“شروع در اینجا: جان بولتون کتاب خرید اینترنتی و کوبه برایانت هلیکوپتر بررسی

امروز سه شنبه, ژان. 28 سال 2019. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. بمب کتاب

گزارش پیش نویس کتاب جدید و سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون می تواند تقویت دموکرات مورد برای تماس جدید شاهد به شهادت در واکنش به استیضاح محاکمه.

در منتشر نشده نسخه خطی از “اتاق که در آن اتفاق افتاده است” به گزارش نیویورک تایمز بولتون ادعا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به او گفت که کمک به اوکراین شد و برای تحقیقات به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: روز دوشنبه “من را دیده اند یک خطی اما من می توانم به شما بگویم که هیچ چیز تا کنون گفت: به جان بولتون.”

آیات ناشی از “سردرگمی” و “سرخوردگی” در میان سنا و جمهوری خواهان و برخی از آنها در blindsided توسط اخبار میانه وزن که آیا آنها باید از شنیدن بولتون در طول محاکمه می گوید به ABC اخبار ارشد کنگره خبرنگار مریم بروس: “این باعث می شود آنها فکر می کنم که آنها نیاز به اطلاعات اضافی و آنها هستند که خیلی بیشتر به تماس شاهدان در حال حاضر پس از گرفتن یک نگاه اجمالی از آنچه بولتون ممکن است به شهادت.”

2. Helicopter crash investigation

ملی ایمنی حمل و نقل در حال بررسی است که چرا خلبان در ویرانگر خلبان جرمن وینگز که به کشته شدن NBA افسانه کوبه برایانت و 13 سال در زمان پرواز در آب و هوا خیلی مه آلود در کالاباساس کالیفرنیا آن باعث شده بود سازمان های اجرای قانون محلی به زمین آن صهردرس.

“این معلوم نیست دقیقا چه آزمایشی انجام داد اما ما می توانید بگویید داده است که که حتی اگر او تا به حال به دنبال این بزرگراه کاملا مدتی ناگهان او تبدیل به سمت چپ آغاز شده و در تلاش برای صعود و فرار به دامنه کوه” ABC اخبار ارشد حمل و نقل خبرنگار دیوید Kerley می گوید. “با توجه به NTSB بود که در صحنه دیروز در بخشی از خرابه در یک طرف تپه و بخشی از خرابه در طرف دیگر آن.”

3. ‘صفر همکاری’

دادستان فدرال در نیویورک را متهم به شاهزاده اندرو از ارائه “صفر همکاری” در حال انجام تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی توسط جفری اپستین co-توطئه گران.

بحرانزده شاهزاده عموم ارائه شده به همکاری با اجرای قانون در مصاحبه ای با بی بی سی در سال 2019 پس از مواجهه مجدد با توجه به تجاوز جنسی اتهامات علیه او در ارتباط به این مورد اما او هنوز برای پاسخ به یک درخواست برای یک مصاحبه از دادستان فدرال و FBI, با توجه به U. s. دادستان جفری برمن.

کاخ باکینگهام کاهش یافته است به نظر و ارجاع سوالات به شاهزاده اندرو تیم حقوقی. شاهزاده اندرو که پا را از وظایف سلطنتی در سال گذشته را رد کرده است هر دو این اتهامات علیه او و دانستن و یا مشکوک است که اپستاین شد سوء استفاده از دختران زیر سن قانونی.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘$500,000 ارزش از طلا و جواهر’: سابق Philadelphia 76ers سوپراستار Allen Iverson است بنا به گزارش ها تا به حال حدود نیمی از یک میلیون دلار از طلا و جواهر متعلق به او به سرقت رفته از یک فیلادلفیا هتل.

‘انسان به انسان انتقال’: ایالات متحده در حال حاضر تایید پنج مورد از کروناویروس در آمریکا بيماران است. دو نفر در کالیفرنیا واقع شده است. شیکاگو ایالت آریزونا باید هر گزارش یک coronavirus مورد.

‘مسئولیت اخلاقی’: صدها نفر از کارکنان آمازون در حال گرفتن موضع در برابر آنچه آنها می گویند که تجارت الکترونیکی غول “کافی اقدام به آب و هوا در بحران” با وجود ادعا می کند که شغل خود را در معرض تهدید برای صحبت کردن در گذشته در مورد این موضوع.

‘عمل با قهرمانی’: در یک صحنه دراماتیک دوربین خوب سامریان سرعت عمل خود برای کمک به یک زن گیر تحت یک SUV در منهتن در روز یکشنبه. او بنا به گزارش زدم در یک تصادف.

از دوستان ما در megyn kelly:

‘خواهد بولتون اخبار نیروی واکنش به تماس شاهدان در استیضاح محاکمه?’: بولتون نسخه از وقایع تضعیف رئیس جمهور ادعا است که بخش مهمی از دفاع از خود در طول روند استیضاح که این تصمیم به توقف کمک ها به اوکراین شد, مستقل از درخواست که اوکراین بررسی Bidens.

در اوردن خود را cap:

لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James مشترک صمیمانه ادای احترام به خود را “برادر” و هم تیمی سابق المپیک کوبه برایانت در دوشنبه امیدوار کننده برای انجام در NBA ستاره میراث در پی از مرگ نابهنگام.

“من آماده نیست اما من اینجا بروید. مرد من اینجا نشسته در تلاش برای نوشتن چیزی برای این پست اما هر بار که من سعی می کنم من شروع دوباره گریه فقط فکر کردن در مورد شما خواهرزاده جی جی و دوستی/پیوند/برادری ما تا به حال” جیمز نوشت: در Instagram. “من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به LA. فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم.”

جیمز به اشتراک گذاشته شده در این پست را به خود نزدیک به 60 میلیون Instagram followers اواخر دوشنبه شب. آن را به دست آورد و حدود 4 میلیون لایک در کمتر از یک ساعت.

برایانت بود که مکرر Instagram, پوستر, اما در آخرین پست قبل از مرگ, ویژه, یک تصویر از او و LeBron لبخند و در آغوش یکدیگر در دادگاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>