استارباکس افزایش فروش 7 درصد


خبری بلومبرگ/Landov

مشتریان در یک فروشگاه استارباکس در چین در ماه اوت.

استارباکس Corp. سهام افزایش یافت در این جلسه طولانی پنج شنبه پس از, قهوه, خرده فروش, گزارش مالی سه ماهه اول تعدیل درآمد که ضرب و شتم وال استریت انتظارات و به نام فصل تعطیلات “یکی از قویترین” در تاریخ آن است.

استارباکس SBUX, -0.15% گفت: آن را به دست آورده $886 میلیون یا 74 سنت یک سهم در سه ماهه در مقایسه با $761 میلیون یا 61 سنت یک, اشتراک گذاری, در سال پیش ، تنظیم به صورت یک بار اقلام این شرکت به دست آورده 79 سنت یک سهم در مقایسه با 75 سنت از یک سال پیش.

درآمد حاصل از افزایش 7 ٪ به $7.1 میلیارد دلار در مقایسه با $6.6 میلیارد سال پیش.

تحلیلگران در نظرسنجی توسط FactSet انتظار داشتند استارباکس به تنظیم گزارش مالی سه ماهه اول درآمد 76 سنت به اشتراک گذاری در خرید و فروش $7.1 میلیارد دلار است.

“ساختمان در کسب و کار جامد حرکت از مالی 2019 استارباکس انجام شده به خوبی در طول سه ماهه اول, از جمله یکی از قوی ترین فصل تعطیلات در تاریخ شرکت ما” مدیر اجرایی کوین جانسون در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک نتیجه, ما را به یک شروع قوی در مالی سال 2020 است.”

مرتبط با: می استارباکس صرفه جویی در این سیاره با برش لبنی? فعالان و سرمایه گذاران پاسخ

این شرکت ساخته شده امواج هفته گذشته اعلام کرد این امر اضافه کردن گیاه-بر اساس گزینه های منو را به عنوان بخشی از یک بزرگتر تعهد به پایداری. آن را اعلام کرد oatmilk lattes در اوایل این سال است.

استارباکس سهام به دست آورده اند در حدود 33 درصد در 12 ماه گذشته بیش از حد شاخص S&P 500 شاخص SPX +1.01% و میانگین صنعتی داو جونز DJIA +0.66% که به دست آورده اند 24% و 17% در همان دوره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>