اسپانیا به برتری چین در coronavirus مرگ و میر: به روز رسانی زنده

هند 1.3 میلیارد نفر از مردم پیوست جهانی مستند باعث شیوع بیماری به عنوان سازمان جهانی بهداشت (WHO) ابراز نگرانی از شتاب این بیماری همه گیر در ایالات متحده است.

در اروپا, اسپانیا, ثبت بیش از 700 مرگ طی 24 ساعت بیش از چین در کل تلفات این کشور در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا.

بیشتر:

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

بیش از 109,000 از 424,000 افراد مبتلا به این بیماری بهبود یافته اند با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 18,900 اند از COVID-19.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

چهار شنبه, مارس 25

11:42 GMT – Mali تایید دو مورد اول

مالی خود را تایید دو مورد اول از coronavirus دولت در بیانیه ای گفت.

دو بیماران مالی اتباع 49 سال از باماکو و 62 سال زندگی در کیس. آنها وارد این کشور از فرانسه در مارس 12 و 16 بود.

دولت گفت دو بيمار مراقبت گرفته شده از سوی مقامات بهداشتی.

11:40 GMT – عربستان سعودی تدابیر اعمال مقررات منع رفت و آمد

عربستان سعودی سفت جزئی در سراسر کشور حکومت نظامی برای جلوگیری از گسترش این coronavirus جلوگیری از ورود و یا خروج از ریاض مکه و مدینه.

سفارشات تایید شده توسط شاه سلمان نیز ممنوعیت جنبش بین همه استان ها با شروع روز چهارشنبه دولت خبرگزاری آبگرم گزارش شده است.

چهار ساعت اضافه شد در این سه شهر به 21 روز مقررات منع رفت و آمد آغاز شد که در روز دوشنبه. حکومت نظامی را در 3 بعدازظهر به جای 7pm از جمعه آبگرم گفت.

11:30 به وقت تهران برزیل Bolsonaro می خواهد تجارت دوباره باز

رئیس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro گفت که دولت در سطح آتن در برزیل شد و به احتمال زیاد به فلج کردن اقتصاد و افزایش بیکاری اصرار در توییتر که آنها توان معکوس کرد.

رئیس جمهور مورد انتقاد قرار گرفت برای ساخت این استدلال در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس به ملت سه شنبه شب که او در آن به حداقل رسیده احتمال تاثیر “کمی آنفولانزا” در برزیل.

Brazil's President Jair Bolsonaro is pictured with his protective face mask at a press statement during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Brasilia

رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro تصویر در یک کنفرانس مطبوعاتی در برازیلیا, برزیل [Ueslei مرکلینو/رویترز]

11:00 GMT – اسپانیا برتری چین در, مرگ و میر, در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا

اسپانیا پیشی گرفتن چین در تعداد coronavirus مرگ و میر در حال حاضر دوم تنها به ایتالیا.

اسپانیا ثبت 738 بیشتر مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته بیشترین تلفات را افزایش می دهد پس از وقوع ضربه زدن به کشور به وزارت بهداشت گزارش شده است.

تعداد مرگ و میر گزارش شده از ویروس رز به 3,434 از 2,696 روز سه شنبه وزارت گفت. تعداد موارد افزایش به 47,610 از 39,673 در روز سه شنبه.

A patient, center, is transferred to a medicalised hotel during the COVID-19 outbreak in Madrid, Spain, Tuesday, March 24, 2020. For most people, the new coronavirus causes only mild or moderate sympt

یک بیمار منتقل medicalised هتل در شهر مادرید اسپانیا [Bernat Armangue/AP]

10:43 GMT – انگلستان پرنس چارلز تست مثبت برای coronavirus

انگلستان کاخ گفت: وارث تاج و تخت شاهزاده چارلز آزمایش مثبت برای coronavirus و دارای علائم خفیف.

جزئیات بیشتر در مورد آن را در اینجا.

Britain's Prince Charles and Camilla the Duchess of Cornwall, in the background, leave after attending the annual Commonwealth Day service at Westminster Abbey in London, Monday, March 9, 2020. The an

بریتانیا پرنس چارلز است خفیف, علائم کروناویروس, انگلستان, کاخ گفت: [کرستی Wigglesworth/AP]

10:40 GMT – اتیوپی به انتشار بیش از 4000 زندانی

اتیوپی فدرال دادستان کل اعلام کرد 4,010 زندانیان در تلاش برای مبارزه با گسترش coronavirus در شلوغ زندان های دولت وابسته به رسانه ها گزارش شده است.

