جاسوسی آمریکا او را آغاز کرده است declassification روند فلین-Kislyak تماس

جامعه اطلاعاتی است “آغاز declassification” فرایند ریز نمرات و گزارش مستند سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین مکالمات تلفن با سابق سفیر روسیه با توجه به یک صدای جیر جیر از اقدام مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell در روز جمعه.

“آنها باید منتشر شده در” Grenell اضافه شده است. “مردم سزاوار به آن را ببینید.”

Grenell را صدای جیر جیر کلاه یک هفته از فشار از سوی مقامات دولت اوباما و رهبران کنگره برای اوباما به انتشار پرونده که می تواند ریختن نور بیشتر در فلین تعامل با سفیر سرگئی Kislyak در طول دوره گذار پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016.

تشکر. آدام شیف رئیس مجلس کمیته اطلاعات و بهداشت ، مارک وارنر نایب رئیس کمیته اطلاعات مجلس سنا را ساخته اند درخواست جداگانه برای declassification از سوابق.

تصویر:

در صدای جیر جیر Grenell اشاره کرد که “IC ندارد تمام متن/خلاصه…آن را محصول ما” — بازتاب چه ODNI رسمی گفت: ABC News در اوایل این هفته. پرسید که چگونه این کار قصد دارد برای پاسخ به این نامه از شیف و وارنر یک ODNI سخنگوی مشترک Grenell را صدای جیر جیر.

دموکرات ها را متهم به Grenell از سیاسی گزارش های اطلاعاتی پس از نیویورک منتشر شد بخشی از یک ایمیل به تازگی محرمانه توسط Grenell که رئیس جمهور سابق اوباما مشاور امنیت ملی سوزان رایس فرستاده شده به خودش را در روز مراسم تحلیف در سال 2017.

در ایمیل برنج بازگو بیضی اتاق جلسه دو هفته قبل که در آن اوباما و دیگر مقامات بالا از جمله سابق FBI مدیر James Comey مورد بحث فلین مکالمات Kislyak.

“مدیر Comey تأیید کرد که او اقدام “با کتاب” به عنوان آن مربوط به اجرای قانون” برنج گفت: در قبلا طبقه بندی شده بخش. “از یک امنیت ملی چشم انداز Comey گفت که او باید برخی از نگرانی هایی است که ورودی NSA فلین است که زبان اغلب با سفیر روسیه Kislyak. Comey گفت که می تواند به یک موضوع آن را به عنوان مربوط به اشتراک گذاری اطلاعات حساس است.”

برنج همچنان در این یادداشت “رئیس جمهور اوباما خواست اگر Comey شد و گفت که شورای امنیت ملی تصویب باید اطلاعات حساس مربوط به روسیه به فلین. Comey پاسخ داد: “به طور بالقوه.” او اضافه کرد که او هیچ نشانه ای تا کنون که فلین را تصویب کرده است اطلاعات طبقه بندی شده به Kislyak اما او اشاره کرد که ” این سطح از ارتباطات غیر معمول است.'”

در خاطرات منتشر شده در سال گذشته برنج توضیح داد که او تاخیر در نوشتن ایمیل یاد این جلسه اشاره کرد که مادر او به طور ناگهانی در گذشت در ژانویه 4, و او نمی فکر می کنم در وهله اول آن را “فوری” که او آن را بنویسید تا حساب خود را از این دیدار بلافاصله. او توجه داشته باشید هر چند که کاخ سفید و مشاور دفتر درخواست او آن را بنویسید تا برای ثبت و او را در روز تحلیف.

تصویر:

برنج سخنگوی ارین پلتن در پاسخ به یمن آزادی کامل خود را ایمیل در بیانیه شنبه شب گفت: “تایید می کند آنچه که او و دیگران نشان داده اند در تمام طول: دولت اوباما در حال مشروع ضد اطلاعات نگرانی در مورد [فلین] ارتباطات با روسیه است.”

“رایس ایمیل روشن می سازد که هیچ بحث اجرای قانون امور و یا تحقیقات صورت گرفت با وجود اتهامات نادرست به خلاف” پلتن گفت. “ایمیل به وضوح آمده است که رئیس جمهور اوباما تاکید کرد که او “نمی خواهم در مورد شروع یا آموزش هر چیزی از اجرای قانون چشم انداز.”

برنج همچنین با استفاده از این بیانیه به تکرار او خواستار Grenell به انتشار unredacted متن فلین تماس با Kislyak.

“مردم آمریکا شایسته دریافت کامل متن به طوری که آنها می تواند قاضی را برای خود مایکل فلین رفتار” پلتن گفت.

در آن زمان این دیدار فلین تحت بررسی بود توسط اف بی آی برای مخاطبین خود را با Kislyak است که در آن دو بحث چگونه روس ها باید در پاسخ به یک سری از تحریم ها از دولت اوباما است که در نظر گرفته شده بودند به عنوان مجازات برای دخالت در انتخابات 2016. عوامل بودند به طور همزمان مورد نقد تعدادی از مخاطبین بین اعضای دیگر از برگ برنده های کمپین و روس ها در طول انتخابات و اینکه آیا چنین اتصالات نشان داد دانش و یا حتی هماهنگی با روسیه تلاش.

