبگان.

از دوستان ما در megyn kelly:

Megyn kelly را مقابله و نقره ای می گوید که اگر چه آیووا قفقاز هستند و تنها چهار روز دور تقریبا هر چیزی می تواند هنوز هم اتفاق می افتد.

در اوردن خود را cap:

Deandre آرنولد ارشد در آرایشگران تپه دبیرستان در منت Belvieu تگزاس رو در مدرسه تعلیق و احتمالا ممنوع بودن از فارغ التحصیلی خود را پیاده روی مراسم به دلیل طول dreadlocks نقض مدرسه سیاست است.

نوجوان داستان فرود آمد و او در “Ellen Show” چهارشنبه — که در آن مشتاق دامپزشک یک غافلگیری بزرگ زمانی که خواننده Alicia Keys به نظر می رسد روی صحنه و ارائه او یک $20,000 بررسی از Shutterfly به توان نسبت به خود آموزش و پرورش است.

“شما یک شخص خاص و شما به مقصد چنین عظمت” خواننده به او گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>