عفو اتباع خارجی ارسال خواهد شد به کشورهای متبوع خود دادستان کل Adanech Abiebie گفت.

10:30 به وقت تهران – در تصاویر: راه آهن هند تاسیسات آمدن به توقف

هند عظیم مسافری راه آهن سیستم آمده است به گفته مقامات اقدامات اضطراری برای حفظ coronavirus همه گیر از گسترش در کشور 1.3 میلیارد دلار است.

این سیستم راه آهن است که اغلب به عنوان هند تاسیسات حمل و نقل 23 میلیون نفر در سراسر قاره پهناور هر روز برخی از 8.4 میلیارد مسافر در هر سال.

مشاهده گالری تصاویر اینجا.

In this Monday, March 23, 2020, photo, a passenger walks past railway tracks at the deserted New Delhi Railway station during a lockdown amid concerns over the spread of Coronavirus, in New Delhi, Ind

یک مسافر پیاده گذشته راه آهن در خلوت ایستگاه راه آهن دهلی نو در طول مستند تحمیل نگرانی بیش از این گسترش جدید کروناویروس [Manish Swarup/AP Photo]

10:25 GMT – سرخپوستان تقلا برای تامین به عنوان مستند تحمیل

سرخپوستان شلوغ فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها در مبارزه برای موارد ضروری پس از نارندرا نخست وزیر دستور داد در مجموع مستند به مدت سه هفته برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس یکی از سخت ترین اقدامات در سراسر جهان است.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

09:30 به وقت تهران – ‘Sanitiser? من تمیز کردن فضولات انسانی با دست های من’

بهداشتی کارگران در سراسر جهان انجام تهدید کننده زندگی وظایف اکثریت بدون دسترسی به اساسی ترین بهداشت در زمانی که سازمان بهداشت و درمان خواستار گام های اضافی برای اطمینان از پاکیزگی و بهداشت پایه در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در مورد آن خوانده شده اینجا.

sanitary workers

چرا که این کارگران غیر رسمی و ثبت نشده وجود دارد هیچ آمار موجود در چگونه بسیاری از مرگ در کار [WaterAid]

08:50 GMT – بیش از 158,000 داوطلب برای کمک به انگلستان در مقابله با کروناویروس

بیش از 158,000 افراد داوطلب برای کمک به بریتانیا خدمات بهداشت ملی مبارزه با شیوع کروناویروس تنها چند ساعت پس از درخواست برای یک چهارم از یک میلیون داوطلب ITV گفت.

شمار تلفات ناشی از کروناویروس در انگلستان شروع به پریدن کرد در روز سه شنبه 87 به تعداد 422 – بزرگترین افزایش روزانه از بحران آغاز شد.

Ambulances outside an NHS centre in London, Britain, 23 March 2020. The NHS is expecting a peak in Coronavirus cases soon, so much so that they will soon be faced with whose life to save. EPA-EFE/ANDY

آمبولانس دیده می شود در خارج از یک بیمه خدمات درمانی در مرکز لندن. بیمه خدمات درمانی است که در انتظار یک قله در Coronavirus موارد به زودی به طوری که آنها به زودی با آن مواجه است که زندگی را نجات دهد. [اندی باران/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE]

08:45 GMT – فرانسه مرگ, شمارش بسیار بالاتر از آمار رسمی: رئیس بیمارستان

تعداد زیادی از مردم در فرانسه که درگذشت از coronavirus بسیار بالاتر از این مقام روزانه دولت tally که تنها حساب برای کسانی که در حال مرگ در بیمارستان ها می کند و شامل کسانی که در حال مرگ در خانه و یا در خانه های بازنشستگی سر از بیمارستان فدراسیون گفت.

“ما فقط می دانیم که اطلاعات ارائه شده توسط بیمارستان های… افزایش آمار رسمی در حال حاضر عمده اما تعداد مطلق بدون شک می توان به طور موثر بسیار بالاتر اگر ما با جمع آوری آنچه که اتفاق می افتد در خانه های بازنشستگی و همچنین افرادی که می میرند در خانه” فردریک Valletoux رئیس جمهور از بیمارستان فدراسیون گفت: در فرانسه Info رادیو.

