“شروع در اینجا: آیووا انجمن هرج و مرج و استیضاح دادگاه بسته شدن استدلال

امروز سه شنبه, فوریه. از 4 سال 2020 است. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. آیووا ‘meltdown’

وجود گسترده سردرگمی در آیووا شب گذشته پس از چه حزب دموکرات مقامات نامیده می شوند “تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج مسائل” پس دولت برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز.

امروز “از اینجا شروع کنید” پادکست ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین تماس فرایند یک “بحران” برای حزب.

“این قرار بود ضربه خاموش شده بود شروع به بزرگ برای دموکراتها بزرگ سال انتخابات و آنها قادر به ما بگویید… هر چیزی در مورد رای وجه” ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین می گوید. “کل سیستم است که آنها در واقع گزارش این جلسه نتایج… آن را کاملا شکست خورده آنها است.”

2. بسته شدن استدلال

پیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همه اما برخی از تبرئه سنا شنیده بسته شدن بحث استیضاح دادگاه از هر دو طرف روز دوشنبه به عنوان وکیل مدافع اصرار داشت که هر دو مقاله از استیضاح “موفق به اقامه impeachable جرائم” و خانه استیضاح مدیران استدلال کرد که رئیس جمهور نمی توان اعتماد کرد.

منجر مدیر خانه آدام شیف گفت: سناتور که رای به تبرئه روز چهارشنبه خواهد که نام خود را “وابسته به خود را با یک طناب از جراحی و برای همه تاریخ” استدلال که ABC اخبار حقوقی تحلیلگر کیت شاو می گوید: این حرکت برای متقاعد کردن سناتورها را محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام یکی دیگر از راه.

“من فکر می کنم وجود دارد یک بحث است که در hyper-قطبی لحظه ای که در آن رئیس جمهور حزب کنترل مجلس سنا وجود دارد تقریبا هیچ چیز اگر در واقع هر چیزی که به افزایش سطح دو سوم رای به محکوم کردن و حذف” ABC اخبار حقوقی تحلیلگر کیت شاو می گوید.

3. ویروسی نوسانات

جهانی شیوع کروناویروس بالا بردن زنگ زنگ برای تمام انواع دلایل آن از جمله پتانسیل های اقتصادی تاثیر است.

“در یک کلام این عدم قطعیت” است که می تواند به سرزنش برای نوسانات در وال استریت با توجه به ABC اخبار ارشد کسب و کار و اقتصاد خبرنگار Rebecca Jarvis “قیمت نفت هستند [نیز] یک منطقه شده اند که به طور چشمگیری به افسردگی پس از coronavirus آغاز شد.”

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘درد مشقت بار’: یک زن که دست خرد شد با ماشین خود در حالی که او در حال تغییر تایر در کنار یک جاده موفق به نجات خودش با استفاده از انگشتان خود به 911 تماس بگیرید.

“من با آنها همکاری’: جستجو تشدید کرده است برای 11 سال در کلرادو که از بین رفت یک هفته پیش پس از خروج از خانه خود را به بازی با یک دوست و در حال حاضر نامادری خود اصرار جامعه به توقف پخش آنلاین شایعات بدنام کردن او.

‘کامل message’: وزیر امور خارجه مایک Pompeo حملات در رادیوی عمومی ملی و آنچه که او به نام “unhinged رسانه ها” هستند که شنیده می شود در سراسر جهان.

‘توانید آن را انجام اکسپرس’: شروع بل از سال 2020 مورد حلقه. و در حالی که بقیه 2020 دموکراتیک زمینه است که در آیووا slogging از طریق برف و سرکش شور از انجمن-حوا, Mike Bloomberg خواهد بود تور در سراسر کالیفرنیا.

از دوستان ما در megyn kelly:

’89 حالات مختلف برای چه چیز می تواند مانند نگاه پس از آیووا’: شاید شما دیده می شود مقالات در جای دیگر جزئیات سه یا چهار به احتمال زیاد پس از آیووا حالات پر از ظرافت ساخته روایت در مورد چگونگی مسابقه ممکن است آشکار. این مقاله … است که نمی تواند مانند آن.

در اوردن خود را cap:

یک کودک نو پا است که تا به حال مشکل گرفتن با مخزن اکسیژن است که در حال حاضر کمک گرفتن از یک نوع گروه از دانش آموزان کلاس ششم.

امت Hightshoe تشخیص داده شد با کابوکی سندرم داون در دوران جنینی. این یک اختلال ژنتیکی نادر تأثیر ارگان توسعه و همچنین فیزیکی و توانایی های شناختی.

“او قطعا لودگی و اراده” مامان Maleigh Hightshoe شارلوت کارولینای شمالی گفت: “صبح به خیر آمریکا”. “او خیلی خوشحال دوست بسیار مردم کسی است که به خاطر آن به ما کمک می کند می دانم که اگر چیزی رفتن خوب نیست.”

Hightshoe گفت که گاهی اوقات لوله از امت را مخزن اکسیژن را گرفتار در مناطق از واکر یا چرخ را بیش از آن.

این زمانی است که دیویس’ طراحی و مدل سازی کلاس در McClintock کردم به کار. دانشجويان نمونه اولیه ساخته شده برای دارندگان امت با استفاده از پرینتر 3D.

“همه ایده های واقعا منحصر به فرد” معلم بن دیویس و افزود: در آن زمان بچه ها سه ماه برای تکمیل طرح های خود را. “از روز اول آنها روشن شد و هیجان زده و خوشحال — آنها تا به حال میلیون ها نفر از سوالات در مورد امت.”

“شور و شوق خود را در مورد این و آن بچه ها یاد بگیرند در مورد امت… آنها می گویند:” او فقط یک دختر کوچک. او فقط مثل ما او نیاز به کمک دارد,'” Hightshoe گفت. “که واقعا دلگرم کننده است.”

ترجمه تخصصی مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>