اسپانیا تا حدودی آسانسور مستند در مادرید زندگی می کنند به روز رسانی

  • مقامات اسپانیایی اعلام کرده اند که آنها را تا حدی بلند مستند محدودیت در مادرید در روز دوشنبه پس از سرعت coronavirus سرایت در منطقه کند.

  • هند ثبت شده بزرگترین پرش از coronavirus موارد در 24 ساعت با 6,000 عفونت های جدید به این کشور شل در سراسر کشور مستند.

  • روسیه گزارش کرده 150 جدید, مرگ و میر, رکورد روزانه افزایش مصرف در این کشور رسمی ملی مرگ و میر از این ویروس به 3,249.

  • بیش از پنج میلیون نفر در سراسر جهان در حال حاضر تایید کرد که coronavirus با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 328,000 اند در سطح جهانی و در حالی که برخی از 1.9 میلیون نفر بهبود یافته اند.

اینجا همه آخرین به روز رسانی:

13:15 GMT – قطر گزارش 1,830 موارد جدید, بالاترین افزایش روزانه

تعداد coronavirus موارد در قطر افزایش یافته است 1,830 بالاترین افزایش روزانه از شیوع شروع آوردن مجموع تایید عفونت در کشور از شیوع شروع 40,479.

به تاریخ 7,893 مردم بهبود از بیماری ناشی از این ویروس COVID-19 و 19 نفر کشته شده اند.

سلام این یوسف Stepansky در دوحه مصرف بیش از همکار من Umut Uras.

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در مدت کوتاهی. در اینجا کلید تحولات از این بعد از ظهر:

  • اسپانیا اعلام کرد که آن را نیمه بلند مستند محدودیت در مادرید در روز دوشنبه.
  • هند ثبت شده بزرگترین پرش از coronavirus موارد در 24 ساعت با برخی از 6000 عفونت های جدید.
  • روسیه گزارش 150 جدید مرگ و میر در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه افزایش یابد.

12:40 GMT – برزیل coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 20,000

بیش از 20 ، 000 نفر تا کنون جان از COVID-19 در برزیل به عنوان کشور ثبت شده که بالاترین یک روز تلفات.

وزارت بهداشت و درمان گفت: در روز پنج شنبه 1,188 مرگ و میر ثبت شده قبلی دوره 24 ساعته تحت فشار قرار دادند به طور کلی شمارش به 20,047.

اینجا بیشتر بخوانید.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Sao Paulo

دولت از سائو پائولو است که تا کنون بیشتر تحت تاثیر قرار با حدود یک چهارم از این کشور کشته و عفونت [آماندا Perobelli/رویترز]

12:15 GMT – اسپانیا تا حدودی آسانسور مستند در مادرید اجازه می دهد تا تراس بازگشایی

اسپانیایی مقامات بلند خواهد شد بخشی از مستند محدودیت در مادرید در روز دوشنبه پس از سرعت coronavirus سرایت در منطقه آهسته مادرید منطقه ای وزارت بهداشت گفت.

محدودیت در مادرید در حال حاضر همان است که در بسیاری از کشور آغاز شده است که توقف تدریجی این مستند در اوایل ممکن است.

کافه ها و رستوران ها در پایتخت خواهد شد مجاز به بازگشایی تراس و گروه های 10 نفر اجازه خواهد داشت برای دیدار با.

12:00 GMT – آزمایش های انسانی از coronavirus واکسن برای رسیدن به 10000

دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca در حال استخدام حدود 10000 بزرگسالان و کودکان در بریتانیا برای محاکمه تجربی coronavirus واکسن یک روز پس از دریافت ما حمایت به ارزش تا $1.2 میلیارد دلار رسیده است.

محققان عمدتا به دنبال بهداشت و درمان کارکنان و عموم کارگران برای پیوستن به دادگاه به منظور دریافت یک سیگنال روشن بر این واکسن را با کارآمدی آنها نیاز به یک حداقل تعداد برای گرفتن coronavirus در زندگی روزمره خود را.