A medical staff walks by the civil hospital in Mulhouse, eastern France, Tuesday, March 24, 2020. The Grand Est region is now the epicenter of the outbreak in France, which has buried the third most v

پزشکی کارمند پیاده توسط بیمارستان مدنی در مولوز جنوب شرق فرانسه است. گراند Est منطقه است در حال حاضر کانون شیوع در فرانسه است که به خاک سپرده سوم بیشترین قربانیان ویروس در اروپا و پس از ایتالیا و اسپانیا [Jean-Francois Badias/AP]

08:37 GMT – استرالیا رفاه آژانس کشیده به حد

استرالیا دولت فدرال می گوید به عنوان بسیاری از یک میلیون استرالیایی می تواند خود را از کار در روزهای آینده با توجه به خاموش شدن است.

اینجا بیشتر بخوانید.

08:30 به وقت تهران – ویتنام برای متوقف جدید قرارداد صادرات برنج تا مارس 28

ویتنام را به طور موقت به حالت تعلیق امضای قرارداد جدید صادرات برنج قرارداد حداقل تا مارس 28 دولت گفت.

نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc گفت: وزارتخانه تجارت و کشاورزی به ارائه گزارش در برنج داخلی تامین و صادرات با توجه به یک کپی از این بیانیه دیده می شود خبر داد.

FILE PHOTO: A farmer harvests rice by a paddy field outside Hanoi, Vietnam June 10, 2019. REUTERS/Kham/File Photo

یک کشاورز برداشت برنج با برنج میدان خارج هانوی در ویتنام [فایل: خام/رویترز]

08:05 GMT – تایلندی مستند جرقه خروج از 60,000 کارگران مهاجر

حدود 60000 کارگران مهاجر در تایلند این کشور را ترک کرده پس از مقامات تعطیل مراکز و بسیاری از کسب و کار در تعطیلات آخر هفته یک تایلندی وزارت کشور گفت.

رسمی به رویترز گفت 60,000 کارگران مهاجر از لائوس کامبوج و میانمار به خانه بازگشته بود که از سه شنبه.

این کشور بسته شده است مرزهای زمینی خود گفت: مردم به ماندن در خانه و بسته ترین کسب و کار در تلاش برای جلوگیری از ویروس.

هند اعلام کرد 21-روز ‘تعداد مستند’

08:00 GMT – مکزیک تعلیق پناهندگان درخواست

مکزیک به طور موقت متوقف پردازش درخواست پناهندگی از روز سه شنبه خود آژانس پناهندگان گفت.

مهاجرت مقامات رزومه پردازش برنامه های کاربردی در آوریل 20, مکزیک آژانس پناهندگان COMAR گفت: همسو با دولت در جهت های مختلف ادارات دولتی برای توقف توابع خاص.

وزارت امور خارجه قرار خواهد داد صدور گذرنامه در خود نگه دارد از مارس 27 آوریل 19, آن را گفت.

07:50 GMT – هند ممنوعیت صادرات داروی مالاریا

هند دولت گفت که این ممنوعیت صادرات هیدروکسی کلروکین و فرمولاسیون های ساخته شده از این دارو به عنوان کارشناسان آزمون اثر بخشی آن در کمک به درمان بیماران.

وجود دارد در حال حاضر هیچ درمان تایید شده یا واکسن برای COVID-19 بسیار مسری تنفسی بیماری است. محققان در حال مطالعه درمان های موجود و در کار تجربی آنهایی اما بسیاری از بیماران دریافت تنها تنفس کمک.

هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو از جمله داروهایی است که در حال آزمایش به عنوان یک درمان بالقوه. در اوایل این هفته, the American Society of Health-System داروسازان (ASHP) که حفظ یک لیست از کمبود دارو گفت: وجود کمبود هیدروکسی کلروکین.

“کلروکين نشان داده سمیت در برخی از بیماران مبتلا به” Dinesh Dua رئیس داروسازی شورای توسعه صادرات هند به رویترز گفت. “شما باید با احتیاط آج به دلیل وجود اطلاعات جامع برای اثبات آن کار می کند.”

india lockdown

مردم جمع آوری در یک داروخانه در بمبئی به خرید لوازم زیر نخست وزیر هند اعلام یک دولت تحمیلی در سراسر کشور lockdown [Indranil موکرجی/خبرگزاری فرانسه]

07:35 GMT – سنگاپور نه حاکم کردن برگزاری انتخابات

سنگاپور آمده است: دولت و نه حاکم کردن برگزاری انتخابات گفت: رهبری قوی مورد نیاز بود در یک بحران.

