سریلانکا کلیسای کاتولیک ‘عفو’ 2019 عید پاک انتحاری

سریلانکا کلیسای کاتولیک روم است گفت: آن را به حال ببخشند که بمب گذاران انتحاری در پشت این حملات که به کشته شدن حداقل 279 نفر آخر عید پاک.

کاردینال مالکوم Ranjith گفت: عید پاک انبوه پخش از تلویزیون استودیو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس – روز یکشنبه که “ما از ارائه عشق به دشمنان که سعی به از بین بردن ما”.

بیشتر:

“ما آنها را بخشید,” او گفت:, و اضافه کرد که به جای مقابله به مثل ملت اقلیت کاتولیک تا به حال فکر عیسی پیام امید و کاهش تنش است.

حمله انجام انفجار بمب در سه کلیساها و سه هتل لوکس در یکشنبه عید پاک – مارس 21 2019. حدود 600 نفر مجروح شدند در این حملات است.

epa08355760 Archbishop of Colombo Cardinal Malcolm Ranjith holds an online Good Friday service at the almost deserted all Saints church†during an island-wide curfew,†in Colombo, Sri Lanka, 10 April 20

اسقف اعظم کلمبو کاردینال مالکوم Ranjith دارای یک آنلاین جمعه خوب خدمات در تقریبا خالی از همه مقدسین کلیسا در جزیره حکومت نظامی [Chamila Karunarathne/سازمان حفاظت محیط زیست]

در سال گذشته Ranjith به نام برای دولت در این زمان به بیش از آن به دلیل عدم بررسی یک “توطئه بین المللی” در پشت این حملات است.

که دولت به رهبری رئیس جمهور Maithripala Sirisena از دست رفته در ماه نوامبر انتخابات با رئیس جمهور سابق ماهیندا Rajapaksa برادر کوچکتر Gotabaya گرفتن کمر.

مقامات متهم به قتل

Sirisena در ابتدا مقصر مسلمان تندروها برای بمب گذاری اما بعد متهم بین المللی فروشندگان مواد مخدر از اینکه پشت این حملات – ظاهرا برای بی ثبات خود را در مبارزه با مواد مخدر درایو.

این کشور سپس-رئیس پلیس و وزیر به وزارت دفاع به اتهام قتل به اتهام اقدام نیست اطلاعاتی در مورد این حملات است.

بازداشت 135 نفر در ارتباط با بمب گذاری سرزنش ملی Thowheed Jamath ، آنها هنوز به شارژ می شود.

این سال را به جشن عید پاک شده اند خاموش میان یک کشور نامعلوم مقررات منع رفت و آمد اعمال شده شامل رمان coronavirus بیماری همه گیر.

برخی از 199 نفر آلوده شده اند و هفت مورد مرگ و میر ،

بسته-درب خدمات عید پاک انجام شد در دو از کلیساها حمله کردند – سنت آنتونی و سنت سباستین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>