سابق مشاور ویژه رابرت مولر تعیین می شود و پس از دو سال تحقیقات هیچ شواهدی وجود دارد, از جمله غیر قانونی توطئه هر چند گزارش نهایی خود را ارائه دقیق حسابداری از لینک بین روس ها و تهمت کمپین مقامات.

آخرین declassification توسط Grenell به دنبال او حرکت هفته گذشته برای ارائه به جمهوری خواهان یک لیست از دولت اوباما مقامات آژانس امنیت ملی گفت: ممکن است دریافت فلین هویت در پاسخ به اصطلاح ‘دریدن’ درخواست در طول ریاست جمهوری انتقال.

در حالی که انتشار انجام هیچ خاص اتهامات تخلف در میان 39 مقامات نام در این لیست که شامل چند تا از تهمت سیاسی دشمنان مانند سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن بسیاری از جمهوری خواهان تصرف در آن را بدون شواهد به عنوان یک بمب سیاسی. برنج را در دل نه در میان کسانی که در لیست.

دموکرات ها به نوبه خود استدلال Grenell شد سیاسی جامعه اطلاعاتی توسط انتخابی declassifying مواد بدون فراهم کردن زمینه بیشتر یک روحیۀ تکرار برنج را همکاران سابق پس از انتشار کامل خود را به ایمیل سه شنبه.

تصویر:

“اگر تهمت است علاقه مند در رسیدن به پایین از آنچه اتفاق افتاده است در ماه دسامبر سال 2016 چگونه در مورد انتشار متن فلین تماس با روسیه و جزئیات آنچه که او انجام شده بود به نمایندگی از ترکیه” معاون سابق مشاور امنیت ملی بن رودز گفت: در یک صدای جیر جیر.

“@AmbassadorRice گفت: او را خوش آمدید انتشار تمامیت یادداشت او گفت:” Ned قیمت که در خدمت به عنوان یک سابق شورای امنیت ملی سخنگو و دستیار ویژه اوباما. “و در حالی که شما در آن هستید سناتور @RonJohnsonWI چرا تماس برای انتشار فلین-Kislyak متن? این است که در مورد شفافیت, راست?”

روشن نیست که متن و یا سوابق تماس خواهد بود در DNI اختیار داده شده است که نظارت Kislyak اجرا شد توسط اف بی آی است.

فلین دو بار التماس کرد گناه را به دروغ به ماموران اف بی آی که تا به حال مصاحبه او را در مورد گفتگو با Kislyak یک درخواست که او همراه با وزارت دادگستری در حال حاضر به دنبال معکوس.

مولر گزارش بررسی روسیه را به دخالت در انتخابات 2016 شرح داده شده در جزئیات این واکنش که تهمت مقامات دولت تا به حال پس از مشاهده این زمینه شواهد فلین تماس با Kislyak.

فلین از کار اخراج شد کاخ سفید پس از او گفته مقامات از جمله معاون رئیس جمهور پنس که تحریم ها بودند که هرگز یک موضوع بحث در تماس های خود با Kislyak که پنس در ادامه به تکرار در رسانه ها ظاهر با وجود ره گیری از تماس ها در اف بی آی در اختیار است که نشان داد فلین نه گفتن حقیقت است.

“بر اساس شواهد فلین تماس با Kislyak, [سابق کاخ سفید مشاور دان] McGahn و [سابق کاخ سفید رئیس ستاد Reince] Priebus به این نتیجه رسیدند که فلین نمی تواند فراموش کرده اند که جزئیات این بحث تحریم ها و تا به حال عوض شده است دروغ گفتن در مورد آنچه که او مورد بحث با Kislyak,” مولر گزارش گفت:.

دادستان کل ویلیام Barr اما به دنبال رها کردن پرونده فلین با استناد به آنچه که او معتقد است که رفتار نامناسب ماموران درگیر و نیز عزم خود را که در این تحقیقات به فلین در آن زمان بود و نه مشروع.

در مصاحبه ای پس از تصمیم به رها کردن این مورد بر توصیف فلین گفتگو با Kislyak به عنوان نه تنها مناسب اما “قابل ستایش.”

“او گفت: به روس ها, شما می دانید که “آیا تشدید می شود.” و [FBI] از او پرسید که آیا او یاد کرد و گفت که او گفت که او نمی به یاد داشته باشید که” بار گفت.

در پاسخ به DOJ را برگشت این قاضی فدرال نظارت بر فلین مورد منصوب قاضی سابق به ارائه استدلال در برابر وزارت دادگستری موقعیت و به بررسی اینکه آیا فلین برگزار می شود باید در جنایی تحقیر برای دروغ برای به دنبال برداشت تقاضای خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>