اسپانیا گزارش 655 مرگ و میر در یک روز: Coronavirus به روز رسانی

تعداد اعلام coronavirus موارد در اروپا در صدر 250,000 بیش از نیمی از آن ها در سخت-آمار ایتالیا و اسپانیا. اما در طول 24 ساعت گذشته هر دو کشور گزارش پیشرفت.

اسپانیا ثبت شده 655 مرگ و میر ناشی از coronavirus – از بیش از 700 روز چهارشنبه در حالی که ایتالیا تایید کرد یک نرخ پایین تر از عفونت. سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای گفت آن دیدم “نشانه های دلگرم کننده” هشدار می داد که خیلی زود به می گویند که آیا بدترین منتقل شده بود.

بیش از سه میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید بیمه بیکاری در هفته گذشته در میان coronavirus همه گیر شکستن رکورد قبلی به عنوان اولین موج اخراج خمیر اقتصاد ایالات متحده.

بیشتر:

بیش از 492,000 مردم در سراسر جهان تشخیص داده شده است با COVID-19 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در مورد 118,000 را بهبود در حالی که بیش از 22,000 نفر کشته شده اند.

در اینجا آخرین به روز رسانی:

پنج شنبه, مارس 26

15:50 GMT – ستاره تنیس نادال تماس در اسپانیا ورزشکاران برای بالا بردن 11m یورو برای مبارزه با کروناویروس

رافائل نادال صادر شده پاره و به نام در اسپانیایی ورزشکاران برای کمک به افزایش 11 میلیون یورو ($12.07 میلیون دلار) برای کمک به مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسپانیا یکی از مهمترین و به شدت تحت تاثیر کشورهای جهان با بیش از 56,000 موارد و مجلس رای به گسترش coronavirus مستند به حداقل مارس 12 و بعد از مرگ و میر افزایش به بیش از 4000.

15:26 GMT – بنگلادش نیروهای نظامی در خیابان ها برای به اجرا درآوردن مستند

بنگلادش در روز پنج شنبه اعزام ارتش خود را به اجرا در سراسر کشور مستند, درخواست از مردم برای ماندن در خانه به شیرین کاری گسترش جدید کروناویروس.

روز چهارشنبه بنگلادش نخست وزیر شیخ حسینه خواستند اعلام کرد که دولت ارائه رایگان مواد غذایی و پول نقد برای فقرا برای شش ماه آینده.

حسینه خواستند همچنین اعلام کرد یک بسته تشویقی برای این کشور جهت صادرات صنعت پوشاک برای کمک به پرداخت میلیون ها نفر از کارگران است.

ترس رشد بیش از بنگلادش COVID-19 پاسخ

15:16 GMT – پوتین پیشنهاد برداشته شدن تحریم کالاهای ضروری در میان coronavirus

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه گفت: G20 تصویری-اجلاس سران در روز پنج شنبه که کشورهای شرکت کننده نیاز به یک طرح مشترک برای حمایت از اقتصاد خود را در میان شیوع کروناویروس و به او پیشنهاد یک مهلت قانونی برای تحریم های مربوط به کالاهای ضروری.

پوتین همچنین پیشنهاد ایجاد یک صندوق ویژه تحت صندوق بین المللی پول کنترل برای مبارزه با گسترش ویروس.

بیشتر:

15:03 GMT – یاتا خواستار G20 برای حمایت از صنعت هواپیمایی

بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن خواست G20 یک گروه از 20 اقتصادهای بزرگ به سرعت عمل برای جلوگیری از غیر قابل جبران خسارت به صنعت هواپیمایی که متزلزل شده است coronavirus بحران است.

در نامه سرگشاده ای در روز رهبران G20 جلسه شد بزرگترین شرکت هواپیمایی بدن خواسته دولت برای ارائه و یا تسهیل حمایت مالی برای این صنعت است.

“گسترش COVID-19 همه گیر در سراسر جهان و در نتیجه دولت موظف به مرز تعطیلی و محدودیت های مسافرتی را منجر به نابودی مسافرت هوایی تقاضا” یاتا اجرایی Alexandre de Juniac نوشت: در این نامه است.

14:43 GMT – هر کسی سرفه در UK police, فروشگاه, کارگران چهره دو سال در زندان

هر کسی این ادعا به کروناویروس که عمدا سرفه در کارکنان اورژانس چهره بودن حبس برای دو سال.

بریتانیا مدیر تعقیب عمومی حداکثر هیل گفت: وجود داشته است گزارش ها در روزهای اخیر از مردم سرفه در چهره پلیس اضطراری دیگر کارگران و کارکنان فروشگاه. کسانی که مسئول می تواند به صورت هزینه ای از مشترک حمله به او گفت.

“اورژانس کارگران ضروری تر از همیشه به جامعه می آید با هم برای مقابله با کروناویروس همه گیر” هیل در بیانیه ای گفت.