سنگاپور که باید برگزاری انتخابات در اوایل سال 2021 تجدید نظر آن مرزهای انتخاباتی در این ماه در یک حرکت به طور معمول دیده می شود به عنوان یک پیش ماده برای تماس با یک رای. برخی از احزاب مخالف خواسته اند که در برابر یک انتخابات بیش از خطرات بهداشتی.

در مجلس وزیر ارشد تئو Chee Hean گفت: “در حال حاضر وضعیت ایده آل نیست” اما گفت که به دلیل شیوع بیماری می تواند همچنان برای برخی از زمان در سنگاپور می تواند برای انتخابات زود است.

07:20 GMT – آلمان گزارش 4,191 موارد جدید

موارد تایید شده از coronavirus در آلمان افزایش یافته است به 31,554 در حالی که 149 نفر کشته شده اند از COVID-19 بیماری با توجه به آمار از RKI سلامت موسسه.

موارد افزایش 4,191 در حالی که شمار کشته شدگان افزایش 36, شمارش نشان داد.

07:05 GMT – موارد در آفریقای جنوبی افزایش 709: وزیر بهداشت

Coronavirus موارد در آفریقای جنوبی افزایش یافته است به 709 از 554 روز سه شنبه وزیر بهداشت Zweli Mkhize گفت: صحبت کردن در محلی اخبار کانال SABC.

A store assistant gives people hand sanitiser as shoppers stock up on groceries at a Makro Store ahead of a nationwide 21 day lockdown in an attempt to contain the coronavirus disease (COVID-19) outbr

فروشگاه دستیار به مردم دست sanitiser به عنوان خریداران سهام در مواد غذایی در یک Makro فروشگاه در شهر دوربان آفریقای جنوبی [روگان بخش/رویترز]

06:30 GMT -تایوان تایید 19 بیشتر موارد در مجموع در حال حاضر در 235

تایوان تایید 19 جدید کروناویروس موارد وارد آوردن تعداد کل افراد آلوده به 235.

______________________________________________________________________

این است Mersiha Gadzo در دوحه مصرف بیش از به روز رسانی زنده از همکار من کیت Mayberry در کوالالامپور.

____________________________________________________________

05:40 GMT – مقامات فدرال رسیدن به توافق بر 2 تریلیون دلار بسته محرک

کاخ سفید و رهبران سنا از هر دو طرف زده اند توافق فراگیر 2 تریلیون دلار اندازه گیری به کمک کارگران, کسب و کار و سیستم بهداشت و درمان تیره و تار با سرعت در حال گسترش شیوع کروناویروس.

این توافق پس از روز از اغلب شدید چانه زنی و فشار آن هنوز هم نیاز به در نهایی دقیق قانونی زبان.

بی سابقه اقتصادی بسته نجات می دهد اکثر آمریکایی ها با لينک مستقيم پرداخت گسترش مزایای بیکاری و ارائه $367bn برنامه برای کسب و کارهای کوچک برای نگه داشتن حقوق و دستمزد در حالی که کارگران مجبور به ماندن در خانه.

یکی از آخرین مسائل مربوط به نگران $500bn برای تضمین یارانه وام به بزرگتر صنایع از جمله مبارزه با بیش از چگونه سخاوتمندانه با شرکت های هواپیمایی. بیمارستان را کمک قابل توجهی به عنوان به خوبی.

اینجا بیشتر بخوانید.

05:15 GMT – مالزی گسترش مستند تا آوریل 14

نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین می گوید یک هفته دو مستند آغاز شد که در 18 مارس تمدید خواهد شد تا آوریل 14.

در یک سخنرانی تلویزیونی به کشور, Muhyiddin گفت: 172 بیشتر موارد تایید شده در چهارشنبه آوردن مجموع در سراسر کشور به 1,796.

او مطمئن مردم وجود دارد مقدار زیادی از لوازم و دولت خواهد بود ramping تا تست به خصوص در ویروس “نقاط مهم”.

