سخنران پلوسی, آتش سوزی در جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او دعا می کند “بسیار سخت” برای او

“او را استیضاح برای همیشه لطفا برای. شما هرگز خلاص شدن از آن, اسکار,” او گفت:.

مجلس نانسی پلوسی در دفاع از تصمیم خود برای پاره کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه گفت: در روز پنج شنبه که او را به ارسال یک پیام را به مردم آمریکا که این سخنرانی چیزی بیش از “یک مانیفست دروغ” با رئیس جمهور “با استفاده از کنگره ایالات متحده به عنوان یک پس زمینه برای نشان دادن واقعیت.”

“من تو را دیدم تلفیقی از دروغ” پلوسی به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من شروع به فکر می کنم وجود دارد به چیزی است که به وضوح نشان می دهد که این حقیقت نیست. و او خرد و حقیقت در سخنرانی خود خرد و قانون اساسی در رفتار خود را, بنابراین من خرد “دولت خود را از ذهن’ آدرس.”

پلوسی افزود که او حرکت می کند تا به حال هیچ چیزی برای انجام با رئیس جمهور برای اولین بار امتناع از لرزش دست خود را در سه شنبه شب هنگامی که او در زمان به افتا به ارائه آدرس خود را.

سخنران گفت که او احساس “بسیار آزاد” توسط او عمل بی سابقه ای از تمرد پاره کردن سخنرانی رئیس جمهور هر چند آن را به تولید هر دو حزب انتقاد کرد و گفت “من از تمدید هر ممکن است حسن نیت ارائه میدهد. من نشان داده شده در هر سطح از احترام است. من به اعضای تمام وقت — وجود دارد هیچ چیز مانند دشمنی ابدی. ابدی وجود دارد دوستی را, اما شما هرگز نمی دانید … همه ممکن است متحد.”

او همچنین با انتقاد از تصمیم خود برای جایزه مدال آزادی ریاست جمهوری — کشور بالاترین غیرنظامی افتخار – به محافظه کار نشان می دهد بحث میزبان Rush Limbaugh در حالی که در خانه اتاق جمعه. او گفت: — در — او فکر نظرات خود را در مورد حقوق مدنی و نماد Rep., John Lewis, D-Ga., که در حال مبارزه با سرطان لوزالمعده است.

“آیا آن را در خود ، ما نمی آیند به خود اداره و انجام کسب و کار ما وجود دارد” پلوسی گفت: در حالی که انفجار جمهوریخواهان برای ارتکاب “تخطی” از پروتکل توسط فریاد در اتحاد “چهار سال دیگر!” در اتاق در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات.

قبلا در صبحانه ملی نماز در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او نمی مانند افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است ظاهر می شود به هدف بهداشت ، میت رامنی تنها جمهوری خواه که رای با دموکرات ها را محکوم تهمت و پس از گفت او هدایت ایمان است.

“نه من مانند افرادی که می گویند من برای شما دعا می کنم زمانی که آنها می دانند که که نه چندان” اشاره آشکار به Pelosi, نشسته, نزدیک, که گفت که او دعا می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه.

و در حالی که از رئیس جمهور سوال چیزی سخنران بارها و بارها می گوید — که او نماز می خواند برای او — پلوسی شات پشت “من نمی دانم اگر رئیس جمهور می داند نماز و یا افرادی که در انجام دعا کنید. … من دعا می کنم بسیار سخت برای او چرا که او خیلی کردن آهنگ است.”

پلوسی همچنین ستایش رامنی در نظرات.

“خدا او را برکت دهد برای شجاعت خود را,” او گفت: از سناتور یوتا.

پس از یک هفته در آن خانه او را استیضاح مدیران موفق به متقاعد کردن دو سوم اکثریت به حذف رئیس جمهور از دفتر high crimes and misdemeanors سخنران به نظر می رسد بسیار کمی اشتها برای ادامه تحقیقات را با شدت بهم زدن درب.

“او را استیضاح برای همیشه لطفا برای. شما هرگز خلاص شدن از آن اسکار” سخنران گفت.

اما اگر وجود دارد موارد دیگر به او گفت: “ما یک حکم. … اما ما هیچ برنامه ای در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>