14:39 GMT – نه پزشکان مرگ از coronavirus در فیلیپین

نه پزشکان فوت کرده اند در فیلیپین از coronavirus این کشور بالا انجمن پزشکی گفت: به عنوان بيمارستان غرق شد و پزشکان شکایت در مورد عدم حفاظت در خطوط مقدم.

اعلام پزشکان مرگ و میر افزایش ترس که مقیاس از بحران بهداشت و درمان در فیلیپین است بسیار بدتر از این است که گزارش رسمی با تایید ویروس مرگ و میر در فقط 38.

فیلیپین انجمن پزشکی گفت: نهم دکتر مرده بود از این ویروس است که سلامت کارگران گرفتن نیست به اندازه کافی حمایت می کند.

14:28 GMT – مدعیان اوج فراتر از 3 میلیون به عنوان COVID-19 اخراج آمار

بیش از سه میلیون آمریکایی در زمینه ادعاهای جدید بیمه بیکاری در هفته گذشته بسیار مخربی رکورد قبلی به عنوان موج اول از coronavirus اخراج بازدید اقتصاد ایالات متحده.

برخی از 3.283 میلیون نفر ظ تعداد مدعیان بیکاری در هفتۀ منتهی به مارس 21, ایالات متحده آمریکا اداره آمار اشتغال گفت: در روز پنج شنبه. سونامی اخراج غرق رکورد قبلی از 695,000 به تازگی بیکاری مجموعه در اکتبر سال 1982.

اینجا بیشتر بخوانید.

آیا محدود کردن شیوع کروناویروس? | اینجا شروع کنید

14:16 GMT – لهستانی کشیش ارائه می دهد درایو از طریق اعتراف به ضرب و شتم coronavirus

یک کشیش اهل محله در غرب لهستان ارائه شده است گله اش امکان عید پاک اعترافات از آسایش خود را از ماشین به عنوان اجتماعی فاصله برای مبارزه با کروناویروس بداریم.

“ما در حال حاضر انجام یک عمل اجرا… من یک قرار ملاقات با یک خانواده پنج فردا و هفته آینده من با توجه به شنیدن اهل اعتراف هر گناهی از تمام زندگی خود را” پدر آدم Pawlowski گفت: AFP news agency.

کشیش از غرب روستای Rogalin برنامه ای برای پارک ماشین خود را در یک کوچه کلیسا و رول پایین پنجره برای اهل پارک شده حداقل 1.5 متر (پنج متر) دور برای جلوگیری از هر گونه بالقوه عفونت کروناویروس.

14:10 GMT – آلمان با هدف افزایش سرعت, ویروس, تشخیص, درمان

آلمانی وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه و بیمارستان ها با هم می آیند برای به اشتراک گذاشتن دانش در مورد جدید کروناویروس و پیشبرد استراتژی های جدید تشخیص و درمان COVID-19.

اتحاد با هدف انجام کار در تست مواد مخدر و واکسیناسیون. این طرح بر اساس پیشنهاد آنگلا مرکل.

آلمان افزایش یافته است و توانایی خود را به آزمون برای کروناویروس جدید به 500,000 تا یک هفته.

14:03 GMT – لبنان برای تحمیل یک شبه خاموش برای مقابله با بیماری همه گیر کوروناویروس – وزیر

لبنان آغاز خواهد شد یک شبه shutdown از 7 بعد از ظهر تا ساعت 5 صبح با چند استثنا به بعد اعلام می شود, آن را به عنوان گام تا اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس, اطلاعات, وزیر منال Abdel صمد گفت.

وزیر دارایی قاضی Wazni درخواست کرده است که تمام نهادهای عمومی تعلیق کار تا اطلاع ثانوی به عنوان بخشی از سختگیرانه تر اقدامات وزارت دارایی در بیانیه ای گفت:.

Lebanon banks

 لبنان تا کنون ثبت 368 موارد coronavirus و شش مرگ و میر [File: محمد Azakir/رویترز]

13:58 GMT – نروژ ثروت صندوق دهکدهای از دست داد $125bn این ماه: مدیران

نروژ و ثروت, صندوق, بزرگترین جهان دهکدهای از دست داد 1.33 هزار میلیارد کرون ($125 میلیارد دلار) پس از شروع سال 2020 به عنوان سقوط بازار تحت COVID-19 گیر مدیریت این صندوق گفت.

از مارس 25 صندوق بود به ارزش 10.1 هزار میلیارد کرون ($949 میلیارد دلار) پس از ثبت نام یک منفی بازگشت از 16 درصد از ژانویه تاکنون است.

“این بار عجیب و غریب برای جامعه آن را یک بار عجیب و غریب برای اقتصاد است و همچنین یک بار عجیب و غریب برای بازارهای مالی جهانی” خروجی رئیس صندوق Yngve Slyngstad به خبرنگاران گفت.

