اسپانیا جستجو برای 67 از دست رفته در دریا نجات 119 دیگران

دریایی مقامات در اسپانیا را از سر گرفته و به دنبال 67 از دست رفته مهاجران معتقد به تلاش برای رسیدن به سواحل اروپا با قایق

مادرید — اسپانیا روز سه شنبه از سر گرفته جستجو برای 67 مهاجران از دست رفته از یک قایق در تلاش برای رسیدن به سواحل اروپا یک روز پس از دریایی مقامات نجات 119 دیگران از سرد مدیترانه ای آب.

یک سخنگوی با اسپانیا و نجات دریایی سازمان گفت: جستجو برای از دست رفته قایق لاستیکی در کشش از دریا جدا اسپانیا دوباره با نجات کشتی و هواپیما.

نجات خیریه هشدار مقامات دوشنبه در مورد قایق خروج از درهم سواحل و گفت که 49 مردان, 13 زنان و کودکان 5 شد در هیئت مدیره این مقام گفت. او مجاز به نام در گزارش های رسانه ها.

همچنین روز شنبه نجات یافت دو قایق لاستیکی در Alboran دریا با 60 و 59 مهاجران از آفریقا است. مهاجران از جمله 26 زن و پنج فرزند متحرك در اسپانیا در جنوب شرقی شهرستان از مالاگا و همگی در سلامتی سخنگوی گفت.

پناهندگان فرار از خشونت و مهاجران در حال فرار از فقر به دنبال یک زندگی جدید در اروپا با تنظیم کردن در سفرهای خطرناک از طریق دریا از آفریقایی در سواحل.

اسپانیا شد اصلی نقطه ورود به اروپا برای مهاجران در سال 2018 اما دیدم تعداد ورود نصف سال گذشته به 26,168. به تازگی آن را دیده است یک چشم انداز مثبت در تعدادی از قایق رفتن به جزایر قناری که در اقیانوس اطلس کردن آفریقای شمال شرقی ساحل.

مراکش دریافت 140 میلیون یورو ($155 میلیون دلار) در بودجه اتحادیه اروپا در سال 2019 به سرکوب مهاجر غیر قانونی روبرو هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>