“شروع در اینجا: New Hampshire بحث و تهمت پس از تبرئه

این جمعه, فوریه. 7, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. دموکرات ها بحث

همه چشم ها در مناظره امشب در نیوهمپشایر ادامه داد: پس از گزارش از اشتباهات و تناقضات در نتایج حاصل از آیووا قفقاز.

با 100 ٪ از حوزه گزارش روز پنج شنبه شب, سابق, South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز بود 26.2 درصد و 26.1 درصد آرا به ترتیب با توجه به آیووا حزب دموکرات است.

امروز “شروع” آدم سکستون مدیر سیاسی در ABC وابسته WMUR-تلویزیون شکسته شدن سهام برای پایین رای دموکرات ها پیش از بحث میزبانی توسط ABC News.

اقتصادی “نان و کره مسائل مهم در این دولت” خادم می گوید. “من بسیار علاقه مند به شنیدن آنها چگونه خیاط اقتصادی خود قصد دارد به یک دولت که در آن اقتصاد در دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خوبی انجام می دهند.”

ABC News’ جورج Stephanopoulos, David Muir و Linsey دیویس و WMUR آدم سکستون و مونیکا هرناندز را متوسط سه ساعت بحث که شروع شد و 8 p. m. و | 7 p. m. CT | 5 p. m. PT.

2. تبرئه حملات

پس از این مجلس با استیضاح محاکمه به پایان رسید و با تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در یک جشن در کاخ سفید در روز پنج شنبه خواستار تحقیقات به ریاست جمهوری خود را “بد” و دموکرات “باطل به عنوان جهنم است.”

“این مطالعه برای مغلوب ساختن پیشی جستن یک ساعت” ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل می گوید پادکست. “او جان سالم به در این تحقیقات جان سالم به در استیضاح دادگاه اما او هنوز هم بسیار عصبانی و بسیار تلخ در آن است که آورده اند این بر او.”

3. Weinstein دفاع

دادستان در Harvey Weinstein را تجاوز به عنف محاکمه باید استراحت خود را در مورد پس از منصفه شنیده شهادت از شش زنانی که خود را نگران کننده حساب گفته مربوط خوار Hollywood mogul.

دفاع به نام پل Feldsher یک صنعت اجرایی و دوست Weinstein را به عنوان اولین شاهد. او شهادت داد که او با دوستان دادند و مدعی Annabella Sciorra و گفت که هیچ دلیلی برای باور کردن این حادثه مجبور شد یا خشونت.

اما بر صلیب-examiniation دادستان مواجه Feldsher با پیام های متنی به Weinstein تماس Sciorra یک expletive و تولید کننده شاکیان “یک dogpile از زنان است.”

“این نوع از بازدید در هسته اصلی استراتژی دفاعی است که به تضعیف اعتبار از مقتولین و در این مرحله این است که نوع باد در چهره خود” ABC News’ Erielle Reshef می گوید.

Weinstein را حفظ کرده است که هر گونه برخوردهای جنسی بودند با رضایت طرفین.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘مبارزه با تروریسم عملیات’: رهبر القاعده وابسته در یمن کشته شد در ایالات متحده در مبارزه با تروریسم عملیات در یمن بر اساس بیانیه صادر شده از سوی کاخ سفید.

‘نشست کارشناسان: کاخ سفید خواسته است تا ایالات متحده دانشمندان و محققان به بررسی علمی ریشه های رمان coronavirus به عنوان اطلاعات غلط در مورد شیوع گسترش آنلاین.

‘تروریسم داخلی’: در حال حاضر رو سرمایه به اتهام قتل, اتهام مسلح که به کشته شدن 22 نفر در فروشگاه وال مارت در ال پاسو تگزاس در ماه اوت سال 2019 شد آمار فدرال با جرم و جنایت نفرت اتهامات در روز پنج شنبه با توجه به یک منبع آشنا با این مورد.

از دوستان ما در megyn kelly:

Megyn kelly را مقابله و نقره ای می گوید: تقویم نیست کمک سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اما آیووا عملکرد اشاره به مشکلات بزرگتر.

در اوردن خود را cap:

یک معشوق سنت لوئیس نیکوکار و زندگی عضو هیئت مدیره در شهرستان اپرا تئاتر را ترک کرده است این شرکت یک “تحول” هدیه در پی مرگ او.

فیلیس نظر بريسندن در اين باره که در دسامبر. 17, “وقف این شرکت یک تحول وقف هدیه ای حدود 45 میلیون دلار,” اپرا تئاتر از سنت لوئیس پنج شنبه اعلام کرد.

هدیه ای است که یکی از بزرگترین تا کنون ثبت شده برای یک آمریکایی opera شرکت, سازمان, مقامات گفت.

نظر بريسندن در اين باره را هدیه خواهد به سمت mainstage تولیدات مدنی, برنامه نویسی, هنرمند, آموزش و برنامه های آموزشی گفت: مقامات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>