13:54 GMT – هند تشریح $23bn محرک برای کمک به فقیر آمار مستند

هند اعلام کرد یک $22.6 میلیارد دلار محرک اقتصادی طرح فراهم می کند که مستقیم نقل و انتقالات پول نقد و امنیت غذایی اقدامات ارائه امداد رسانی به میلیون ها نفر از مردم فقیر برخورد با سراسر کشور مستند مقاومت در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسته اعلام شد و دو روز پس از نارندرا نخست وزیر دستور داد که 21 روز lockdown برای محافظت از این کشور 1.3 میلیارد نفر از coronavirus. که منجر به محدودیت عرضه برای موارد ضروری و وحشت خرید ترک فقیر و روزانه کارگران بیشترین آسیب پذیر است.

دولت با هدف توزیع 5 کیلوگرم گندم یا برنج برای هر فرد هزینه رایگان با 1 کیلوگرم از پالس برای هر خانواده کم درآمد کمک به تغذیه حدود 800 میلیون مردم فقیر بیش از سه ماه آینده.

آن را نیز در نظر دارد به رایگان پخت و پز-سیلندر گاز به 83 میلیون خانواده های فقیر یک بار و انتقال پول نقد از $13.31 به 30 میلیون شهروندان ارشد و $6.65 یک ماه به حدود 200 میلیون فقیر زنان برای سه ماه آینده.

“ما نمی خواهیم هر کسی که گرسنه” وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گفت: “ما جلسه.

13:30 GMT – رهبران اسرائیل باز کردن هسته ای پناهگاه در جنگ با کروناویروس

آیا محدود کردن شیوع کروناویروس?

دولت اسرائیل باز کرده است تا یک جنگ پناهگاه در اورشلیم در تپه ها برای کمک به هماهنگی مبارزه با گسترش coronavirus.

سنگر وپناهگاه زیر زمینی به نام “ملی مدیریت مرکز” ساخته شده بود بیش از یک دهه پیش به دلیل نگرانی در مورد برنامه هسته ای ایران و موشک مبادلات با لبنان حزب الله یا گروه فلسطینی حماس است.

به گفته مقامات اسرائیلی آن را شامل محله های زندگی و فرمان و امکانات می توان از مجتمع دولتی در اورشلیم و غربی کوهپایه منجر به تل آویو.

“این [پناهگاه] یکی دیگر از ابزار برای مدیریت و کنترل, نظارت و ردیابی” coronavirus گفت: اسرائیل یک مقام رسمی که نخواست نامش فاش شود. “ما درک می کنیم که این بحران را همراهی ما برای یک دوره طولانی از زمان است.”

13:05 GMT – پادشاه عربستان خواستار ‘موثر’ G20 پاسخ به بحران ویروس

پادشاه عربستان سعودی سلمان خواست رهبران G20 را “موثر و هماهنگ” اقدام برای مبارزه با بحران جهانی باعث coronavirus همه گیر و نام آنها را برای کمک به کشورهای در حال توسعه.

“ما باید موثر و هماهنگ در پاسخ به این همه گیر و بازگرداندن اعتماد به نفس در اقتصاد جهانی” پادشاه گفت: در سخنان افتتاحیه خود به عنوان رهبران G20 شروع یک اجلاس اضطراری آنلاین.

“این مسئولیت ما را برای گسترش یک دست کمک به کشورهای در حال توسعه و کشورهای کمتر توسعه یافته به آنها را قادر به ساخت ظرفیت و بهبود زیرساخت های خود را برای غلبه بر این بحران و پیامدهای آن,” او اضافه شده است.


سلام این Usaid صدیقی در دوحه مصرف بیش از همکار من Tamila Varshalomidze.


12:46 GMT – US weekly مدعیان افزایش به رکورد 3.28 میلیون

تعدادی از آمریکایی ها پر ادعا برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به رکورد بیش از 3 میلیون در هفته گذشته به عنوان اقدامات سختگیرانه برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس زمین کشور به توقف ناگهانی رها کردن یک موج اخراج که به احتمال زیاد آورده پایان دادن به طولانی ترین اشتغال رونق در تاریخ ایالات متحده آمریکا.

مدعیان اولیه برای مزایای بیکاری افزایش یافت و به 3.28 میلیون دلار در آخرین هفته از تجدید نظر 282,000 هفته گذشته گرفتی رکورد قبلی از 695,000 مجموعه در سال 1982 گزارش وزارت کار ایالات متحده روز پنجشنبه گفت.

اقتصاددانان در نظرسنجی خبرگزاری رویترز پیش بینی کرده بود ادعا می افزایش به 1 میلیون اما تخمین می زند در محدوده زمانی معین به عنوان بالا که 4 میلیون.

