اسپانیا برطرف محدودیت به عنوان coronavirus عوارض قطره: به روز رسانی زنده

این آخرین به روز رسانی:

  • چین گزارش کرده است که بالاترین تعداد coronavirus موارد – 108 – در حدود شش هفته است.

  • میزان مرگ و میر در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و سه کشور بدترین تحت تاثیر coronavirus – به نظر می رسد به کم کردن سرعت.

  • ژاپن هوکایدو جزیره اعلام کرد یک دوم وضعیت اضطراری.

  • روسیه ثبت بالاترین روزانه پرش در coronavirus موارد با 2,558 عفونت های جدید.
  • رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی است که با توجه به رسیدگی به این کشور برای بار سوم بعد از آن در روز دوشنبه است اما انتظار می رود به استرس نیاز برای این مستند به ادامه.

  • در سطح جهان بیش از 114,000 اند از جدید کروناویروس در حالی که نزدیک به 434,000 بهبود با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

جمعه, مارس 13

10:30 به وقت تهران – اسپانیا شل مستند محدودیت

صدها هزار نفر از مردم اجازه داده شد برای بازگشت به کار برای اولین بار پس از یک شیوع کروناویروس در اسپانیا باعث شده دولت برای تحمیل یک مستند با توجه به آژانس خبری dpa.

مردم در مناطق اسپانیا که در آن دوشنبه عید پاک است که یک تعطیلات ملی اجازه داده شد به ترک خانه های خود برای رفتن به محل کار در اندکی آرامش از یک مستند است که در محل پس از ماه گذشته.

برخی از کسب و کار از جمله ساخت و ساز و تولید اجازه داده شد برای بازگشایی, اما بسیاری از مردم هنوز هم محدود به خانه ها و مغازه ها و کافه ها و فضاهای عمومی بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 26.

Coronavirus precautions in Spain

مستند محدودیت کمک کرده اند به سرعت فزاینده مرگ و میر است که اوج آن در اوایل ماه آوریل [Burak Akbulut/Anadolu]

10:20 به وقت تهران – در نوروز آزادی زندانیان به بنیادی COVID-19 گسترش

شورشیان یمن را منتشر کرده اند بیش از 2000 زندانیان برای جلوگیری از گسترش coronavirus در مناطق آنها کنترل این گروه اعلام کرد.

شورشی مرتبط دادستان کل نبیل al-Azani در بیانیه ای گفت که این گروه منتشر شده بود 2,361 زندانیان از اواسط ماه مارس به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیرانه در برابر ویروس.

او اضافه کرد که معیارهای خاص اعمال شد در کسانی که آزاد شدند از جمله خدمت سه چهارم از جملات و رفتار خوب.

10:00 GMT – Coronavirus ‘فاجعه در ساخت” در جنگ زده سوریه

کارشناسان هشدار داده اند که یک coronavirus فاجعه بافندگی در جنگ زده سوریه که در آن بیمارستان قادر به پاسخگویی نیازهای موجود و بهداشت در شرایط وخیم.

آنها همچنین متهم به دمشق از به حداقل رساندن مرگ و میر برای انگیزه های سیاسی.

دفعات بازدید: داستان کامل.

09:45 GMT – پلیس جمع آوری نزدیک به 800 بدن از اکوادور ویروس کانون

اکوادور گفت: پلیس حذف تقریبا 800 بدن در هفته های اخیر از خانه در Guayaquil, مرکز این کشور شیوع کروناویروس پس از COVID-19 – بیماری ناشی از این ویروس جدید – ضعف خدمات اورژانس و بیمارستان و مراسم تشییع جنازه سرو.

سردخانه کارگران در اقیانوس آرام شهر بندر شده اند قادر به مقابله با جمع شدن با ساکنان ارسال فیلم در رسانه های اجتماعی نشان رها شده بدن در خیابان.

اینجا بیشتر بخوانید.

Coronavirus Continues To Overwhelm Guayaquil

در Jardines de اسپرانزا گورستان در گوایاکیول جعبه با تابوت همچنان برای رسیدن به خاک سپرده شود در Pascuales Guayaquil [ادواردو Maquilon/گتی ایماژ]

09:40 GMT – اسپانیا روزانه تلفات سقوط دوباره با 517 مرده

اسپانیا یک شبه مرگ و میر از coronavirus کاهش یافت و به 517 از روز یکشنبه 619 آوردن مجموع تلفات به 17,489 وزارت بهداشت در گفت و اضافه کرد که آن را کوچکترین متناسب با افزایش روزانه از ردیابی آغاز شد.

