استارباکس برای راه اندازی گیاهی فراتر از ساندویچ گوشت در کانادا

استارباکس Corp. اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که آن را به اضافه کردن یک گیاه بر اساس فراتر از گوشت Inc. ساندویچ به منو در کانادا شروع آوریل 3.

فراتر از گوشت و پنیر چدار و ساندویچ تخم مرغ خواهد بود بخشی از بهار شده. استارباکس SBUX, -2.76% گفت: این کار را با فراتر از گوشت BYND, -3.55% به آمده تا با یک patty با طعم رزماری, رازیانه و دیگر گیاهان و ادویه جات ترشی جات.

راه اندازی می آید تنها چند هفته پس از استارباکس افسر ارشد عامل روزالیند آبجو گفت: در قهوه شرکت در سه ماهه اول درآمد تماس که گیاهی برای صبحانه ساندویچ را از آمدن به کانادا و آمریکا

استارباکس اجرایی کوین جانسون قبلا نیز گفت: این شرکت خواهد اضافه کردن گیاه-بر اساس گزینه های منو را به عنوان بخشی از آن پایداری و تعهد است.

جزئیات: می استارباکس صرفه جویی در این سیاره با برش لبنی? فعالان و سرمایه گذاران پاسخ

مک دونالد Corp. MCD, -0.67% شده است تست گیاهی PLT — گیاه کاهو و گوجه فرنگی — در کانادا. کارشناسان و تحلیلگران می گویند این مواد غذایی سریع غول سریع “پیرو” است که طول می کشد زمان قبل از اضافه کردن آیتم ها و یا تغییر منوی آن است.

استارباکس قهوه رقیب Dunkin Brands, Inc. DNKN, -1.85% اضافه فراتر از ساندویچ سوسیس به منوی آن در ماه نوامبر و گفت: راه اندازی تا به حال موفقیت پایدار. علاوه بر این به دلیل ساندویچ دستور داده شده است که با قیمت بالاتر قهوه موارد بررسی به طور متوسط با یک فراتر از ساندویچ سوسیس است “شمالی از 9 دلار.”

بلیط به طور متوسط در Dunkin است در اطراف $5.

ببینید: Dunkin متوسط بلیط تقریبا دو برابر زمانی که مشتریان اضافه کردن فراتر از ساندویچ گوشت

از سوی دیگر برگر کینگ دیدم فروش کارخانه خود را بر اساس غیر ممکن گنده کاستن در سه ماهه چهارم با مدیران با استناد به “حق بیمه قیمت نقطه” به عنوان یک چالش برای مشتریان خود.

برگر کینگ است که بخشی از رستوران مارک های بین المللی وارز. QSR, -2.13% نمونه کارها است که همچنین شامل Popeyes. غیر ممکن است از اندازه بزرگتر ساخته شده است غیر ممکن است غذاهای گیاهی مبتنی بر patty.

جزئیات: برگر کینگ گیاهی غیر ممکن گنده شاهد رشد فروش کاستن در سه ماهه چهارم

والت دیزنی Co. قطع -3.62% اعلام کرد روز سه شنبه که غیر ممکن برگر بوده است به نام “ترجیح گیاهی برگر” از شرکت پارک, کشتی و تفریحی. اقلام مانند ریزه اندام غیر ممکن برگر ساخته شده با guacamole و غیر ممکن است کوفته ساندویچ زیر دریایی را برای اولین بار در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی, Food & Wine Festival on Feb. 28.

استارباکس سهام تضعیف شده حدود 2 درصد بیش از سه ماه گذشته است اما تا 15.7 درصد بیش از سال گذشته. S&P 500 شاخص SPX -3.03% به دست آورده است و نزدیک به 12% بیش از 12 ماه گذشته.

از دست ندهید: استارباکس می اید خود را مطرح ارشاد اگر نه برای coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>