ورزشی bettor بن ‘Parlay’ پاتز به اتهام تهدید به کشتن ورزشکاران و خانواده های آنها

بن “حل بحران” پاتز تبدیل شده خود را در روز پنج شنبه صبح به مقامات فدرال ایالات متحده دفتر دادستان در تمپا, فلوریدا,., تایید به MarketWatch. پاتز ورزشی bettor به اتهام “انتقال تهدیدات در بزرگراه بین ایالتی یا خارجی تجارت است.”

پاتز این اتهامات بخشی از یک مورد که در آن او را تهدید خشونت علیه هر دو دانشگاه و ورزشکاران حرفه ای. با توجه به ایالات متحده دادگاه منطقه شکایت کیفری پاتز را تهدید می کند ورزشکاران از طریق پیام مستقیم در توییتر TWTR, -2.83% و Instagram FB -3.43% .

شکایت جزئیات چندین پیام پاتز فرستاده شده به ورزشکاران حرفه ای. یک مجموعه از Instagram DM را پاتز فرستاده گفته به ناشناس بازیکن بیس بال برای بریوز آتلانتا شامل “من سر شما و خانواده شما” و “من شديد خود را از گردن باز با یک چاقو کسل کننده.”

یکی دیگر از گروه بندی پیام های دقیق در شکایت شد به ناشناس بازیکن بسکتبال کالج برای پپرداین دانشگاه در مارس 2019. آنها شامل “تمام خانواده خود را سر بریده شود و زنده زنده سوزانده” و “من را وارد خانه خود را به عنوان شما و کشتن شما است.”

منهتن ورزش های مبتنی بر bettor رفت و در یک 1.1 میلیون دلار خط داغ بیش از 50 روز در سال 2019. نام مستعار خود را می آید از یک شرط بندی شناخته شده به عنوان “حل بحران” است که زمانی که شما ترکیب چندین فرد شرط به یک شرط.

پاتز وکیل نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

اگر محکوم پاتز چهره به پنج سال زندان با توجه به اطلاعات حقوقی موسسه در کرنل مدرسه قانون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>