“شروع در اینجا: Iowa قفقاز و استیضاح محاکمه

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن برای شروع روز خود را.

آن را پنج شنبه, فوریه. 3, 2020, و ما در آیووا برای اولین دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. آیووا قفقاز

آیووا در حال آماده سازی خود برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز امروز به مناسبت شروع رسمی انتخابات ریاست جمهوری شود.

امروز نسخه ویژه از “شروع” میزبان براد العاده تورهای Hawkeye دولت با ABC News’ سامانتا سرگی خود توصیف “آیووا, دانشنامه آزاد,” برای اطلاعات در مورد انجمن تجربه و شنیدن به طور مستقیم از رای دهندگان ایالت آیووا.

“اگر شما یک غیر متعهد و غیر متعهد به حمایت از کسی که شما در حال محبوب ترین فرد است که در حوزه,” سرگی می گوید.

2. … و استیضاح

به عنوان قفقاز جریان دریافت سناتور دموکرات که در حال اجرا برای رئیس جمهور در حال تقسیم وقت خود را بین آیووا و کار روز خود را در واشنگتن دی سی برای بستن بحث در سنا استیضاح محاکمه.

سنا تمام شده است اما برخی برای تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره در یک رای برای روز شنبه.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

Coronavirus خطر گسترش: coronavirus شیوع ادعا کرد اولین قربانی در خارج از چین با مرگ در فیلیپین, در حالی که دوم فرد به فرد انتقال ثبت شده در ایالات متحده است.

J. Lo, شکیرا نور تا مرحله: مطمئن ستاد برنده 31-20 با یک آمده از پشت سر به اتهام, اما ما می دانیم که نیمی از شما بودند فقط چسبیده در اطراف برای حاصل کار دو تیم نشان می دهد. جنی از بلوک و شکیرا پاره کردن میامی مرحله.

ناامید جستجو: مقامات به دنبال an 11-year-old boy که دیده نشده از ژان. 27 وقتی او را ترک خانه خود را برای رفتن به دیدار یک دوست.

نه از دست دادن امید: دوستان و خانواده از Dulce Maria Alavez 5 ساله که رفت از دست رفته در نیوجرسی در سال گذشته بودند به خارج جستجو برای دختر در روز یکشنبه.

از دوستان ما در megyn kelly:

چه رفت در سوپر باول LIV: شما احتمالا شاهد Kansas City Chiefs برنده بود اما شما ببینید که چه کارکنان در megyn kelly تا به حال به می گویند که آن همه گشوده?

در اوردن خود را cap:

نتیجه نهایی را ترک نمی کتی Sowers احساس بیش از حد خوب است, اما او هنوز هم تاریخ را فقط با بودن در سوپر باول 54.

سان فرانسیسکو 49ers توهین آمیز معاون اول شد و برای اولین بار از همجنسگرایان مربی به نظر می رسد در یک سوپر باول.

از trendsetter هنوز فقط 33 ساله خواهد شد و به احتمال زیاد شانس دیگری در حال تبدیل شدن به اولین زن به نفع خود عنوان.

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>