استارباکس می اید خود را مطرح ارشاد اگر نه برای coronavirus

استارباکس Corp. سه ماهه اول سال مالی به خوبی پیش می رفت و پس از آن coronavirus رسید.

جهانی قهوه غول سود گزارش شده است که ضرب و شتم انتظارات و جهانی همان فروشگاه فروش رشد 5 درصد است. شرکت برنامه ریزی برای افزایش آن هدایت, اما شیوع این بیماری در چین آنها را متوقف کرد.

“با توجه به قدرت ما Q1 نتایج ما در نظر گرفته شده بود به منظور بالا بردن جنبه های خاصی از سال ما چشم انداز مالی برای سال مالی 2020” گفت: اجرایی کوین جانسون در اواخر روز سه شنبه درآمد تماس با توجه به FactSet transcript. “با توجه به پویا وضعیت اتفاق می افتند با coronavirus ما در حال تجدید نظر ارشاد در این زمان به عنوان ما به وضوح بیشتر در این وضعیت ما شفاف برقراری ارتباط با سرمایه گذاران است.”

جزئیات: استارباکس می گوید شیوع کروناویروس به احتمال زیاد به آمار سود در این سال

استارباکس SBUX, -2.12% گفت: آن بسته شده است بیش از نیمی از فروشگاه های خود را در چین و تغییر همه از آن ساعت های عامل در منطقه در پاسخ. استارباکس در مورد 4,300 فروشگاه در چین است.

استارباکس به حال 3% مشابه-فروشگاه افزایش فروش در چین طی سه ماهه اول سال مالی و 1% افزایش در معاملات.

استارباکس’ قبلا اعلام مالی 2020 ارشاد از جمله جهانی همان فروشگاه فروش رشد از 3 درصد به 4 درصد رشد درآمد حاصل از 6% به 8% سود در محدوده از $2.84 به $2.89 و تعدیل EPS از $3.00 $3.05.

این FactSet اجماع است برای همان فروشگاه فروش رشد 3.4% درآمد از $28.13 میلیارد دلالت 6.1% افزایش EPS از $3.01.

استارباکس سهام پایین بود 2.8% در چهار شنبه تجاری.

با وجود این چالش فوق العاده ای استارباکس مدیران و تحلیلگران مثبت در مورد شرکت و آینده است.

“[W]e ببینید قوی سه ماهه اول سال مالی نتایج (قبل از شیوع کروناویروس) به عنوان نشان دهنده قدرت اساسی اصول و دیدگاه کوتاه مدت سهام ضعف به عنوان یک فرصت به عنوان ما انتظار داریم ادامه داد: آمریکا و قدرت و در نهایت بهبود در رشد درآمد با توجه به ماهیت این اختلال (که توسط یک شرکت/برند-موضوع خاص),” بازارهای سرمایه RBC تحلیلگر کریستوفر کرریل نوشت.

ببینید: می استارباکس صرفه جویی در این سیاره با برش لبنی? فعالان و سرمایه گذاران پاسخ

RBC نرخ استارباکس سهام بهتر با 97 دلار قیمت هدف.

جی پی مورگان تحلیلگران معتقدند که coronavirus چالش های مرتبط در چین در حال کاهش این واقعیت است که آنها نمی شرکت خاص.

“این است که یک استارباکس با نام تجاری موضوع به هیچ وجه مثل ما دیده می شود در موارد مختلف در بازارهای عمده ای که در آن بازیابی هزینه/طول نامشخص است به عنوان مصرف کننده احساسات منفی در یک نام تجاری خاص بر اساس” تحلیلگران گفت.

“ما در حال گرفتن یک” صبر و انتظار “رویکرد و مشاهده coronavirus به عنوان هر نوع اختلال به استارباکس’ بلندمدت چشم انداز رشد اقتصادی اگر چه مالی 2020 comp و حتی فروشگاه های رشد در معرض خطر هستند.”

جی پی مورگان نرخ استارباکس سهام اضافه وزن با $94 قیمت هدف.

تحلیلگران UBS به نام همین-فروش فروشگاه در نتیجه چین “نور” اما همچنان صعودی در مورد منطقه.

“ما انتظار داریم استارباکس در چین اصول باقی می ماند جامد, داده, دیجیتال, وفاداری و نوآوری در محصول و جامد رفتن به جلو فروشگاه سطوح توسعه حفظ خواهد شد” گفته تحلیلگران.

از دست ندهید: E-commerce افزایش جرقه سوال در مورد قابلیت اطمینان از همان فروشگاه فروش متریک

UBS نرخ استارباکس سهام خنثی با 95 دلار قیمت هدف.

BTIG تحلیلگران نگران تر از دیگران در مورد تاثیر عملیاتی وقفه در چین خواهد شد.

“قدر از تاثیر مالی بسیار دشوار است برای ارزیابی در این مرحله مدت زمان تعطیلی ناشناخته باقی مانده و ما معتقدیم استارباکس در ادامه به پرداخت کارکنان آن با وجود فروشگاه تعطیلی” تحلیلگران به رهبری پیتر صالح نوشت.

“در حالی که تحت تاثیر چرخش در نتیجه بیش از گذشته چندین محله ما بی طرف باقی می ماند با توجه به سال به تاریخ عملکرد افزایش ارزیابی و آشکار چین قطعیت در این زمان است.”

استارباکس سهام بسیج 27.3 درصد بیش از سال گذشته در حالی که معیار شاخص S&P 500 SPX -0.09% است تا 22 درصد برای دوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>