“شروع در اینجا: بایدن اذعان برنده نیوهمپشایر یک نبرد دشوار’

آن را پنج شنبه, فوریه. 10, سال 2020 است. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. اولیه نظرسنجی

بالا-مخاطرات نیوهمپشایر اولیه است روز شنبه با نظر سنجی نشان سناتور. برنی ساندرز من-Vt., شکوه زمینه و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg صعودی پشت سر او پس از آیووا قفقاز.

در مصاحبه با ABC News رئیس لنگر جورج Stephanopoulos سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن که در چهارم در آیووا اعتراف کرد که برنده گرانیت دولت خواهد بود “نبرد دشوار” اما “من فکر می کنم آن مبارزه می کنیم و به خوبی در.”

“این ممکن است یک سنتی سال … اما آن چه به نظر می رسد سخت به تصور کنید که چگونه جو بایدن واقعا می تواند دوباره اگر او می آید در چهارم یا پنجم در اینجا در نیوهمپشایر” Stephanopoulos گفت: “از اینجا شروع کنید” امروز”. “می ctq زنده ماندن یکی دیگر از مکان پنجم به پایان برساند ؟ چه اتفاقی می افتد به الیزابت وارن اگر او نمی آمد در اول و یا دوم در دولت درست در کنار ماساچوست?”

2. استیضاح قصاص

روز پس از تبرئه در واکنش به استیضاح محاکمه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و در یک شلیک ولگردی و قانونی شکنی, پاکسازی کلید شاهدان از خانه جلسات که به اعتقاد او ستم او را در طول روند.

“او در خواست شده است با برخی از قویترین حامیان در کاپیتول هیل و خارج از واشنگتن به اخراج, را به نفع خود بخشنده باشد اما این معمول نیست همه چیز او می کند” ABC اخبار ارشد کاخ سفید خبرنگار جاناتان کارل گفت: پادکست. “او در خواست شده است که این می تواند نتیجه معکوس در او, بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بیم و هراس در مورد آنچه که او را به انجام بعدی.”

روز جمعه سفیر آمریکا در اتحادیه اروپا گوردون Sondland بود به یاد می آورد از پست خود تنها چند ساعت پس از سرهنگ الکساندر Vindman و برادر دوقلوی او برداشته شد از شورای امنیت ملی پست. سرهنگ سرهنگ یوگنی Vindman نیست شهادت در مجلس استیضاح جلسات اما Sondland شهادت به خانه هوش کمیته که رئیس جمهور به دنبال عوض با اوکراین, در حالی که الکساندر Vindman دقیق مغلوب ساختن پیشی جستن جولای تماس تلفنی با رئیس جمهور اوکراین.

3. Coronavirus کروز

یک کشتی کروز همچنان تحت قرنطینه در یوکوهاما ژاپن به عنوان coronavirus گسترش در میان هزاران نفر از مسافران هنوز در هیئت مدیره.

ABC News’ مگی Rulli مصاحبه تازه داماد زن و شوهر که باید قرنطینه خود را به اتاق خود را برای جلوگیری از بیمار شدن: “برای آنها فکر می کنم آنها در حال امن و در حال حاضر آنها نمی خواهند به این ویروس; آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانند به سالم ماندن به طوری که آنها می توانند ترک کنند.”

مقامات بهداشت تایید کرده اند بیش از 800 مرگ و میر در سراسر جهان از شیوع آغاز شد بیش از مرگ و میر در 2002-2003 سارس بیماری همه گیر.

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

یک شب برای ‘انگل: این یک شب برای “انگل” در جوایز اسکار یکشنبه شب. کره جنوبی فیلم تعجب آور بود بهترین تصویر برنده در حالی که آن را نیز متصلب سه جایزه دیگر.

بهترین لباس: و هیچ جایزه نشان می دهد کامل است بدون برخی از بهترین لباس افتخارات برای همه از Janelle Monae به بیلی پورتر.

‘آیا ما تخفیف؟’: یک بریتیش ایرویز هواپیما یک رکورد یکشنبه برای سریعترین مافوق صوت پرواز در سراسر اقیانوس اطلس.

‘ترور’ تلاش: شهر نیویورک است و تحت بازداشت و به اتهام اقدام به قتل ماموران پلیس در دو رویداد جداگانه بیش از آخر هفته.

از دوستان ما در megyn kelly:

انتخابات به روز رسانی: رای گیری تصویر در, New Hampshire است که در واقع بسیار روشن: نیوهمپشایر اولیه است فقط یک روز دور و از آن می تواند باعث شکستن و یا برای نامزدها است. پس چه رای گیری نشان می دهد ؟

در اوردن خود را cap:

بازیگران و خدمه از “انگل” صرف بیشتر از اسکار شب در مرحله پذیرش رژه جوایز در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. اما آن یکی که نبود حتی در فیلم و یا در پشت دوربین بود که یک ستاره یکشنبه: مترجم شارون نشود.

کره جنوبی فیلم اول شد غیر فارسی فیلم برنده بهترین تصویر — آن را تنها در زمان 92 سال — و با مدیر بونگ جون-هو و تولید زبان تنها محدود به زبان انگلیسی آنها آورده مترجم بر روی فرش قرمز و مرحله. چوی به پایان رسید تا ستاره بودن در حق خود است.

او کاملا منتقل بونگ جوک و ما او را دوست دارم تقریبا به اندازه خود فیلم.

ما ممکن است دیدن چوی در جوایز اسکار فرش قرمز برای او کار خود را هر چند. او گفت: E!’s preshow که او نیز مشتاق فیلمساز و حتی به دست آورده ستایش دیگران از بونگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>