اسپانیا به سوگواری آن coronavirus مرده: به روز رسانی زنده

سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera را ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من کیت Mayberry در کوالالامپور.

  • اسپانیا برای شروع 10 روز از عزاداری روز چهارشنبه در حافظه بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود را به کوروناویروس. پرچم را به پرواز در نیم ماست.
  • یک مطالعه جدید هشدار داده است که برزیل می تواند در مواجهه با مرگ و میر 125,000 مردم در اوایل ماه اوت در حالی که هشدار داد آمریکا در حال جدید epicentre.
  • رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به تحت فشار قرار دادن آمریکا برای بازگشایی اقتصاد است.

نزدیک به 5.6 میلیون نفر از coronavirus تایید شده است در سراسر جهان با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 350000 نفر فوت کرده اند در حالی که نزدیک به 2.3 میلیون نفر بهبود یافته اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

جمعه, مارس 27

01:30 به وقت تهران – جهانی مرگ و میر بیش از 350,000: دانشگاه جانز هاپکینز

اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان می دهد که تایید مرگ و میر از coronavirus در سراسر جهان در حال حاضر 350,417. با حدود 28 درصد از این مرگ و میر در ایالات متحده است. واقعی تلفات می تواند بسیار بالاتر است.

  • ما – 98,902
  • بریتانیا – 37,130
  • ایتالیا – 32,955
  • فرانسه – 28,533
  • اسپانیا – 27,117

چین که در آن بیماری برای اولین بار ثبت شده در اواخر سال گذشته تایید کرده 4,638 مرگ و میر.

00:00 GMT – اسپانیا برای شروع 10 روز ماتم ملی

اسپانیا یکی از کشورهای بدترین ضربه توسط coronavirus آغاز خواهد شد و 10 روز ماتم ملی در روز شنبه را به یاد داشته باشید بیش از 27000 نفر که از دست داده اند زندگی خود به این بیماری است.

پرچم خواهد بود پرواز نیمه افراشته در هزاران ساختمان های عمومی در سراسر کشور و همچنین در کشتی های نیروی دریایی اسپانیایی.

در پایان سوگواری در ژوئن 5, پادشاه Felipe VI نیز منجر به یک مراسم رسمی در یاد مرده.

23:30 GMT (سه شنبه) – پلیس در برزیل, حمله خانه Bolsonaro رقیب در coronavirus پروب

پلیس فدرال برزیل روز سه شنبه حمله به خانه های ریو دو ژانیرو فرماندار Wilson Witzel به عنوان بخشی از یک COVID-19 فساد بررسی است.

Witzel یک رقیب سیاسی از جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro.

پلیس فدرال گفت: جستجو در حکم بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط به استفاده از پول اختصاص داده شده برای این بیماری همه گیر کوروناویروس. جزئیات بیشتر در مورد که داستان در اینجا.

Demonstrators take part in a protest against Rio de Janeiro Governor Wilson Witzel's measures on the coronavirus disease (COVID-19) outbreak and in support of Brazil's President Jair Bolsonaro, in Rio

حامیان رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که رد coronavirus به عنوان یک “کمی آنفولانزا’ اعتراض علیه Rio de Janeiro فرماندار Wilson Witzel اقدامات برای مبارزه با شیوع. Witzel در حال حاضر هدف از پلیس پروب به استفاده از coronavirus بودجه [لوکاس لاندو/رویترز]

23:00 GMT (سه شنبه) – هنوز هم شتاب’ – هشدار در کروناویروس در آمریکا

که منطقه ای آمریکای لاتین اقتدار بهداشت هشدار داده است که جدید کروناویروس است “هنوز هم شتاب” در برزیل, پرو, شیلی, السالوادور گواتمالا و نیکاراگوئه با آمریکا و تبدیل شدن به جدید کانون جهانی همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (26 مه) در اینجا.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>