تقریبا هر دولت اشاره کرد COVID-19 برای پرش در تعداد مدعیان بیکاری با سنگین اثرات در مواد غذایی, خدمات, اقامت, سرگرمی و تفریح و سرگرمی, بهداشت و درمان و حمل و نقل

منحصر به فرد: داخل بیمارستان مبارزه با کروناویروس در اسپانیا

ادامه مطلب

12:37 GMT – سوالات پاسخ داده نشده به مردم نیجریه برای مستند

نیجریه در حال نیروبخش برای بخشی از مستند از شنبه به مقامات سعی کنید برای جلوگیری از شیوع کروناویروس موارد در کشور حدود 200 میلیون نفر است.

اینجا بیشتر بخوانید.

بیشتر

12:05 GMT – سوئیس coronavirus موارد بالا 10,000 با 161 مرگ و میر

سوئیس 10,714 تایید coronavirus عفونت و 161 نفر در اثر این بیماری اداره فدرال بهداشت عمومی گفت.

تعداد آنها به تاریخ به عنوان 07:15 GMT آن گفت.

سریلانکا: ماهیگیران قادر به فروش گرفتن خود را در میان مستند (02:11)

11:48 GMT – Coronavirus شمارش افزایش می یابد به 840 در روسیه

تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافت به 840 با 182 تایید تشخیص بیش از 24 ساعت گذشته, مقامات گفت.

به طور کلی دو نفر هر دو در مسکو فوت کرده اند در حالی که 38 بهبود, با توجه به آخرین آمار و ارقام در مقام پورتال آنلاین برای COVID-19 اطلاعات است.

مسکو نیز طول می کشد سرب در تعدادی از موارد به عنوان بیش از نیمی از تمام coronavirus بیماران اقامت در پایتخت. به طور مشابه 136 182 جدید عفونت گزارش شده وجود دارد.

11:29 GMT – پنج چیز به تماشای مستند در

از زن شکار بوکوحرام به کودکان از ما مواد مخدر بحران – فیلم به ذهن خود را coronavirus.

اینجا بیشتر بخوانید.

11:06 GMT – انگلستان پرواز به ارمغان می آورد رشته شهروندان از پرو

اولین بریتانیا-دولت اجاره بریتیش ایرویز پرواز از پرو فرود آوردن رشته شهروندان خارجی وزیر Dominic Raab گفت.

FILE PHOTO: A Saudi man walks past a poster depicting Saudi King Salman bin Abdulaziz, after a curfew was imposed to prevent the spread of the coronavirus disease (COVID-19), in Riyadh, Saudi Arabia M

یک مرد پیاده گذشته یک پوستر به تصویر می کشد پادشاه عربستان سلمان بن عبدالعزیز در ریاض [احمد Yosri/رویترز]

11:04 GMT – عربستان سعودی منتشر شده 250 مهاجرت مجرمین

عربستان سعودی منتشر کرده است 250 خارجی بازداشت شدگان برگزار شد در غیر خشونت آمیز مهاجرت و اقامت جرائم به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع کروناویروس دولت-حمایت کمیسیون حقوق بشر (HRC) گفت.

“انتشار آنها را برای بازگشت احتمالی کمک خواهد کرد که کاهش تهدید برای زندانیان از بازداشتگاه بدون به خطر انداختن امنیت عمومی در هر راه” HRC جمهور Awwad al-Awwad در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که بیشتر منتشر شد انتظار می رود.

10:56 GMT – که اروپا می بیند ‘نشانه های دلگرم کننده’

سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای گفت آن دیدم “نشانه های دلگرم کننده” ایتالیا گزارش داد یک نرخ پایین تر از عفونت کروناویروس جدید, هشدار می داد که خیلی زود به می گویند که آیا بدترین منتقل شده بود.

“در حالی که این وضعیت باقی می ماند بسیار جدی ما در حال شروع به دیدن برخی از نشانه های دلگرم کننده. ایتالیا که دارای بیشترین تعداد از موارد در منطقه به تازگی دیده می شود یک کمی پایین تر از نرخ افزایش هر چند از آن است که هنوز خیلی زود است که بگوییم این بیماری همه گیر است که در اوج آن کشور” هانس Kluge که مدیر منطقه ای برای اروپا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

Coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Madrid

یک افسر پلیس می ایستد گارد خارج یخ یخ بازی کردن استفاده می شود به عنوان یک سردخانه در مادرید [سوزانا ورا/رویترز]

10:54 GMT – اسپانیا گزارش 655 مرگ و میر بیشتر

اسپانیا ثبت شده 655 مرگ و میر ناشی از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته – از بیش از 700 روز چهارشنبه وزارت بهداشت گزارش شده که این تعداد مرگ و میر از این بیماری همه گیر در کشور افزایش یافت و به بیش از 4000.

تعداد کلی coronavirus موارد افزایش یافت و به 56,188 از 47,610 در روز چهارشنبه. تعداد مرگ و میر گزارش شده از ویروس رز به 4,089 از 3,434 روز چهارشنبه وزارت گفت.