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت که به طور کلی موارد رز به 169,496 از 166,019.

09:34 GMT – ایران گزارش 111 جدید و میر ناشی از کوروناویروس

ایران مرگ و میر از این کروناویروس جدید افزایش یافته است به 4,585 با 111 مرگ و میر یک شبه سلامت مقام وزارت توییتی اضافه کردن تعداد موارد آلوده رسیده بود 73,303 در بیشتر متاثر از کشور خاورمیانه است.

“خوشبختانه 45,983 از کسانی که آلوده به ویروس را بهبود … وجود دارد 1,617 جدید آلوده موارد در 24 ساعت گذشته ایم” علیرضا Vahabzadeh یک مشاور ایران به وزیر بهداشت.

وزارت بهداشت سخنگوی kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی که 3,877 از کسانی که آلوده به کروناویروس جدید شد و در وضعیت بحرانی است.

بیشتر:

09:20 GMT – هزاران نفر از دریانوردان رشته با توجه به محدودیت ویروس

Indian seafarers

رشته های هندی خدمه در هیئت مدیره کارشناس Grandiosa در حال حاضر لنگر انداخت در ایتالیا [Al Jazeera]

ده ها هزار نفر از خدمه رشته در محموله و کشتی کروز در سراسر جهان به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس هنوز منتظر بود به خانه آورد.

“دولت هند را رها کرده است همه ما در دریا” آناند کومار یکی از خدمه در کارشناسی ارشد Divina کروز کشتی های لنگر انداخته در نزدیکی بندر میامی در ایالات متحده به الجزیره.

اینجا بیشتر بخوانید.

09:10 GMT – اندونزی گزارش 316 جدید کروناویروس موارد مرگ 26

اندونزی اعلام کرد 316 مورد جدید از coronavirus آوردن تعداد کل عفونت در کشور به 4,557 با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت, رسمی, Achmad Yurianto.

Yurianto گفت: همچنین 26 کروناویروس جدید-مرگ و میر ناشی از مصرف تعداد کل مرگ و میر به 399.

جزئیات morefor تمام موارد تایید شده در سراسر جهان است.

مالزی مردم بومی ضربه سخت در طول coronavirus مستند

08:47 GMT – آفریقای جنوبی سرسختانه از اتباع نیجریه

آفریقای جنوبی airlifted برخی از 136 از اتباع خود در پایتخت نیجریه, Lagos, برای تبدیل شدن به نهمین کشور برای انجام این کار از غرب کشور آفریقایی بیش رمان coronavirus شیوع نیجریه رسانه های محلی گزارش شده است.

جنوب آفریقا ایرویز SA2259 پرواز که وارد در بعد از ظهر یکشنبه در نیجریه رفتگان از Murtala محمد فرودگاه بین المللی در شب مسیر به ژوهانسبورگ پیشتاز وب سایت خبری گزارش داد.

08:45 GMT – ایتالیایی FA امید برای بازگشت به آموزش در مه

ایتالیا به فدراسیون فوتبال امیدوار است که بازیکن می تواند آزمایش جدید کروناویروس در شروع ممکن است به آماده شدن برای فصل به راه اندازی مجدد آن رئیس جمهور گابریل Gravina گفته است.

سری A متوقف شده است پس از 9 مارس به دلیل شیوع کروناویروس و آن است که هنوز روشن نیست که, و یا اگر این فصل می تواند از سر گرفت. بازیکنان در تعدادی از باشگاه ها آلوده شده اند.

A man stands outside the San Siro stadium after the Inter Milan v Sampdoria Serie A match was cancelled due to an outbreak of the coronavirus in Lombardy and Veneto, in Milan

هنوز هم وجود دارد 12 دور از مسابقات در سریا یک, در علاوه بر این به چند برجسته و وسایل [Daniele Mascolo/رویترز]

08:20 GMT – تعداد زیادی از مردم از ورود به چین کاهش 90 درصد

چین را کاهش داده است تعداد زیادی از مردم عبور از مرزهای خود را با 90 درصد به عنوان بخشی از تلاش های خود برای جلوگیری از گسترش این coronavirus مهاجرت رسمی گفت.

