“شروع در اینجا: جزئی و حزبی آیووا نتایج منتشر شده پس از tech گلایه

آن را پنج شنبه, فوریه. در 5 سال 2020 است. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. انجمن هرج و مرج

پس از آمدن زیر آتش برای glitchy, رای گیری, برنامه, آیووا, حزب دموکرات خود را منتشر نتایج اولیه از قفقاز در اواخر روز سه شنبه.

امروز “شروع” ABC اخبار معاون سیاسی مدیر MaryAlice پارک مذاکرات در مورد بحث بر سر اینکه آیا آیووا باید دولت برای اولین بار در کشور به وزن در چیدن ریاست جمهوری نامزد.

“در حال حاضر با این فقط حماسه شکست یک سیستم گزارش دهی آن سخت است تصور کنید که آیووا است که قادر به رفتن در این رفتن به جلو” او می گوید.

2. دولت از اتحادیه

“دولت اتحاد ما قوی تر از همیشه قبل از.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او تحویل داده دولت از آدرس اتحادیه در سه شنبه شب شعار رکورد خود در اقتصاد, مهاجرت و بیشتر در حالی که فرمان روشن از استیضاح آزمایشی است که انتظار می رود تا پایان با خود تبرئه امروز.

“او به نظر می رسد به چوب خیلی بیشتر به اسباب مخصوص چرخاندن خطوط نوشته سخنرانی اما در راه با اجتناب از استیضاح صحبت کردن ایجاد همه این نمایشی که رفتن به می آیند در آینده چه چیزی در زیر صندلی خود را لحظه رئیس جمهور قادر بود که به فکر فشار استیضاح کنار فقط برای حدود یک ساعت و نیم” ABC News کاخ سفید خبرنگار کارن Travers می گوید.

زمانی که رئیس جمهور در پایان سخنرانی خود مجلس دیدبان دیده می شد پاره تا یک کپی از آدرس خود را پشت سر او.

3. نژادپرستی جلسه خشم

وجود دارد در حال رشد خشم در میشیگان جامعه پس از تصویربرداری یک مرد ساخت یک نژادپرست نظر سوی دیگر پدر و مادر در یک جلسه و با تمرکز بر تنوع نگرانی در مدارس.

لاتین, پدر, شنیده های یک داستان در مورد پسر خود را که در مدرسه مورد آزار واقع شدند که یکی دیگر از پدر و مادر پاسخ می دهد: “پس چرا شما اقامت در مکزیک است؟”

در بیانیه ای در روز سه شنبه, شور, Michigan school district است که عمدتا سفید به اظهارات ساخته شده در فروم خود را “نژادپرستانه” و گفت که آنها در حال کار برای اطمینان از یک محیط جامع برای همه دانش آموزان و خانواده ها است.

“این حادثه نوعی صحبت می کند به یک بحث که اتفاق می افتد در سراسر کشور و البته روابط در سیاسی آب و هوا است که ما در میانه امروز” شبکه خبری ABC’ استیو Osunsami می گوید پادکست.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘اشتباه آپارتمان’: یک نقاش است که در شرایط بحرانی پس از فرستاده شدن به خانه اشتباه است و شروع به ضرب گلوله توسط مستاجر که فکر می کردم کسی که در تلاش برای شکستن به خانه خود را.

‘چاقو-نوع زخم به سر’: رمز و راز قتل است که اتفاق می افتند در یکی از جهان مرموز از حیات وحش نقاط پس از دو طبیعت فعالان شاغل در مکزیک ال روساریو monarch butterfly پناهگاه کشف شد مقتول تنها چند روز از هم جدا می کردند.

‘پازل بسیار بزرگ’: همسایه گم شده 11 ساله کلرادو می گوید: پسر امنیتی فیلم نشان می دهد که فرزند پدر و خروج از خانه با او در روز او را از دست رفته و بازگشت ساعت بعد بدون او.

‘طعم بان کی مون’: مدیران از برخی از بزرگترین e-سیگار شرکت ها را به صورت سوال در مورد نقش آنها در افزایش نرخ سیگار الکترونیکی و استفاده از نیکوتین اعتیاد در میان افراد جوان در کنگره شنوایی در روز چهارشنبه.

از دوستان ما در megyn kelly:

‘Buttigieg و/یا ساندرز در حال رفتن به برنده شدن در آیووا. چه اتفاقی می افتد؟’: اگر تقسیم حکم نگه می دارد, از آن خواهد شد مناسب و غریب نتیجه برای عجیب و غریب-به-جهنم حزبی آیووا.

در اوردن خود را cap:

این کنتاکی نوزاد تولد یکی برای کتاب های تاریخ.

Charlee رز کارشناسی ارشد متولد شد و در فوریه. 2, 2020 در 20:02 در سنت جوزف شرق بیمارستان در Lexington, Kentucky.

او وارد نادر جهانی palindrome به معنی این تاریخ همان است که هر دو جلو و عقب. این اولین palindrome تاریخ در سال 909 پس Nov. 11, 1111.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>