10:51 GMT – ایران تلفات به 2,234

در مجموع 157 نفر در ایران فوت کرده اند از coronavirus بیش از 24 ساعت گذشته, هل دادن تلفات به 2,234 گفت: ایران و مقامات بهداشتی.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour گفت: 2,389 مردم بودند تایید کرد که قرارداد این ویروس در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 29,406.

همچنین 10,457 مردم از بهبود COVID-19 به گفته مقامات بهداشتی.

09:48 GMT – ژاپن ساعت Abe مجموعه coronavirus نیروی کار

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد به تاسیس یک نیروی کار تحت این کشور تجدید نظر قانون اضطراری برای مقابله با افزایش coronavirus عفونت و مرگ و میر.

لازم است برای مردم را به عمل به عنوان یکی برای غلبه بر آنچه که می تواند به عنوان یک بحران ملی ژاپن گفت: توکیو.

ژاپن ممنوعیت ورود از 21 کشور اروپایی و همچنین ایران را به اثر از مارس 27 آبه گفت.

09:47 GMT – ازبکستان قفل کردن دو شهرستانها بیشتر

ازبکستان قفل کردن پایین شهر نمنگان و اندیجان برای جلوگیری از گسترش coronavirus دو شهر’ مقامات شهرداری گفت.

ازبکستان که در حال حاضر قفل شده است و پایتخت آن تاشکند گزارش شده 65 مورد از این بیماری از جمله برخی در پرجمعیت دره فرغانه که در آن نمنگان و اندیجان واقع شده است.

09:37 GMT – اوگاندا Bobi Wine انتشار آهنگ بالا بردن آگاهی در مورد کوروناویروس

اوگاندا نوازنده-تبدیل-سیاستمدار Bobi Wine منتشر کرده است یک آهنگ به افزایش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس به کشور تحمیل محدودیت های جدید در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

اینجا بیشتر بخوانید.

Residents wearing face mask line up outside a wet market during the movement control order due to the outbreak of the coronavirus disease (COVID-19) outside of Kuala Lumpur, Malaysia, on Wednesday, Ma

ساکنان خط خارج مرطوب بازار در طول حرکت کنترل نظم خارج از کوالالامپور [AP Photo]

09:18 GMT – مالزی گزارش 235 موارد جدید

مالزی گزارش 235 جدید کروناویروس موارد در آن بزرگترین روزانه پرش آوردن تعداد کل موارد به 2,031.

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش به 23 وزارت بهداشت گفت.

مالزی تعداد کل موارد در حال حاضر دو برابر در یک هفته. روز چهارشنبه دولت تمدید محدودیت در سفر و حرکت به تا آوریل 14th, برای جلوگیری از گسترش ویروس.

بیشتر:

08:52 GMT – اندونزی گزارش 103 موارد جدید, 20 مرگ و میر بیشتر

اندونزی تایید کرده است 103 جدید کروناویروس موارد آوردن از کشور جنوب شرقی آسیا را در مجموع به 893 سلامت مقام وزارت Achmad Yurianto گفت.

تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس افزایش 20 نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 78, او گفت:, و اضافه کرد که در مجموع 35 نفر بود که از ویروس.

Burial for coronavirus victims in Indonesia

افسران دفن مرده آلوده به کروناویروس در اندونزی [Eko Siswono Toyudho/Anadolu]

08:36 GMT – فیلیپین گزارش 7 جدید, مرگ و میر, 71 موارد بیشتری

فیلیپین وزارت بهداشت گزارش هفت جدید کروناویروس کشته و 71 جدید تایید عفونت.

آن را به ارمغان می آورد و این کشور را تایید موارد به 707 و مرگ و میر به 45 تا کنون در میان آنها شش پزشکان وزیر بهداشت فرانسیسکو دوقو گفت: به طور منظم در کنفرانس خبری.

او گفت: در مورد اعداد می رود در روزهای آینده به عنوان تست های بیشتر انجام شده است.

08:20 GMT – چین می گوید: هیچ مورد جدید تایید محلی

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: شش نفر از این ویروس و 67 مورد جدید تایید شد اما همه آنها وارد شد.

“هوبئی گزارش هیچ مورد جدید تایید عفونت جدید در موارد مشکوک به عفونت و مرگ و میر 6, 5 در ووهان” به NHC گفت.

People wearing face masks line up outside Xianning Central Hospital in Xianning

مردم با پوشیدن ماسک صورت خط خارج Xianning بیمارستان مرکزی در Xianning [Aly آهنگ/رویترز]

08:09 GMT – کره جنوبی: 97 ساله بازیابی از coronavirus

یک زن 97 است که از coronavirus پس از دو هفته درمان در کره جنوبی پوهانگ مرکز پزشکی.