اولیه آزمایشی آغاز شده است که در آوریل 23 در حال حاضر دیده می شود بیش از 1000 داوطلب 18-55 دریافت تزریق و آکسفورد گفت: فاز دوم و سوم اضافه خواهد شد مردم سالخورده 56 ساله و مسن تر و همچنین کودکان 5 تا 12 سال است.

11:45 GMT – عربستان سعودی و امارات متحده عربی مساجد به بسته ماندن برای نماز عید

مساجد بسته باقی خواهد ماند برای نماز در عید فطر, جشنواره, عربستان و امارات متحده عربی مقامات گفت, دعوت از مردم به رعایت دستورالعمل های ایمنی برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

عید که نشانه پایان مقدس روزه ماه رمضان ممکن است سقوط در روز شنبه و یا یکشنبه در منطقه خلیج فارس.

11:20 به وقت تهران – مالزی ساعت در قرنطینه

نخست وزیر مالزی Muhyiddin یاسین را قرنطینه برای 14 روز پس از یک افسر که با حضور در یک جلسه با او در این هفته آزمایش مثبت برای جدید coronavirus دفتر نخست وزیری در بیانیه ای گفت.

Muhyiddin آزمایش منفی اما “همه اعضای جلسه دستور داده شده است به انجام غربالگری و 14 روز’ خانه قرنطینه”, این بیانیه اضافه شده است.

Muhyiddin Yassin, former Malaysian deputy Prime Minister, speaks during an interview with Reuters in Kuala Lumpur

نخست وزیر Muhyiddin یاسین assummed در مارس [ابراهیم هریس/رویترز]

10:55 GMT – gov UK را در زمان تصمیم به توقف توده تست در مارس: مشاوران

بریتانیا تصمیم به پایان دادن به توده تست و تماس با ردیابی از افراد مبتلا یا مشکوک به داشتن COVID-19 در ماه مارس به دلیل افزایش موارد جدید در آن زمان شده اند که فراتر از ظرفیت سیستم, دولت مشاوران گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون مورد انتقاد قرار گرفته است برای پوسته پوسته شدن پشت تست و ردیابی در ماه مارس تنها به سطح شیب دار تا سیستم در هفته های اخیر سعی کنید به سهولت از یک مستند برای مقابله با شیوع بیماری که همه اما تعطیل کردن اقتصاد است.

جانسون دولت بارها و بارها می گوید آن هدایت شده است در مبارزه با کروناویروس علمی و پزشکی, مشاوره و جان نیوتن بریتانیا تست هماهنگ کننده گفت: این وزرا که در نهایت تصمیم گرفت در تماس با ردیابی.

10:40 به وقت تهران – ایران سلامت سیستم در اثر سقوط’: سازمان ملل متحد

Coronavirus اعتقاد بر این است به گسترش در سراسر یمن که در آن سیستم مراقبت های بهداشتی “در اثر سقوط” سازمان ملل گفت, جذاب فوری برای کمک های مالی.

با اشاره به کمک های سازمان های Jens Laerke سخنگوی دفتر سازمان ملل متحد برای هماهنگی امور انسان دوستانه (OCHA) گفت: ژنو جلسه: “ما از بسیاری از آنها که به یمن این است که واقعا در آستانه در حال حاضر. وضعیت بسیار نگران کننده آنها در حال صحبت کردن در مورد که سلامت سیستم در اثر فرو ریخت.

“آنها در حال صحبت کردن در مورد نیاز به نوبه خود مردم را چرا که آنها به اندازه کافی نیست (پزشکی) اکسیژن را به اندازه کافی تجهیزات حفاظت فردی” او گفت:.

یمن مقامات گزارش کرده اند 184 موارد از جمله 30 مرگ و میر به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در آخرین آمار و ارقام نشان می دهد. “بروز واقعی است که تقریبا قطعا بسیار بالاتر” Laerke گفت.

