“شروع در اینجا: Barr می گوید تهمت توييتها ‘آن را غیر ممکن است برای من کار

این جمعه, فوریه. 14, 2020. بیایید از اینجا شروع کنید.

1. منحصر به فرد: Barr صحبت می کند

در پاسخ به انتقاد بیش از وزارت دادگستری تصمیم به ابطال راجر سنگ محکومیت توصیه های ساخته شده توسط خود دادستان, دادستان کل ویلیام Barr گفت: ABC News در یک مصاحبه اختصاصی که حرکت بود “منصفانه و معقول” در حالی که اصرار او را تحت تاثیر قرار بحرانی جیر از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد که چند ساعت قبل از برگشت اعلام شد.

“من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی گفت:” ABC اخبار رئیس دادگستری خبرنگار Pierre Thomas اما افزود که رئیس جمهور توييتها “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در اوایل این هفته که دادستان اولیه توصیه از هفت تا نه سال زندان برای سنگ محکوم در ماه نوامبر به اتهام از جمله انسداد کنگره و شاهد دستکاری شد “سقط جنین از عدالت است.”

“کاخ سفید است گفت: آنها هنوز هم اعتماد به نفس کامل در Barr که آنها واقعا نیست که نگران به نظر او اما چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور را نگه می دارد به tweeting در مورد پرونده های جنایی. چه بر انجام و سپس؟” توماس می گوید: در “اینجا شروع” امروز”.

2. جدی ابر مورد

یک قاضی فدرال اعطا کرده آمازون درخواست به طور موقت مسدود پنتاگون از اقدام مشترک سازمانی دفاع زیرساخت یا جدی, a $10 میلیارد cloud-computing قرارداد تعلق می گیرد به مایکروسافت است.

آمازون واصل طرح دعوی در دادگاه در ماه نوامبر وی از سوی مامورین که رئیس جمهور شخصی “animus” به سمت مدیر عامل شرکت جف بزوس و واشنگتن پست که او صاحب ناشی از وزارت دفاع تصمیم به “بر اساس تعصب و ایمان بد است.”

“آمازون واقعا گفت که این شده است یک روند شفاف در همان زمان وزارت دفاع گفته است که همه در کنار ما در حال رفتن به حرکت دقیقا از طریق این قرارداد روند که ما را از هر گونه دیگر قرارداد” ABC News’ الیزابت مک لافلین می گوید پادکست.

در بیانیه ای در پاسخ به این حکم تأکید سرهنگ سرهنگ رابرت کارور گفت: “ما ناامید هستند در امروز حکم و بر این باورند که اقدامات صورت گرفته در این دادخواهی را بی ارزش تاخیر در اجرای DoD نوسازی استراتژی و محروم ما warfighters از مجموعه ای از قابلیت های آنها به فوریت نیاز دارید. اما ما با اعتماد به نفس در جایزه ما جدی ابر قرارداد به مایکروسافت و متمرکز باقی می ماند در گرفتن این مهم قابلیت به دست ما warfighters به عنوان سرعت و کارآمد که ممکن است.”

3. چگونه شما انجام همکار کودکان و نوجوانان

در تلاش برای رسیدن به رای دهندگان جوان سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار راه اندازی سیاسی-الگوی رفتاری مبارزات انتخاباتی در Instagram — میلیاردر را در راه گفت: “من خیلی بد است که من سرد” با توجه به ABC اخبار سیاسی مدیر ریک کلاین.

“این فقط در مورد او صرف gobs از پول به دست آوردن نام خود را خارج وجود دارد وجود دارد; او انجام شده است واقعا چیزهایی هوشمند با برخی از پول خود را به یک مکالمه است که او به طور بالقوه می تواند داشتن در دو هفته زمان” او می گوید: “از اینجا شروع کنید.”

“شروع در اینجا” ABC News’ گل سرسبد پادکست, ارائه می دهد یک نگاه ساده در روز بالا داستان در 20 دقیقه. گوش دادن به صورت رایگان هر هفته در اپل پادکست, گوگل, پادکست, iHeartRadio, Spotify در Stitcher TuneIn یا ABC News app. Follow @StartHereABC در Twitter, Facebook و Instagram برای محتوای منحصر به فرد و به روز رسانی.

در جای دیگر:

‘انجمن calculator’: نوادا دموکرات قفقاز تنها بیش از یک هفته دور و در تلاش برای جلوگیری از به همان سرنوشت, آیووا, دولت حزب دموکرات اصلاحی خود را در گزارش استراتژی برای اطمینان از آنچه که آنها با این امید که ان روند در جلسه بعد.

‘پشتیبانی برای کمک’: پنتاگون را یک بار دیگر تغییر میلیاردها دلار در حساب خود را به منظور صندوق صدها مایل از مرز جدید دیوار به درخواست وزارت امنیت داخلی یک حرکت که آینه اقدامات صورت گرفته در سال گذشته برای کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی ساخت بخش از دیوار در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک.

“من بسیار خوشحال’: با صدور حکم نزدیک شدن به سابق مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور راجر سنگ خود را تقویت دفاع تیم با یک جانباز دفاع جنایی وکیل که گذشته فهرستی از مشتریان شامل John Gotti جونیور و دیگر مشخصات بالا ارقام گفته های درگیر در جرم و جنایت سازمان یافته.

از دوستان ما در megyn kelly:

Megyn kelly پری بیکن جونیور طول می کشد یک نگاه چرا الیزابت وارن در تلاش است.

در اوردن خود را cap:

هنگامی که فضانورد کریستینا کخ به خانه بازگشت این هفته از نزدیک به 11 ماه ماموریت فضایی او گفت که او مطمئن بود که بیشتر هیجان زده در مورد آن: او و یا سگ خود را.

شکستن رکورد فضانورد فیلمی شنبه نشان دادن شادی مراسم که در طی آن او را نجات سگ LBD (کوتاه برای سگ قهوه ای) نمی تواند باشد ،

کخ به او بازگشت گالوستون تگزاس, صفحه اصلی, سه روز پس از فرود در قزاقستان پس از یک 328 روز ماموریت در ایستگاه فضایی بین المللی. این سفر را درهم شکست رکورد طولانی ترین تک پروازهای فضایی توسط یک زن که قبلا برگزار شده توسط ناسا فضانورد پگی Whitson که مجموعه ای از رکورد با 288 روز در فضا در سال 2017.

“من لزوما دانم آنچه در این ماموریت قرار بود به نوبه خود به زمانی که من راه اندازی شد” کخ گفت: ABC اخبار ارشد حمل و نقل خبرنگار دیوید Kerley در یک مصاحبه از ایستگاه فضایی در ماه گذشته. “اما من فکر می کنم یکی از چیزهایی که در مورد فضانورد سپاه این است که ما آموزش داده می شود سازگار و آماده برای هر چیزی در یک ماموریت است که می آید راه ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>