او مرخص شد و قرار داده شده در خود به انزوا در خانه را به محافظت از او را از دوباره عفونت تایمز کره گزارش شده است.

قدیمی ترین بیمار در این دوره از بهبود در همان بیمارستان 104 سال, این گزارش گفت:.

07:52 به وقت تهران – مسکو به همه غیر ضروری مغازه

مسکو تمام مغازه ها به جز داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی شهر شهردار سرگئی سوبیانین گفت.

این اندازه گیری که همچنین شامل بسته شدن رستوران ها, کافه ها و میله های گذشته از 28 مارس تا 5 آوریل سوبیانین در بیانیه ای گفت.

07:43 GMT – نه پزشکان مرگ از coronavirus در فیلیپین

نه پزشکان فوت کرده اند در فیلیپین از coronavirus این کشور بالا انجمن پزشکی گفت: به عنوان بيمارستان غرق شد و پزشکان شکایت در مورد عدم حفاظت در مقابل خط.

فیلیپین انجمن پزشکی گفت: سلامت کارگران گرفتن نیست به اندازه کافی حمایت می کند.

“اگر آن را به من, تست های جلو-آستر اول و آزمون دوباره آنها را پس از هفت روز است. پزشکان می تواند حامل خود” بنیتو Atienza معاون رئیس جمهور فیلیپین انجمن پزشکی گفت: AFP news agency.

07:37 GMT – انگلستان می گوید: 560,000 داوطلبان امضا برای کمک به بیمه خدمات درمانی

بریتانیا, وزیر بهداشت مت Hancock گفت: 560,000 نفر داوطلب برای کمک به خدمات بهداشت ملی در طول coronavirus بحران بیش از دو برابر تعداد او امیدوار بود به استخدام.

بریتانیا بود روز سه شنبه با صدور فراخوان برای 250,000 داوطلبان به ثبت نام برای کمک به بیمه خدمات درمانی و افراد آسیب پذیر ضربه coronavirus بحران است.

نوشتن در توییتر, Hancock, به نام اخبار “فوق العاده”.

07:25 به وقت تهران – توکیو گزارش بیش از 40 مورد جدید

پایتخت ژاپن از توکیو گزارش داد بیش از 40 مورد جدید از عفونت کروناویروس برای دومین روز در حال اجرا, Jiji اخبار گزارش.

توکیو فرماندار Yuriko Koike برگزار شد اضطراری کنفرانس خبری به هشدار از خطر مواد منفجره در افزایش عفونت و درخواست از ساکنان برای جلوگیری از غیر ضروری گردش تا مارس 12.

این شهر تبدیل به مرکز ژاپن coronavirus اپیدمی با بیش از 250 موارد است.

07:15 GMT – کشمیر ثبت نام خود را برای اولین بار COVID-19 مرگ

65 ساله که تا به حال یک سفر اخیر سابقه در خارج از منطقه اول شد COVID-19 مرگ و میر در هند-اداره کشمیر موجب ترس و باعث سختگیرانه تر مستند.

Rohit Kansal سخنگوی منطقه دولت گفت: “اولین مرگ ناشی از کروناویروس که 65 سال از سرینگر” او گفت:. در سرینگر مرد تا به حال آزمایش مثبت دو روز پیش.

Kansal گفت: چهار نفر از مخاطبین خود را نیز آزمایش مثبت برای ویروس.

07:08 GMT – شرکت گازپروم روسیه می گوید: 20 کارگران در انزوا در میدان گازی

گاز لوله گازپروم گفت: 20 کارگران شده اند در قرنطینه Bovanenkovo گاز میدان یکی از بزرگترین در شمال روسیه پس از تماس با فرد مبتلا به کوروناویروس.

آن گفت: تماس های رخ داده در مارس 16 و انزوا خواهد شد و تا آخرین مارس 30. تولید شده است را تحت تاثیر قرار.

بیشتر:

06:47 GMT – ایران بین شهری ممنوعیت سفر آغاز می شود

یک ممنوعیت سفر بین شهری آغاز شده است, یک مقام ایرانی گفت: در یک کنفرانس خبری, کنفرانس, ترس از موج دوم coronavirus عفونت در خاورمیانه بدترین آمار کشور است.

“کسانی که سفر به ایران در تعطیلات سال جدید باید بلافاصله پس از بازگشت به شهرهای خود را بدون هر گونه توقف در شهرها در راه خود را بازگشت به خانه” محمد حسین Zolfaghari عضو ملی ایران ستاد مبارزه با کروناویروس.

“بسته شدن دانشگاه ها و مدارس و همچنین تعلیق تجمعات تمدید شده است,” او گفت:, و اضافه کرد که متخلفان از این اقدامات را صورت عواقب قانونی.

05:45 GMT

من به توزیع بیش از این وبلاگ به همکار من در دوحه در مدت کوتاهی.