10:20 به وقت تهران – جنوب آفریقا دانشمندان می گویند تا 50000 مرگ و میر ممکن است

آفریقای جنوبی می تواند تا 50000 coronavirus مرگ و میر و به عنوان بسیاری به عنوان سه میلیون عفونت در پایان سال به عنوان نیمکره جنوبی زمستان منجر به نرخ بالاتر از عفونت, علمی, مدل نشان داد.

این کشور در حال حاضر دارای بیشترین تعداد از عفونت و مرگ و میر در قاره آفریقا با بیش از 18,000 شناسایی موارد و 339, مرگ و میر, اما ملی مستند ورود به هشتمین هفته کاهش عفونت.

دانشمندان و آمار استخدام وزارت بهداشت به مدل گسترش این بیماری گفت: این کشور می تواند بین 35,000 و 50000 coronavirus مرگ و میر در ماه نوامبر.

09:55 GMT – اندونزی گزارش 634 موارد جدید

اندونزی ثبت 634 مورد جدید از عفونت کروناویروس در نظر گرفتن مجموع آن به 20,796 با توجه به وزارت بهداشت رسمی Achmad Yurianto.

Yurianto همچنین اعلام کرد 48 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در آوردن این کشور شمارش به 1,326. بیش از 5000 نفر را تا کنون بدست آمده است.

Indonesia rice

اندونزی گزارش 48 بیشتر COVID-19 مرگ و میر در نظر گرفتن مجموع به 1,326 [Ajeng دینار Ulfiana/رویترز]

09:40 GMT – سوروس می گوید coronavirus را تهدید می کند اتحادیه اروپا بقا

جورج سوروس میلیاردر سرمایه گذار است هشدار داد که اتحادیه اروپا بقا شد تهدید جدید کروناویروس مگر اینکه آن می تواند موضوع همیشگی اوراق قرضه یا “consols” برای کمک به اعضای ضعیف مانند ایتالیا.

“اگر اتحادیه اروپا است که قادر به در نظر گرفتن آن در حال حاضر, آن را نمی ممکن است قادر به زنده ماندن چالش های آن در حال حاضر مواجه,” سوروس گفت: در متن سوال و پاسخ جلسه فرستاده به خبرنگاران گفت. “این است که امکان نظری; آن ممکن است غم انگیز واقعیت است.”

سوروس گفت که اتحادیه اروپا باید برای حفظ رتبه اعتباری AAA به صدور چنین بدهی و در نتیجه باید مالیات-افزایش قدرت برای پوشش هزینه اوراق قرضه — پس از آن پیشنهاد را به سادگی می تواند اجازه مالیات به جای اعمال آنها.

09:15 GMT – ویروس مستندات و بلندی موج دوم

یک به یک از دولت ها در سراسر جهان به تدریج کاهش سختی محدودیت به معنای شامل گسترش coronavirus – حتی در برخی از کشورها عفونت اعداد در ادامه به افزایش است.

حرکت برجسته و نیاز مبرم به احتیاط بازگشایی اقتصاد و بازگرداندن معیشت اما مسیر به سمت پست-coronavirus نرمال است دشوار و طولانی است.

با هیچ درمان شناخته شده و یا واکسن در دسترس کارشناسان هشدار می دهند که گسترده بلند کردن اجسام از کنترل می تواند جرقه یک دوم و شاید مرگبارتر – wave از یک بیماری همه گیر است که تا کنون بیمار بیش از پنج میلیون نفر و باعث بیش از 330,000 مربوط به مرگ و میر.

جزئیات Ayseba Umutlu داستان در اینجا.

Spread of coronavirus disease (COVID-19) in Strasbourg

این است که بارها و بارها کشور خواست به محتاط در مورد کاهش محدودیت های [فایل: پاتریک Hertzog/رویترز]

09:00 GMT – مالزی گزارش 78 جدید کروناویروس موارد با یک مرگ

مالزی مقامات بهداشتی گزارش کرده اند 78 جدید کروناویروس, موارد بالا بردن تجمعی کل به 7,137.

