اسپانیا پادشاه اسکله پدر کمک هزینه بیش از عربستان رسوایی

مادرید, اسپانیا – فلیپه ششم پادشاه اسپانیا نقل مکان کرد به دور از رسوایی-آمار پدر سلب ارشد سلطنتی از کمک هزینه و انکار ارث از سابق پادشاه.

اسپانیایی خانواده سلطنتی ساخته شده پس از اعلام گزارش های رسانه ای به نام Felipe به عنوان یک ذینفع دریایی صندوق توسط پدرش خوان کارلوس در سال 2008.

بیشتر:

جناح چپ یونیدس Podemos که بخشی از ائتلاف دولت اسپانیا به نام روز دوشنبه برای یک تحقیق پارلمانی.

بحث آسیب خواهد شد تلاش های پادشاه, 52, برای برقراری مجدد اعتبار سلطنت آن مواجه خواستار لغو آن نسبت به پایان پدرش سلطنت.

خوان کارلوس استعفا در سال 2014 پس از یک سری از رسوایی که سقوط محبوبیت خانواده سلطنتی به پایین ترین سطح خود پس از بازگشت سلطنت در اسپانیا پس از مرگ دیکتاتور ژنرال فرانسیسکو فرانکو در سال 1975.

200312112941591

با وجود ترک تاج و تخت, خوان کارلوس, 82, هنوز دریافت حقوق سالانه 194,000 یورو ($217,738).

به گزارش حساب دریایی درک به نام Lucum بنیاد برگزار شد حدود 65 میلیون یورو ($72m) در بودجه که به عنوان یک کمک مالی از پادشاه عربستان سعودی با توجه به گزارش در آخر هفته با ساندی تلگراف یک روزنامه انگلیسی.

حساب تعیین شد تا در پاناما و به یک حساب کاربری با ژنو خصوصی Mirabaud بانک, روزنامه اضافه شده است.

سوئیس دادستان ها همچنین بررسی دیگری دریایی صندوق به خوان کارلوس به نام بنیاد Zagatka.

La Tribune de ژنو سوئیس روزنامه گزارش داد که دادستان باور $100m صندوق می تواند مرتبط به اتهام باز پرداخت پرداخت پرداخت به خوان کارلوس در معاملات کسب و کار بین اسپانیا و عربستان سعودی در حالی که او پادشاه شد.

این مقاله گزارش $65m از این صندوق داده شد توسط خوان کارلوس به سابق خود, معشوقه, کرینا zu Sayn-ویتگنشتاین یک بازرگان که در لندن زندگی می کند و موناکو.

به فراخوان برای رفراندوم در سلطنت خواهد نیاز به تغییر قانون اساسی هستند و ما در یک موقعیت برای انجام این کار در حال حاضر

پیلار ایر, نویسنده,

ماریا Cartagena از یونیدس Podemos الجزیره گفت:: “امروز اسپانیا در اولویت است برای کنترل گسترش coronavirus و هیچ چیز باید منحرف کردن اذهان از آن است. این ماده از پادشاه خواهد شد نیاز به بررسی در مجلس است.”

اما آخرین رسوایی بعید است که منجر به تغییر قانون اساسی در یک کشور در یک وضعیت اضطراری و نزدیک به مستند.

پیلار ایر است که یک روزنامه نگار و نویسنده که در سال 2012 کتاب تنهایی از ملکه ادعا کرد که خوان کارلوس به حال یک سری از امور.

“من فکر می کنم احزاب سیاسی را به طور جدی به فکر هل دادن برای یک جمهوری در حال حاضر. جدا از coronavirus وضعیت سیاسی در اسپانیا است که بیش از حد بی ثبات” ایر به الجزیره.

“به فراخوان رفراندوم در سلطنت خواهد نیاز به تغییر قانون اساسی هستند و ما در یک موقعیت برای انجام این کار در حال حاضر.”

در بیانیه ای در ماه آوریل گذشته, اسپانیایی سلطنتی خانواده گفت: پادشاه بود آگاه شدن از ادعاهای او ذینفع Lucum پایه و بعد از آن سوگند یاد قبل از یک وکیل است که او را نفی هر گونه مزایای از صندوق.

سابق پادشاه خوان کارلوس هم گفت: او گفت: هرگز پسر خود را که او یک ذینفع از دو وجه.

پس گرفتن تاج و تخت پادشاه است اصلاح سلطنت ممنوع کردن اعضای خانواده از در نظر گرفتن بخشی در کسب و کار ساخت حساب های خود را شفاف تر و کاهش اعضای خود را به خود نزدیک خانواده.

اما این تلاش بودند که مانع از وقتی که خواهر پرنسس کریستینا و همسرش iñaki urdangarín رفت و در دادگاه در سال 2017 بیش از یک رسوایی مالی.

Urdangarin در حال حاضر در حال گذراندن پنج سال در زندان برای اختلاس و کلاهبرداری و فرار از پرداخت مالیات در حالی که شاهزاده خانم کریستینا پاک شد از تقلب مالیاتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>