A soldier and a police officer wearing protective masks show a placard to a motorcyclist at a roadblock set up to enforce movement control order due to the outbreak of the coronavirus disease (COVID-1

یک سرباز و یک افسر پلیس نشان می دهد یک پلاکارد به یک موتورسوار در موانع راه اندازی برای به اجرا درآوردن جنبش کنترل نظم در کوالا لامپور, مالزی [Lim Huey Teng/رویترز]

04:55 GMT – کره جنوبی ارائه می دهد یدکی تجهیزات پزشکی به ما

کره جنوبی می گوید آن را به ارسال تجهیزات پزشکی به ما اگر آن را می توانید یدکی, هر, پس از یک درخواست فوری از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در 23 دقیقه تماس تلفنی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: رئیس جمهور مون جائه در او کمک خواهد کرد که کره تولید کنندگان اخذ تاییدیه از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای تجهیزات خود کره جنوبی را در خانه آبی گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

ماه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که کره جنوبی “را ارائه پشتیبانی به همان اندازه که ممکن است در صورت وجود یدکی تجهیزات پزشکی در کره جنوبی”.

south korea blog entry

مردم راه رفتن را از طریق کوچه و خیابان در سئول کره جنوبی [اد جونز/خبرگزاری فرانسه]

04:35 GMT – مسافران کشتی کروز به قرنطینه در استرالیا جزیره

برخی از 800 استرالیا مسافران در هیئت مدیره واسکو د گاما کشتی کروز است که با توجه به حوض در غرب استرالیا بندر Fremantle در جمعه گرفته خواهد شد به Rottnest Island برای قرنطینه با توجه به ABC.

Rottnest محبوب تعطیلات جزیره مشهور برای حیات وحش است. آن نهفته است حدود 24 کیلومتر (15 مایل) غرب Fremantle.

04:30 به وقت تهران – جریمه سنگین برای NSW ساکنان که نقض خود انزوا

پلیس نیو ساوت ولز جزئیات قدرت آنها داده خواهد شد و برای اجرای افزایش محدودیت در زندگی روزمره در استرالیا پرجمعیت ترین کشور از جمله جریمه 1000 دلار استرالیا ($604) برای کسانی که نقض خود انزوا قوانین.

دولت قبلا اعلام 211 جدید تایید موارد coronavirus آوردن مجموع به 1,029.

04:20 GMT – مالزی سوابق 17th, مرگ

مالزی توانسته 17th مرگ و میر ناشی از کوروناویروس.

وزارت بهداشت می گوید: آخرین مرگ یک زن 66 ساله با سابقه بیماری مزمن که در جنوب ایالت جوهور.

04:15 GMT – تایلند موارد افزایش به عنوان دولت آماده به استناد اضطراری

موارد تایید شده از coronavirus در تایلند افزایش یافت به 934 روز چهارشنبه یک روز قبل از یک وضعیت اضطراری است که به دلیل به اجرا در آمده است به دولت فراگیر قدرت.

یک مقام بهداشتی گفت: بیشتر 107 مردم تشخیص داده شده بود با عفونت است.

نخست وزیر شورای نظامی چان-اوچا که اولین بار در زمان قدرت در یک کودتا در سال 2014 گفت: حکومت اضطراری آغاز خواهد شد در روز پنج شنبه. فرمان اجازه می دهد تا دولت به “سانسور و یا رسانههایی اگر لازم” در میان دیگر اقدامات.

thailand blog entry

کارگران مهاجر از میانمار تصویب از طریق دروازه مرزی در Myawaddy میانمار پس از خروج از تایلند با توجه به شیوع کروناویروس [Thant زین Aung/رویترز]

آمریکا لغو ممنوعیت یک مالزی پزشکی دستکش ساز آن را قبلا متهم به استفاده از کار اجباری.

گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) روز سه شنبه گفت: یکبار مصرف دستکش لاستیکی ساخته شده توسط WRP آسیا و اقیانوسیه پس از مارس 16 خواهد بود مجاز به کشور است.

مالزی بزرگترین تولید کننده دستکش های پزشکی و WRP ظرفیت به تولید بیش از 11 میلیارد دستکش یک سال است.

03:45 GMT – مالزی ساعت به آدرس خاص به کشور بیشتر حمایت های مالی ارائه شده

نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین را ویژه تلویزیونی نشانی در 1 بعد از ظهر (05:00 GMT) با این کشور در نیمه راه از طریق یک دو هفته ای مستند.

دولت قبلا اعلام شد یک سری از اقدامات برای کاهش استرس مالی از جمله یک مهلت قانونی برای بازپرداخت وام.

03:15 GMT – کره جنوبی گزارش 100 بیشتر موارد coronavirus

کره جنوبی در گزارش 100 بیشتر موارد جدید کروناویروس طی 24 ساعت بالا بردن کشور در مجموع به 9,137.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در بیانیه ای گفت که 34 از 100 مورد گزارش شده در سئول در منطقه شهری.

