‘لال’: کره جنوبی را تحسین کرد برترین جایزه اسکار برای انگل

کره جنوبی واکنش نشان داد و با شادی و ناباوری به تاریخی بهترین عکس اسکار برای انگل مژده که آمد به عنوان کشور خود را در تلاش برای محافظت در برابر ویروس های جدید و مقابله با کره شمالی تهدید هسته ای.

مدیر بونگ جون-هو فیلم – در مورد گسترش شکاف بین فقیر و غنی – شد برای اولین بار به زبان غیر فارسی فیلم به هالیوود برنده بزرگترین جایزه باعث جشن در کره جنوبی.

انگل برنده جایزه اسکار بهترین تصویر و سه نفر دیگر از جوایز با یک فن فیلم پیشنهاد feat باید به رسمیت شناخته شود با یک روز تعطیل عمومی.

بیشتر:

این فیلم برنده, تاریخ ساخته شده در هالیوود و فیلم کره جنوبی صنایع. کلاس طنز اولین بار است که به زبان غیر فارسی فیلم برنده بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار و اولین بار است که کره جنوبی فیلم تا کنون برنده جایزه اسکار.

“شما می توانید بر این باورند که “انگل’ برنده اسکار بهترین تصویر؟” کره جنوبی بزرگترین روزنامه Chosun Ilbo گفت: در یک تیتر در روز دوشنبه. “آن را بازنویسی آکادمی در سال 92-سال-سابقه.”

بونگ انگل و سایر اسکار-اخبار مرتبط تحت سلطه واژه های جستجو در سراسر دوشنبه در عمده پورتال های اینترنتی که سرگرم شده بود با شیوع یک ویروس در چین که به کشته شدن بیش از 900 نفر و بیمار دهها هزار نفر از دیگران به طور عمده در چین است.

Oscars

این فیلم برنده, تاریخ ساخته شده در هالیوود و فیلم کره جنوبی صنایع [ماریو Anzuoni/رویترز]

نگرانی در مورد ویروس در حال رشد در کره جنوبی که در آن 27 نفر گزارش شده است هر چند هیچ مرگ و میر رخ داده است. فروش در آژانس های تور, رستوران, سینما, تئاتر و فروشگاه های بزرگ به شدت کاهش یافته و با افزایش نگرانی ها در مورد تاثیر در کره جنوبی در حال حاضر اقتصاد عقب مانده. احزاب مخالف هستند را متهم به دولت ناکارآمدی در مقابله با شیوع.

اما نگرانی در مورد ویروس سیاسی و جنگ متوقف شد دوشنبه به مناسبت بونگ را برنده.

“این خبر خوشحال مثل باران خوش آمدید, به جمهوری کره است که افسرده راکد و پرتاب به ناامیدی با توجه به ووهان, پنومونی” اپوزیسیون اصلی آزادی کره حزب در بیانیه ای گفت. ووهان است و این شهر چینی در مرکز شیوع کروناویروس.

‘Deeply معنی دار’

کره جنوبی در رسانه های اجتماعی غرق شد با پیامهای تبریک.

رئیس جمهور ماه Jae-در توییتی که او با افتخار از بونگ و کارکنان خود و “به ویژه سپاسگزار آنها را برای دادن شجاعت و غرور برای مردم ما که در حال غلبه بر مشکلات”.

ماه و مشاوران او شروع به طور منظم برنامه ریزی شده در جلسه با کف زدن دست خود را به جشن بونگ را برنده.

در بونگ مادر آلما سئول را Yonsei University, دانشجویان متعلق به یک مدرسه باشگاه فیلم تماشا جایزه اسکار مراسم با هم.

“آن را عمیقا معنی دار کره ای, فیلم و این باز خواهد شد راه را برای توسعه بیشتر. آن را مانند یک افتخار بزرگ. من لال” گفت: Kim Nam-hoon, 21.

Jeong Ho-cheol 26 ساله دانشجو, ستایش بونگ برای خشنود هر دو فیلم منتقدان و جمعیت. “راه خود را از برخورد با سطح زیرین کره جامعه و مشکلاتی از قبیل غنی-فقیر شکاف و راه او در بیان این مسائل بسیار رسا,” او گفت:.

بازیگر Sandra Oh, کانادا به دنیا آمد دختر کره جنوبی مهاجران که در میان این جایزه مجریان در لس آنجلس توییتی او تبریک گفت: “پس به افتخار به کره ای.”

کره جنوبی فیلمساز و محقق Kim So-young که معرفی بونگ اولیه کمدی “Barking Dogs Never Bite” به برنامه نویسان در جشنواره فیلم سن سباستین در سال 2000 گفت: پیروزی بود “به خوبی سزاوار”.

“من بوده ام به دنبال کار خود را برای 20 سال گذشته و من با اطمینان می توان گفت او یک هنرمند واقعی است,” او گفت: AFP news agency.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>