“شروع در اینجا: سوال آغاز می شود در سنا استیضاح دادگاه پیش رو شاهد رای

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

آن را پنج شنبه, ژان. 30, سال 2020 است. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. سوالات و شهود

فاز جدیدی از سنا استیضاح آزمایشی آغاز شد و در روز چهارشنبه با سناتورها در نظر گرفتن نوبت نما سوالات به خانه استیضاح مدیران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی قبل از آنها انتظار می رود به در نظر گرفتن یک حرکت روز جمعه اجازه می دهد تا شاهد به شهادت.

به عنوان دموکرات سعی کنید به دادگاه حداقل چهار سناتور جمهوریخواه به حمایت از شنیدن جدید شهادت, ABC News عامل سابق و سناتور. هایدی Heitkamp (D-N. D.) می گوید “از اینجا شروع کنید” او فکر می کند آن را “بسیار بعید است که ما در حال رفتن به دیدن شهود.”

“آنها در مقابل یک جدول زمانی مصنوعی با وضعیت اتحادیه” او می گوید. “رئیس جمهور نمی خواهند به راه رفتن را از طریق مجلس نمایندگان تحت محاکمه است. او می خواهد به راه رفتن در نوع مصرف یک پیروزی است.”

2. برنی طول می کشد ؟

به عنوان آیووا قفقاز در نزدیکی, آخرین نظرسنجی در اوایل رای گیری متحده نشان می دهد سناتور. برنی ساندرز (I-Vt.) به دست آوردن شتاب در دموکراتیک اولیه مسابقه.

“مردم من فکر می کنم در حزب دموکرات بیدار شدن از خواب به این واقعیت است که برنی ساندرز است و نه فقط یک تهدید ممکن است او بسیار واقع بینانه تهدید برای نامزدی” ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین می گوید. “او می تواند برنده این چیز و آن می تواند شروع در آیووا و نیوهمشایر.”

3. اطلاعات بیشتر در TBI

در ابتدا پس از گفتن هیچ آسیب وجود دارد ـ Jan. 8 موشک و حمله به یک پایگاه نظامی در غرب عراق, پنتاگون می گوید: در حال حاضر 50 نظامی آمریکایی خدمات اعضا دچار صدمات مغزی.

رئیس جمهور هفته گذشته به نظر می رسد به قلم مو رنگ کردن مغزی و ضربه مغزی مانند آسیب های پایدار توسط ایالات متحده خدمات اعضای: “من شنیده ام که آنها تا به حال سردرد و یک زن و شوهر از چیزهای دیگر. اما من می گویند و من می توانید گزارش آن را بسیار جدی است.”

ABC اخبار رئیس امور جهانی خبرنگار مارتا Raddatz می گوید پادکست وجود دارد ننگ با آسیب های مغزی و جانبازان سازمان به خشم آمده بودند توسط رئیس جمهور نظرات “آنها نامرئی به نام زخم چون با کسی که از دست یک اندام مردم بلافاصله متوجه آنها بوده ام در یک وضعیت وحشتناک. اگر شما راه رفتن در اطراف با یک آسیب مغزی. گاهی اوقات مردم واقعا نمی دانم.”

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘چاک دار در صورت’: یک مادر بوده است کاهش در این صورت با یک چاقو بعد از فرزند او انداخت تا در یک اتوبوس عمومی و دیگری مسافر چنان خشمگین است که او به دنبال مادر و به او حمله کردند.

‘هرگز مرتکب عمل خشونت آمیز’: یک مرد میشیگان خدمت 60 سال حکم زندان برای فروش ماری جوانا به یک خبرچین در نظر گرفتن یک شانس دوم برای درخواست بخشش از فرماندار.

‘Bloodhounds یافت هیچ چیز”: پدر از دست رفته فلوریدا نوزاد مرده پیدا شد در وسیله نقلیه خود را در روز چهارشنبه یک روز پس از او گفته ربوده شده 1 هفته نوزاد پسر و فرار نزدیک به 300 مایل است.

‘به ضرب گلوله در سر’: 1-سال-کودک بوده است به ضرب گلوله در سر که یک تفنگ پدر و مادر خود را با داشتن یک درگیری فیزیکی بیش از به طور تصادفی می رفت در طول این استدلال.

از دوستان ما در megyn kelly:

‘دسته ای جدید از آیووا نظر سنجی هنوز هم نشان می دهد در یک مسابقه’: سه آیووا سنجی کاهش یافته و امروز با اشاره به هنوز هم بسیار نزدیک مسابقه بین ایالت و سناتور ” برنی ساندرز و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن (هر چند سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و بهداشت ، الیزابت وارن نباید نوشته شده است).

در اوردن خود را cap:

زمانی که مستقر در لندن نوازنده تام روزنتال جوانترین دختر Fenn سرگردان خود را به استودیوی ضبط و پرسید که آیا آنها می تواند نوشتن یک ترانه حتی proudest پدر نمی تواند پیش بینی کرده اند که شایستگی نتیجه تصنیف را تبدیل به یک لحظه ضربه سر و صدا در رسانه های اجتماعی.

روزنتال گفت: Fenn راه می رفت در استودیو و پرسید که آیا اگر آنها می تواند یک آهنگ پس جواب او تقریبا همیشه بله او از او خواست آنچه باید در مورد.

“دایناسورها” Fenn گفت: با توجه به پدر او.

“او فقط شروع به آواز خواندن در مورد دایناسورها. آن بیرون می آید در بیت کمی. او را به یک استراحت و سپس دوباره — او فقط نیاز به یک نقطه در مسیر درست است. من از او بپرسید ” آیا ممکن است در آینده اتفاق می افتد؟’ و کلمات فقط از سر او. من تا به حال هیچ ایده او می دانست که در مورد دایناسورها, اما من می دانم که خواهرش به او می گوید و او را کمی روشن بچه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>