وزارت بهداشت همچنین گزارش یک مرگ, آوردن مجموع عوارض تا 115.

08:45 GMT – ترکی, خارجی بازدید کننده ورود شاقول 99 درصد در ماه آوریل

تعداد بازدید کنندگان خارجی از ورود به ترکیه کاهش یافت توسط 99.26 درصد در سال در سال در ماه آوریل به 24,238 داده ها از وزارت گردشگری و وزارت نشان داد به عنوان شیوع کروناویروس در کشور تعطیل کردن فرودگاه و گردشگری.

در چهار ماه اول سال و تعداد بازدید کنندگان خارجی کاهش یافت و 51.2 درصد به 4.26 میلیون داده ها نشان داد.

08:30 به وقت تهران – تایلند برای گسترش coronavirus اضطراری به پایان ماه ژوئن

تایلند خود را حفظ, حالت اضطراری بیش از coronavirus تا پایان ماه ژوئن آن COVID-19 نیروی کار گفت: در تلاش برای نگه داشتن عفونت تحت کنترل به عنوان دولت آماده به سهولت محدودیت بیشتر.

مراکز خرید و فروشگاه های بازگشایی شد در آخر هفته بعد از تقریبا دو ماه از بسته شدن به عنوان تعدادی از موارد, کند, اما, کافه کاباره ها, سینما, زمین های بازی و بعضی از ورزش ها باقی می ماند خارج از محدوده.

دولت مرکز COVID-19 وضعیت دولت پیشنهاد گسترش در پاسخ به تحولات جهانی همه گیر و اجازه می دهد تا زمان را به آماده شدن برای کاهش بیشتر در آغاز ماه آینده.

Thailand malls

مردم ایستاده در صف برای ورود به Siam Paragon مرکز خرید در بانکوک [Mladen آنتونوف/خبرگزاری فرانسه]

08:10 به وقت تهران – بریتانیا گسترش COVID-19 پرداخت وام مسکن تعطیلات

بریتانیا تمدید وام مسکن خود را پرداخت تعطیلات طرح برای مالکان در دشواری های مالی در طول coronavirus همه گیر برای سه ماه.

وزارت خزانه داری گفت: بیش از 1.8 میلیون وام مسکن پرداخت تعطیلات گرفته شده بود تا از یک طرح است که راه اندازی شد در ماه مارس ، صاحب خانه هنوز هم از نظر مالی نیز می تواند گزینه ساخت پرداخت کاهش می یابد.

“هر کس شرایط متفاوت خواهد بود به طوری که صاحب خانه می تواند پرداخت تمام یا بعضی از وام مسکن خود را, آنها باید کار خود را با وام دهنده در یک برنامه; اما اگر آنها هنوز هم من می خواهم آنها بدانند که کمک وجود دارد” جان گلن اقتصادی به وزیر خزانه داری آمریکا در بیانیه ای گفت.

07:45 به وقت تهران روسیه – گزارش رکورد روزانه افزایش جدید کروناویروس مرگ و میر

روسیه گزارش کرده 150 جدید و میر ناشی از رمان coronavirus در 24 ساعت گذشته یک رکورد روزانه افزایش مصرف در این کشور رسمی در سراسر کشور مرگ و میر از این ویروس به 3,249.

این کشور coronavirus بحران پاسخ به مرکز گزارش 8,894 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل عفونت به 326,448.

Coronavirus cases in Russia exceed 300 thousands

روسیه به ثبت 326,448 موارد از رمان coronavirus [Sefa Karacan/Anadolu]

07:30 به وقت تهران – سلامت: چگونه ما را وادار به پنج میلیون COVID-19 موارد ؟

بیش از پنج میلیون نفر در حال حاضر آلوده شده است با جدید کروناویروس در سراسر جهان است.