در اینجا به مهمترین تحولات امروز صبح:

آن را کمی لمس و رفتن اما ایالات متحده آمریکا در نهایت با تصویب 2 تریلیون دلار امداد لایحه برای کسب و کار کارگران و سیستم بهداشت و درمان مبتلا به کوروناویروس. در حال حاضر آن را به عقب می رود به مجلس نمایندگان.

تعدادی از کشورهای در حال آماده سازی برای تحمیل شرایط اضطراری (تایلند) و یا گسترش آنها (اسپانیا).

کره جنوبی می گوید آن را انکار ورود به رفت و آمد مردم از خارج از کشور که حاضر به دانلود یک برنامه است که آهنگ های خود را-انزوا در حالی که چین می گوید همه آن موارد جدید ادامه به “وارداتی” – بسیاری از آنها اتباع چینی بازگشت به خانه.

05:35 GMT – چین شیفت روایت در شیوع کروناویروس

با چین را شیوع کروناویروس به ظاهر آرام این کشور در رسانه های دولتی است و اختصاص فضای قابل توجهی برای دفاع چین در تلاش برای کمک به ایتالیا و ایران و کشورهای دیگر که در حال حاضر در تلاش برای کنترل این بیماری است.

شاون یوان است که در چین شده است به شرح زیر تغییر روایت است.

05:25 GMT – روسیه را به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی از مارس 27

دولت روسیه دستور داده است تا در سازمان هواپیمایی کشوری را به حالت تعلیق همه منظم و پرواز چارتر و از روسیه از مارس 27 دولت گفت: در وب سایت خود را.

روسی شرکت های هواپیمایی همچنان اجازه پرواز به کشورهای دیگر را به شهروندان روسیه بازگشت و یا اگر آنها با مجوز ویژه دولت تصمیم گیری.

05:10 GMT – دلار 2tn ما coronavirus بسته محرک: چه مزایایی دارد ؟

تسکین لایحه ارزش کمی بیش از 2 تریلیون دلار در نهایت ساخته شده راه خود را از طریق سنای آمریکا در روز چهارشنبه; آن را باید دریافت تایید نهایی در اواخر این هفته. در اینجا جزئیات بیشتر در آن اقدامات:

  • $500bn برای وزارت خزانه داری تسهیلات وام برای حمایت از شرکت های ایالات متحده از جمله خطوط هوایی با نظارت
  • $350bn برای کسب و کارهای کوچک.
  • $100bn برای بیمارستان و پرستاران و پزشکان برای مبارزه با شیوع
  • $150bn برای دولت و دولت های محلی
  • $300bn در پرداخت های مستقیم به اکثر آمریکایی ها از تا 1200 $در هر فرد بالغ و 500 دلار در هر کودک در حدود سه هفته.
  • $250bn در فدرال مزایای بیکاری از 600 $در هر هفته به صورت فردی کارکنان و همچنین فرفره کارگران و پیمانکاران مستقل

شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که در خطر است در این داستان از الجزیره ویلیام رابرتز.

05:05 GMT – ارتش نیجریه آماده برای سخت مستند مجبور نقل و انتقال بیمار

ارتش در حال آماده سازی به زور انتقال بیمار به بیمارستان و اعمال کنترل دقیق بر روی جنبش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس در پرجمعیت ترین کشور آفریقا به گفته خبرگزاری رویترز.

یک یادداشت از ستاد و ارتش دیده می شود توسط آژانس خبری تشریح اقدامات برای حفاظت از دولت ذخیره سازی مواد غذایی از غارتگران و می گوید: نظامی نیز اجاره تجهیزات “ممکن است جمعی دفن”.

04:25 GMT – تایلند اعلام 111 جدید تایید موارد

تایلند اعلام کرده است 111 جدید تایید موارد coronavirus پس از اعلام وضعیت اضطراری به اثر آمده در نیمه شب (17:00 GMT).

این اقدامات عبارتند از: بسته شدن گذرگاه های مرزی به هر کس به جز اتباع تایلندی, دیپلمات ها و خانواده های آنها و مردم با مجوز کار در تایلند است.

کل موارد شناخته شده این ویروس در حال حاضر در 1,045.

Thailand Myanmar

کارگران مهاجر از میانمار تلاش کرده اند به بازگشت به خانه از طریق مرز در Mae Sot با اورژانس به دلیل به اجرا در آمده است در نیمه شب [ایسنا]

03:30 GMT – سنای آمریکا 2 تریلیون دلار coronavirus بسته

پس از یک سری از آخرین دقیقه سکسکه ایالات متحده آمریکا در نهایت با تصویب 2 تریلیون دلار بسته برای حمایت از سیستم بهداشت و درمان کارگران و کسب و کار صدمه دیده توسط شیوع کروناویروس.

بیشتر در این داستان به زودی.