این KCDC نیز گفت: در سراسر کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس افزایش شش تا 126.

03:15 GMT – فیلیپین کمونیست شورشیان به رعایت آتش بس پس از سازمان ملل متحد تماس بگیرید

کمونیست شورشیان در فیلیپین می گویند آنها را به رعایت آتش بس پس از دستگیری آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نام برای پایان دادن به همه مسلح درگیری به دلیل coronavirus.

حزب کمونیست فیلیپین می گوید آن افراد جدید را به ارتش دستور داده شده است به توقف تمام حملات از روز شنبه تا آوریل 15. این درگیری در جریان بوده است برای بیش از 50 سال است.

03:00 GMT – Bolsonaro متهم برزیل رسانه ها از دامن زدن به هیستری

برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro است که رسانه ها از تحریک هیستری بیش از coronavirus تکرار در نظر او است که نگرانی در مورد ویروس ها پر از شکوفه.

“ویروس, وارد, ما در حال مقابله با آن و از آن خواهد شد در مدت کوتاهی او گفت:” در یک سخنرانی تلویزیونی ، “زندگی ما را به ادامه. شغل باید حفظ شود.”

در حدود 2200 نفر در برزیل تایید شده است که این ویروس با 46 مرگ و میر گزارش شده است.

Brazil anti Bolsonaro

برزیلی ضرب دیده گلدان و تابه ها را در ویندوز خود را برای نشان دادن انزجار خود را در Bolsonaro را از دست داده و coronavirus [پیلار الیورس/رویترز]

02:15 GMT – ‘پناهگاه پایین’: نیوزیلند اعلام وضعیت اضطراری

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با اعلام وضعیت اضطراری ملی به عنوان کشور آماده برای رفتن به یک ماه مستند در نیمه شب (11:00 GMT).

این کشور دارای 205 موارد اما protocol wine studio می گوید مدل سازی نشان می دهد وجود دارد در واقع می تواند هزاران نفر.

همه خدمات غیر ضروری و مدارس و دفاتر بسته شد و مردم گفت: به ماندن در خانه.

“اشتباه نکنید این بدتر خواهد شد قبل از آن بهتر می شود” protocol wine studio گفت: مجلس. “ما یک تاخیر و موارد افزایش خواهد یافت و برای هفته آینده یا بیشتر. سپس ما شروع به می دانم که چگونه موفق شده اند.”

01:55 GMT – استرالیا تدابیر محدودیت و نگرانی در مورد مراقبت های ویژه نیاز دارد

استرالیا بیشتر محکم محدودیت در جنبش از جمله محدود کردن تعداد افراد مجاز در یک عروسی به پنج و کسانی که حضور در یک مراسم تشییع جنازه به 10.

مقامات نگران هستند که اگر تعداد موارد همچنان به افزایش (در حال حاضر وجود دارد بیش از 2,250 موارد تایید شده) مراقبت های ویژه غرق خواهد شد.

01:30 به وقت تهران – رئیس جمهوری چین برای شرکت در G20 در نشست فیلم

رئیس جمهور چین را در مجازی اجلاس G20 در coronavirus است که با توجه به محل در روز پنج شنبه.

00:40 GMT – کره جنوبی به مرحله غربالگری از ورود از ما

کره جنوبی قصد دارد به گام روش های غربالگری برای افرادی که از ورود به این کشور را از ما Yonhap news agency گزارش روز چهارشنبه.

این اقدامات جدید را به اثر می آیند بعد از نیمه شب روز جمعه (15:00 GMT).

مردم از ورود از اروپا در حال حاضر نیاز به آزمایش می شود و تکمیل دو هفته از خود جدا می کند.

00:30 GMT – چین گزارش 47 بیشتر موارد در افرادی که از خارج از کشور

چین همچنان ادامه دارد به گزارش بیشتر موارد در افراد در بازگشت به کشور از خارج از کشور.

آن را در حال حاضر در مجموع 474 چنین مواردی با افزایش 47 در پایان روز سه شنبه.

وزارت امور خارجه می گوید: بسیاری از موارد شامل اتباع خارجی اما هر کسی که از خارج از کشور مورد نیاز است برای رفتن به متمرکز قرنطینه برای 14 روز.

من کیت Mayberry با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

برای همه به روز رسانی از دیروز (24 مارس) اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>