در اینجا این است که تعاملی ساخته شده توسط الجزیره برای کمک به مردم در درک چگونگی وقوع است و در سطح جهانی تبدیل شده است.

Made with Flourish

07:00 GMT – هند گزارش بزرگترین 24 ساعته افزایش ویروس موارد

هند ثبت شده برخی از 6000 مورد جدید از رمان coronavirus کشور بزرگترین پرش در 24 ساعت به دهلی نو برطرف سراسری مستند و خطوط هوایی آماده شدن برای از سرگیری برخی از پروازهای داخلی.

این کشور از 1.3 میلیارد نفر گزارش شده و در مجموع بیش از 118,000 تایید موارد حدود پنج درصد افزایش از روز پنجشنبه آمار و ارقام. موجود در مجموع در حال 3,583 مرگ و میر.

نخست وزیر نارندرا تمدید یک مستند آغاز شده است که در 25 مارس به مه 31, اما آرامش قوانین در مناطق با کاهش تعداد موارد و اجازه دولت به صدور دستورالعمل های خود را در برخی از مسائل.

Outbreak of coronavirus disease (COVID-19) in Mumbai

هند گزارش داد بیش از 118,000 تایید موارد [Hemanshi Kamani/رویترز]

06:40 GMT – انگلستان به مجموعه ای از اقدامات قرنطینه برای ورود بین المللی

انگلستان مجموعه ای از جزئیات برنامه های خود را برای قرنطینه برای ورود بین المللی, ایرلند شمالی, منشی, Brandon لوئیس گفت.

دبیر خانه Priti پاتل را تنظیم کردن جزئیات در یک جلسه مطبوعاتی بعد گفت که اخبار آسمان.

06:10 GMT – بلغارستان اجازه ورود شهروندان از اتحادیه اروپا و کشورهای شنگن

بلغارستان که آغاز شده است به سهولت خود را مستند به اوراق ممنوعیت ورود بازدید کنندگان از اتحادیه اروپا و شنگن ویزای کشورهای منطقه وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

در اواسط ماه مارس عضو اتحادیه اروپا بلغارستان ممنوع ورود به خاک خود را به مسافران از بسیاری از کشورها در تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

وزارت بهداشت گفته است که لغو این ممنوعیت نیز پوشش می دهد سن مارینو, آندورا, موناکو و واتیکان. این وزارتخانه گفت که مردم پس از رسیدن در بلغارستان ادامه خواهد داد به صرف 14 روز در قرنطینه.

سلام این Umut Uras در دوحه مصرف بیش از همکار من Zaheena رشید.

من خواهد شد توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه در مدت کوتاهی. در اینجا کلید تحولات از امروز صبح:

  • بانک مرکزی ژاپن در حال راه اندازی یک $279bn برنامه برای افزایش وام دهی به شرکت های کوچک
  • نیوزیلند مخالفت با تغییر در مدیران برای مقابله با افزایش پشتیبانی از نخست وزیر Jacinda protocol wine studio بیش از او دست زدن به coronavirus
  • صندوق بین المللی پول و اوکراین توافق کردند که در اصل بر روی یک دلار جدید 5bn بسته کمک

05:25 GMT – ژاپن بانک مرکزی برای افزایش وام دهی به شرکت های کوچک

بانک مرکزی ژاپن ارائه شده است 30 تریلیون ین ($279bn) اضافی در وام برای کمک به شرکت های کوچک مبارزه با اقتصادی ویرانی های ناشی از کوروناویروس.

بانک مرکزی می گوید که می خواهد شروع به ارائه کمک های مالی به بانک ها در ماه ژوئن. اندازه گیری های جدید به ارمغان می آورد بانک مرکزی ژاپن در مجموع بسته کمک مالی به کوچک و متوسط شرکت به 75 تریلیون ین ($700bn).