صحبت در اخبار جلسه لیو Haitao رسمی با ملی اداره مهاجرت گفت: تعداد موارد هنوز هم در حال افزایش در این کشور به همراه چین از مرزهای.

چین مشغول به کار بود به حد غیر ضروری گذرگاه اما آن باقی مانده است یک چالش بزرگ برای کنترل تعداد زیادی از کوه عبور کشتی ها و جاده ها در امتداد این کشور مرز طولانی او اضافه شده است.

Daily Life In Beijing After China Declared Epidemic Contained

مسافران پوشیدن ماسک محافظ و نگه داشتن فاصله خود در مترو در روز دوشنبه ساعت شلوغی در مارس 13, 2020 در پکن چین [Lintao ژانگ/گتی ایماژ]

07:55 به وقت تهران روسیه – گزارش روزانه ضبط ظهور coronavirus موارد

روسیه گزارش 2,558 موارد جدید از رمان coronavirus یک رکورد روزانه افزایش آوردن آن به طور کلی در سراسر کشور شمارش به 18,328.

روسیه coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت که 148 نفر مبتلا به این ویروس فوت کرده اند تا کنون یک شبه افزایش 18.

07:34 GMT – چین رد ادعای تبعیض علیه آفریقایی

چین گفت: وجود تبعیض در برابر “برادران آفریقایی” در این کشور را رد کرد و به ما اتهام بدرفتاری آفریقایی در گوانگژو به عنوان تلاش برای آسیب پکن روابط با کشورهای آفریقایی.

سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian ساخته شده نظرات در طی یک جلسه توجیهی روزانه در پاسخ به اتهامات از دولت آمریکا است که مقامات در جنوب چین شهر گوانگژو اقدامات با هدف قرار دادن آفریقایی در این شهرستان است.

اینجا بیشتر بخوانید.

07:10 به وقت تهران – 3.7 میلیون قزاق ها به دنبال کمک های دولت بیش از coronavirus اضطراری

برخی از 3.7 میلیون قزاق ها و یا 20 درصد از نفت-صادرات آسیای مرکزی کشور جمعیت باید کاربردی برای کمک های مالی ارائه شده توسط دولت به دلیل رمان coronavirus شیوع کابینه گفت.

از کسانی که برنامه های کاربردی مورد 1.8 میلیون در حال حاضر تایید شده است, وزیر کار Birzhan Nurymbetov گفت: “ما جلسه.

این نورسلطان دولت ارائه کرده است به پرداخت 42,500 تنگه (حدود 100 دلار) در هر ماه برای هر شهروند است که از دست می دهد و خود را منبع درآمد در طول اضطراری دوره آغاز شد که در مارس 16 است و انتظار می رود حداقل تا پایان ماه آوریل است.

بیشتر:

06:40 GMT – S کره شمالی به کشتی 600,000 تست کیت به ما: ایسنا

کره جنوبی قصد دارد به ارسال 600,000 coronavirus تست کیت به ایالات متحده روز سه شنبه در اولین جمله حمل و نقل پس از درخواست از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک سئول گفت: با توجه به خبرگزاری رویترز.

مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست برای تست کیت در یک تماس تلفنی در مارس 25 با رئیس جمهور مون جائه به عنوان ایالات متحده بود دست و پنجه نرم کردن با سرعت رو به رشد شیوع بیماری در بسیاری از کشورهای.

ایالات متحده فدرال مدیریت اضطراری آژانس هواپیمای باری حامل تجهیزات برنامه ریزی شده است به ترک در 10:30 pm (13:30 به وقت تهران) روز سه شنبه این مقام به شرط ناشناس ماندن به علت دیپلماتیک حساسیت موضوع است.

چه چیزی در پشت یک جهانی کمبود تجهیزات برای محافظت از مردم در برابر coronavirus? | داخل داستان

06:30 GMT – آلمان در مورد افزایش 2,537 با 126 جدید مرگ و میر

تعداد تایید عفونت کروناویروس در آلمان افزایش یافته است 2,537 به 123,016 با توجه به داده ها از موسسه کخ رابرت (RKI) برای بیماری های عفونی.

که کمتر از یک 2,821 افزایش گزارش شده در روز یکشنبه و مشخص سوم کاهش پس از چهار روز افزایش می یابد.

گزارش مرگ و میر افزایش یافته است 126 به 2,799.