03:30 GMT – اسپانیایی مجلس رای به تمدید وضعیت اضطراری تا آوریل 11

اسپانیا در مجلس رای دادند و در حمایت از درخواست دولت برای تمدید وضعیت اضطراری و در سراسر کشور مستند – دو هفته.

اورژانس برای اولین بار اعلام کرد در 14 مارس و شامل سخت اقامت در خانه قوانین.

بیشتر مردمی در اسپانیا از COVID-19 بیش از هر کشور دیگری به جز ایتالیا.

بیشتر:

02:50 GMT – موارد در نزدیکی ما 70,000 با بیش از 1000 مرده

تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در حال نزدیک شدن 70,000 با بیش از 1 ، 000 نفر در حال حاضر اند از COVID-19 با توجه به AFP news agency.

بیشتر در مورد هر یک از دولت این است که دست زدن به شیوع اینجا.

02:45 GMT – ژاپن به راه اندازی coronavirus HQ ممکن اضطراری اعلام

دولت ژاپن در حال آماده سازی برای راه اندازی یک ستاد ویژه در coronavirus در اوایل بعد از ظهر پنجشنبه در یک حرکت است که می تواند تنظیم صحنه برای اعلام وضعیت اضطراری بیش از شیوع این Kyodo news agency گزارش.

نخست وزیر می تواند یک وضعیت اضطراری اعلام کرد اگر این بیماری دیده می شود به عنوان یک “خطر بزرگ” برای زندگی می کند و اگر آن را تهدید می کند اقتصاد است.

02:30 به وقت تهران – در خارج از کشور ورود به کره جنوبی به خودداری از ورود بدون برنامه

Yonhap news agency گزارش شده است که کره جنوبی را انکار ورود به مردم پس از رسیدن در این کشور از خارج از کشور اگر آنها حاضر به نصب برنامه نظارت بر آنها در حالی که آنها خود در انزوا.

South Korea کره جنوبی شده است محدودیت های سفت در افرادی که وارد این کشور از خارج از کشور [Kim Hong-Ji/رویترز]

02:25 GMT – مرز تعطیلی پرواز تعلیق مردم ترک در رشته

کشورها در سراسر جهان توصیه کرده اند که شهروندان خود در خارج از کشور به بازگشت به خانه به عنوان به سرعت به عنوان آنها می تواند به عنوان مستندات سرعت بخشیدن به مرزها در حال مهر و موم کردن و حتی حمل و نقل سفر ممنوع است.

اما این آسان تر است از انجام گفت.

الجزیره ایان Neubauer صحبت کرد و به مردم گیر در برزخ در کوالالامپور به فرودگاه بین المللی.

01:50 GMT – مکزیک به تعلیق تمام فعالیت ضروری از روز شنبه

مکزیک معاون وزیر بهداشت دکتر هوگو لوپز-Gatell می گوید همه غیر ضروری فعالیت در این کشور را به حالت تعلیق از روز شنبه.

مکزیک گزارش شده 475 تایید موارد coronavirus و شش مرگ و میر.

01:20 GMT – کره جنوبی موارد افزایش 104 پنج مرگ و میر بیشتر

کره جنوبی فقط در اختيار آخرین به روز رسانی تایید 104 موارد جدید آوردن مجموع به 9,241 با پنج مرگ و میر بیشتر.

برخی از 414 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی کامل. در همه 4,144 مردم در کره جنوبی شده اند درمان ویروس.

00:10 GMT – چین موارد صعود دوباره همه از خارج از کشور

سرزمین اصلی چین گزارش کرده است افزایش بیشتر در coronavirus موارد – همه آنها در افراد در بازگشت به کشور از خارج از کشور.

ملی کمیسیون بهداشت گزارش 67 موارد جدید تا پایان روز شنبه در مقایسه با 47 روز پیش از آن.

تعداد مرگ و میر افزایش شش تا 3,287.

00:00 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع CDC چین کارکنان

خبرگزاری رویترز گزارش شده است که دولت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برش کارکنان مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مشغول به کار در چین توسط دو سوم در دو سال قبل از coronavirus پدید آمده است.

بیشتر از کاهش در پکن ، CDC را یافته در چین کاهش یافته و از حدود 47 هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان و در ژانویه 2017 به حدود 14 در حال حاضر العالم گفت.

21:59 به وقت تهران (چهار شنبه) – 2 تریلیون دلار ویروس نجات لایحه بازدید تاخیر در سنا

به 2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی به ارائه کمک به شرکت های آمریکایی کارگران و سیستم بهداشت و درمان تیره و تار توسط coronavirus شیوع اجرا شده است را به آخرین دقیقه تاخیر در سنا است.

اندازه گیری بزرگترین اقتصادی امداد لایحه را در تاریخ آمریکا. بیشتر این داستان در اینجا.

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس/

خواندن تمام به روز رسانی از دیروز (24 مارس) در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>