این می آید به عنوان داده ها نشان داد که ژاپن تضعیف شده را به کاهش قیمت ها برای اولین بار در بیش از سه سال با قیمت کاهش 0.2 درصدی در ماه آوریل است.

05:17 GMT – فیلیپین قانونگذار پیشنهاد مالیات بر هدف قرار دادن تکنولوژی غول

جوی Salceda یک فیلیپین کنگره معرفی کرده است یک لایحه در مجلس با هدف مالیات بزرگ با تکنولوژی شرکت هایی مانند Facebook, حروف الفبا, Google و YouTube, Netflix و Spotify در برای جمع آوری کمک به مبارزه با کروناویروس.

این لایحه به نظر می رسد به منظور بالا بردن 29 میلیارد پزو ($571m) با تحمیل یک مالیات بر ارزش افزوده بر خدمات دیجیتالی ارائه شده در فیلیپین, کلید رشد منطقه برای تجارت الکترونیکی معاملات به عنوان مردم آن در جهان سنگین ترین کاربران رسانه های اجتماعی.

“ما صرف مبارزه با COVID-19 و ما باید بیشتر به ادامه مبارزه با آن و بازیابی” Salceda لایحه اصلی نویسنده گفت: خبرگزاری رویترز.

05:05 GMT – تایلند گزارش جدید موارد جدید مرگ و میر

تایلند گزارش جدید کروناویروس عفونت و یا مرگ و میر در جمعه حفظ کل 3,037 مورد تأیید و 56 مرگ و میر پس از شیوع بیماری در ماه ژانویه آغاز شده.

وجود دارد 2,910 بیمارانی که بهبود و بازگشت به خانه پس از وقوع آغاز دولت coronavirus گروه ضربت گفت: در یک به روز رسانی.

The spread of the coronavirus disease (COVID-19) in Bangkok

مردم خوردن ناهار در یک دادگاه مواد غذایی از یک فروشگاه پس از دولت کاسته coronavirus محدودیت در بانکوک, تایلند, در تاریخ 21 مه سال 2020 [Athit Perawongmetha/ رویترز]

04:46 GMT – مالزی تایید بیشتر موارد مهاجر در بازداشتگاه

مالزی گزارش شده است 35 coronavirus موارد در یک بازداشتگاه های اداره مهاجرت مرکز در حومه پایتخت کوالالامپور.

نور هشام عبدالله مدیر کل در مالزی وزارت بهداشت گفت: موارد مثبت در بوکیت جلیل مهاجرت بازداشتگاه شامل 17 نفر از میانمار 15 از هند و یکی از هر یک از سریلانکا و بنگلادش و مصر است.

مالزی مقامات بازداشت بیش از 1800 مهاجران در حداقل دو حمله را به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این coronavirus نگرانی آنها می تواند به جای بالا بردن عفونت خطرات در بازداشتگاه به سر می برند.

04:29 GMT – استرالیا پرجمعیت ترین دولت به استراحت محدودیت هایی در بخش مهمان نوازی

New South Wales, استرالیا پرجمعیت ترین دولت است گفت: محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus خواهد بود کاسته اجازه می دهد تا کافه ها و رستوران ها و بارها را تا 50 نشسته کاربران.

“از دست دادن 221,000 شغل در ماه آوریل یک فاجعه بود” دولت برتر Gladys Berejiklian خبرنگاران در سیدنی با اشاره به گسترده دولت زیان کار است. “ما نمی خواهیم که برای دیدن ادامه خواهد داد.”

اندازه گیری را به اثر در تاریخ 1 ژوئن. در سراسر کشور نزدیک به 600000 نفر مجبور شدند از کار در ماه آوریل توسط coronavirus محدودیت.

04:05 GMT – نیوزیلند مخالفت با تغییرات رهبر

نیوزیلند محافظه کار مخالف است تغییر رهبران در آخرین بریده بریده نفس کشیدن پیشنهاد برای مقابله با سابقه حمایت از نخست وزیر Jacinda protocol wine studio با بهره گیری حاوی coronavirus.

