پادشاه اسپانیا بپوشد ارث از پدر در میان رسوایی

اسپانیا در کاخ سلطنتی می گوید که گفتگوها را کنار گذاشته و هر شخصی در آینده ارث او می تواند دریافت از پدرش پادشاه Emerit Juan Carlos I, بیش ادعایی بی نظمی های مالی مربوط سابق پادشاه

مادرید — پادشاه اسپانیا Felipe VI را کنار گذاشته و هر شخصی در آینده ارث او می تواند دریافت از پدرش پادشاه Emerit Juan Carlos I, بیش ادعایی بی نظمی های مالی مربوط سابق پادشاه این کشور در کاخ سلطنتی یکشنبه اعلام کرد.

کاخ سلطنتی در بیانیه ای گفت که علاوه بر انکار خود ارث Felipe سلب خوان کارلوس از دستمزد سالانه خود را. در سال 2018 سابق پادشاه دریافت 194,232 یورو ($216,000).

تصمیم می آید را میان یک در حال انجام تحقیقات توسط دادستان سوئیس به یک حساب گفته عمل برای Juan Carlos. حساب اتهام دریافت 88 میلیون یورو (100 میلیون دلار) از عربستان سعودی در این اواخر که ملک عبدالله در سال 2008 که این مطلب را می توان باز پرداخت پرداخت با توجه به سوئیس روزنامه تریبون د ژنو.

روز شنبه روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف گزارش داد که Felipe نامگذاری شد به عنوان یک ذینفع دریایی صندوق که کنترل سوئیس حساب با اتهام 65 میلیون یورو هدیه (72 میلیون دلار) از عربستان سعودی با توجه به پدرش هنگامی که او بر تاج و تخت است.

خوان کارلوس در 82 شد شاه در نوامبر سال 1975 و حاکم بود تا کناره گیری خود در ژوئن 2014.

Felipe, 52, هرگونه آگاهی از صندوق در روز یکشنبه در بیانیه ای.

نام سوئیس کاغذ تریبون د ژنو نه د ژنو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>