سلام این Saba عزیز در دوحه. من در این وبلاگ از همکار من کیت Mayberry.


05:30 به وقت تهران –

من توزیع بیش از این وبلاگ برای همکاران من در دوحه.

خلاصه ای از صبح امروز تحولات بزرگ:

  • رئیس جمهور امانوئل پاکسازی است که با توجه به آدرس و فرانسه و بعد از آن در روز دوشنبه است اما انتظار می رود که به فرانسه که در سراسر کشور مستند باید در نیروی باقی می ماند.
  • استرالیا و نیوزیلند به نظر می رسد به “مسطح منحنی” اما هر دو کشور می گویند آن است که بیش از حد به زودی به سهولت مستندات خود را.
  • چین و کره جنوبی در ادامه به گزارش بیشتر موارد از coronavirus در مردم ورود از خارج از کشور.
  • AP گزارش شده اند وجود دارد حداقل از 3300 مرگ و میر در مراقبت از خانه ها در سراسر ایالات متحده است.

05:15 GMT – مالزی تجارت, وزارت, سایت سقوط به عنوان کسب و کار اعمال می شود به کار گیرند

وب سایت مالزی بین المللی تجارت و وزارت صنایع بود و غیر قابل دسترس در روز دوشنبه به عنوان کسب و کار با عجله به درخواست برای اجازه به کار در فاز سوم کشور را مستند.

شرکت گفته شد که آنها تا به حال به درخواست آنلاین و برنامه های کاربردی خواهد بود باز از 9 (01:00 GMT).

مالزی گفت: بیشتر صنایع می تواند در دو هفته بعد از خاموش کردن و ارائه آنها به رعایت فاصله و بهداشت دستورالعمل های کنترل.

04:35 GMT – سران کشورهای آسیایی برای برگزاری مجازی اجلاس COVID-19 شیوع

رهبران 10 عضو انجمن کشورهای جنوب شرق آسیا خواهد شد و دیدار با همتایان خود در چین و ژاپن و کره جنوبی روز سه شنبه به صورت مجازی در اجلاس COVID-19.

این نشست به رهبری ویتنام نخست وزیر Nguyen Xuan Phuc خواهد شد بحث در مورد “راه و روش همکاری در برخورد با COVID-19 همه گیر” یک بیانیه از مالزی, وزارت امور خارجه گفت:. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus نیز شرکت کنند.

آسه آن کشور را برای اولین بار ملاقات به طور جداگانه.

04:20 GMT – استرالیا و نیوزیلند می گویند بیش از حد به زودی به سهولت محدودیت

مقامات نیوزیلند و استرالیا می گویند که آنها آماده هستند برای شروع کاهش اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و یا بازگشایی اقتصاد خود را حتی به عنوان نرخ جدید کروناویروس موارد را کند می کند.

نیوزیلند را به ثبت رساند پنجم مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز دوشنبه در حالی که جدید تایید موارد رز تنها با 15.

در استرالیا تعداد موارد تایید شده افزایش 33 کمترین میزان در یک ماه. این کشور به ثبت 61 مرگ و میر. وزیر بهداشت گرگ شکار گفت: آن را بیش از حد به زودی برای استراحت محدودیت.

“در حال حاضر زمان برای ماندن در این دوره به ادامه این خود انزوا و اجتماعی فاصله,” شکار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این در حال تولید واقعی کاهش در نرخ رشد است.”

Australia

نجات غریق سعی کنید به خلاص شدن از خوانندگان که در زمان به آب در طول عید پاک تعطیلات آخر هفته طولانی در سیدنی در میان سراسر کشور lockdown [Joel Carrett/سازمان حفاظت محیط زیست]

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت: تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به گسترش در سراسر کشور خاموش کردن و حالت اضطراری ملی اعلام شده در اواخر ماه مارس خواهد بود ساخته شده در مارس 20.

“ما تعداد موارد ممکن است اما این بدان معنا نیست که ما هنوز موفق به شکار این ویروس پایین” protocol wine studio گفت.

03:30 GMT – پاکسازی رود بگویید فرانسه مستند باید ادامه

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی انتظار می رود که برای هشدار دادن به فرانسه و بعد از آن در روز دوشنبه است که ts مستند برای مبارزه با کروناویروس باید برای چندین هفته حداقل.