حزب ملی قانونگذاران رای به خندق پل سیمون پس از نظر سنجی پیشنهاد او به رهبری بود برای رفتن در یک انتخابات عمومی در تاریخ 19 سپتامبر. او جایگزینی سابق کشاورزی-کسب و کار اجرایی تاد مولر.

1 اخبار Colmar برونتون نظرسنجی منتشر شده در پنج شنبه شب قرار داده پشتیبانی از protocol wine studio از حزب کارگر تا 18 امتیاز در 59 درصد یک رکورد برای چپ میانه دسته بندی.

Protocol wine studio امتیاز به عنوان ترجیح نخست وزیر شد 63 درصد تا 21 امتیاز به بالاترین رقم ثبت شده توسط هر قانونگذار در این بررسی 25 سال سابقه.

03:40 GMT – استرالیا گسترش ممنوعیت در کشتی های کروز

استرالیا تمدید ممنوعیت آن در کشتی کروز بازدیدکننده داشته است به مدت سه ماه تا 17 سپتامبر.

استرالیا مرز زور گفت: هر کشتی کروز قادر به حمل بیش از 100 مسافر ممنوع است از عامل کشتی در کشور است.

این ممنوعیت شده است در محل پس از مارس 27 زیر مرگبار شیوع بیماری های مرتبط با کشتی های کروز.

02:07 GMT – بدون رشد سالانه هدف چین برای اولین بار در دهه

چین در زمان نادر حرکت از تنظیم رشد سالانه هدف این سال پس از coronavirus کتک جهان و دومین اقتصاد و ویران رشد جهانی.

به جای توجه به “عدم اطمینان” ناشی از COVID-19 گیر پکن را “اولویت را به تثبیت اشتغال و حصول اطمینان از استانداردهای زندگی” برتر لی کچیانگ گفت: افتتاحیه کنگره خلق ملی.

این اولین بار است که چین یک محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) هدف از این دولت شروع به انتشار چنین اهداف در سال 1990.

Chinese Premier Li Keqiang

لی کچیانگ نخست وزیر چین ارائه می شود کار خود را گزارش در جلسه افتتاحیه کنگره خلق ملی (NPC) در تالار بزرگ مردم در پکن در 22 مه سال 2020 [لئو Ramirez/ خبرگزاری فرانسه]

01:33 GMT – ده ها تن تست مثبت در مراکز برای رشته مهاجران در پاناما

پاناما بهداشت گفت: 59 مهاجران سرگردان در پاناما مهاجرت مراکز آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیش از 2500 مهاجر شد رشته در پاناما در ماه مارس زمانی که مرز با همسایه کاستاریکا بسته شد. اکثریت قریب به اتفاق کسانی هستند که برگزار می شود در مهاجرت مراکز در جنوب دارین استان است.

“این آسان نیست به 1,900 مردم در یک محل کوچک” دکتر ژوئن روسالس و گفتگو کرد. “کار سخت است.”

01:02 GMT – استرالیا به دنبال معافیت از انگلستان قرنطینه

استرالیا به دنبال معافیت از نیاز است که مسافران پس از رسیدن در انگلستان قرنطینه به مدت 14 روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

تجارت وزیر سیمون بیرمنگام در بیانیه ای گفت: “استرالیا به رهبری جهان موفق و مهار COVID-19 که به وضوح بدان معنی است که مسافران آینده از استرالیا را در برخواهد داشت خطر کم به بقیه جهان است.”

بیرمنگام گفت: استرالیا هیچ برنامه ای برای باز کردن مرزهای خود به غیر از شهروندان در حالی که همه از بازگشت مردم محلی هنوز هم به قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود.

00:46 GMT – صندوق بین المللی پول اوکراین موافق جدید 5bn $بسته کمک

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) و اوکراین درباره توافق در اصل بر روی یک دلار جدید 5bn بسته کمک برای کمک به کیف نبرد coronavirus بحران است.