پاکسازی است که با توجه به این سوم در زمان نخست تلویزیونی آدرس به ملت در این بیماری همه گیر از کاخ الیزه فقط پس از 8ساعت (18:00 GMT).

این کشور شده است تحت مستند از مارس 17 و وجود دارد در حال حاضر نشانه هایی از شیوع این است که شروع به ایجاد ثبات در.

برخی از 315 مرگ و میر گزارش شده در روز یکشنبه در مقایسه با 345 روز قبل. در مجموع 14,393 مردم فوت کرده اند, با توجه به وزارت بهداشت.

03:20 GMT – ژاپن, Hokkaido دوم اعلام وضعیت اضطراری

هوکایدو در شمال ژاپن با اعلام وضعیت اضطراری برای بار دوم بعد از دیدن دو رقمی را افزایش می دهد در تایید coronavirus موارد برای پنج روز متوالی.

هوکایدو برداشته قبلی خود اورژانس در 19 مارس ،

03:10 GMT – شینزو آبه زیر آتش بیش از ماندن در خانه’ جیر

یک “ماندن صفحه اصلی” پیام توییتی توسط نخست وزیر ژاپن اعلام کرد کشیده شده عصبانی واکنش ها در رسانه های اجتماعی با برخی او را متهم بودن نسبت به افرادی که نمی توانند در خانه استراحت به این دلیل که دولت اجتماعی فاصله اقدامات انجام شده را جبران کند.

متخلف جیر نشان داد آبه روی مبل در خانه, cuddling سگ خود را با خواندن یک کتاب و به دنبال نه حوصله – با استفاده از کنترل از راه دور برای تلویزیون است.

آبه اعلام وضعیت اضطراری در توکیو و دیگر شش استان, سه شنبه گذشته, درخواست مردم برای ماندن در خانه و کاهش تعاملات انسانی به میزان 80 درصد اما همچنان بسیاری از مردم برای رفتن به محل کار به دلیل کارفرمایان خود را هنوز به اتخاذ خانه مشغول به کار است.

01:40 GMT – کره جنوبی گزارش 25 مورد جدید

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید کره جنوبی تایید کرد 25 موارد جدیدی از کروناویروس در روز یکشنبه از 32 روز قبل.

کشور در حال اوج 909 موارد در فوریه 29, اما به ارمغان آورده است که از طریق تهاجمی تست انزوا و تماس با ردیابی.

00:40 GMT – چین هایش با بیشتر وارداتی موارد coronavirus

چین به تازگی منتشر شده و آخرین آن coronavirus به روز رسانی.

ملی کمیسیون بهداشت می گوید وجود دارد 108 مورد جدید از این ویروس در پایان مارس 12 و تمام اما 10 از این موارد وارد شده از خارج کشور است. وجود دارد هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی که در آن شیوع اول آغاز شد و در اواخر سال گذشته اما دو وجود دارد بیشتر مرگ و میر.

00:15 GMT – مراقبت صفحه اصلی مرگ و میر در آمریکا احتمالا بیش از 3300: AP

آسوشیتد پرس خبرگزاری تخمین می زند بیش از 3300 مرگ و میر در ایالات متحده می تواند مربوط به شیوع کروناویروس در پرستاری و مراقبت از خانه.

بر اساس گزارش های رسانه ها و دولت در بخش بهداشت و درمان به روز رسانی اسوشیتد پرس می گوید وجود داشته است حداقل 3,323, مرگ و میر, افزایش 450 در 10 روز.

Coronavirus Economy

زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در ارتباط بود به تعدادی از موارد در شمال غربی ایالت واشنگتن در اوایل ما شیوع کروناویروس [فایل: کارن Ducey/رویترز]

حدود یک میلیون بیشتر افراد مسن آمریکایی ها زندگی می کنند در خانه های مراقبت.

00:00 GMT – اردوغان را رد کرد وزیر استعفای بیش از آخر هفته مقررات منع رفت و آمد

ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان با رد استعفای خود را از وزیر کشور که گفته بود او پس از ترک بسیار مورد انتقاد قرار آخر هفته حکومت نظامی برای مقابله با کروناویروس شیوع آن میلیون ها نفر از مردم با تعجب.

—-

من کیت Mayberry در کوالالامپور با الجزیره در ادامه پوشش coronavirus بیماری همه گیر.

خواندن تمام به روز رسانی از 12 آوریل در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>