قرارداد 18 ماهه کمک برنامه منوط به تصویب صندوق بین المللی پول را مدیریت و هیئت اجرایی آن را در معامله “در هفته های آینده” واشنگتن مبتنی بر قرض دهنده گفت.

Ivanna Vladkova Hollar رسمی که رهبری صندوق بین المللی پول تیم مذاکره کننده گفت: این معامله را “بودجه حمایت” به کیف در حالی که “تحکیم دستاوردهای به تاریخ و حرکت رو به جلو در مهم اصلاحات ساختاری برای کاهش کلیدی آسیب پذیری”.

00:08 GMT – مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات ما پرچم کاهش برای نیمه افراشته برای قربانیان ویروس

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده می گوید که او منظور خواهد شد پرچم آمریکا به پرواز نیمه افراشته در طول سه روز آینده به عنوان تلفات از COVID-19 روش 100,000.

“من خواهد بود کاهش پرچم در تمام ساختمان های فدرال و آثار تاریخی ملی به نیمی از کارکنان بیش از سه روز آینده در حافظه از آمریکایی ها ما از دست داده اند به کروناویروس گفت:” در توییتر ارسال.

این حرکت به دنبال یک درخواست از رهبران دموکرات برای انجام این کار به رسمیت شناختن “غم روز حساب هنگامی که ما رسیدن به 100,000 مرگ”.

00:03 GMT – برزیل می گذرد 20,000 ویروس مرگ و میر پس از ضبط 24 ساعته تلفن

Coronavirus مرگ و میر در برزیل پیشی گرفته 20,000 پس از یک رکورد تعداد مرگ و میر در یک دوره 24 ساعته وزارت بهداشت گفت.

این کشور به کانون شیوع بیماری در آمریکای لاتین و بالاترین یک روز تلفات 1,188 تحت فشار قرار دادند به طور کلی مرگ, شمارش به 20,047.

برزیل در حال حاضر ثبت بیش از 310,000 موارد با کارشناسان گفت: عدم به معنی آزمایش ارقام واقعی احتمالا بسیار بالاتر است.

با منحنی آن از عفونت و مرگ و میر افزایش شدت این کشور از 210 میلیون دلار در رتبه سوم جهان از نظر تعداد موارد پشت ما و روسیه است.


سلام و به انجمن خوش آمدید Al Jazeera ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر. من Zaheena رشید در ماله مالدیو.

شما می توانید تمام به روز رسانی از دیروز مارس 21, اینجا.

جورج سوروس می گوید coronavirus را تهدید می کند اتحادیه اروپا survivalYou هم اکنون می توانید دانلود تمام دارایی در یک مکان. این شامل تعیین میزان مد آب Keyframe غربال XML و Shotlist.(می افزاید: جزئیات)
لندن, مارس 22 (ایسنا) – جورج سوروس میلیاردر سرمایه گذار است هشدار داد که اتحادیه اروپا را بقا بود در معرض خطر رمان coronavirus مگر اینکه آن می تواند موضوع همیشگی اوراق قرضه یا “consols” برای کمک به اعضای ضعیف مانند ایتالیا.
“اگر اتحادیه اروپا است که قادر به در نظر گرفتن آن در حال حاضر, آن را نمی ممکن است قادر به زنده ماندن چالش های آن در حال حاضر مواجه,” سوروس گفت: در متن سوال و پاسخ جلسه فرستاده به خبرنگاران گفت. “این است که امکان نظری; آن ممکن است غم انگیز واقعیت است.”
سوروس گفت که اتحادیه اروپا باید برای حفظ رتبه اعتباری AAA به صدور چنین بدهی و در نتیجه باید مالیات بالا بردن قدرت برای پوشش هزینه اوراق قرضه — پس از آن پیشنهاد را به سادگی می تواند اجازه مالیات به جای اعمال آنها.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>