جنوب غربی به نظر می رسد برای جلوگیری از اخراج Fitch ما را می بیند و ریسک های اعتباری

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات پنج شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

—-

تحت بررسی: در این هفته در ایالات متحده گزارش داد که متناوب 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته پنج برابر افزایش بیش از گذشته بالا فرستاده می شود در سال 1982. ایالات متحده در روز جمعه به تصویب مجلس یک 2.2 تریلیون دلار بسته کمک که چند باور خواهد بود که پس از این شیوع ویروسی. اعتبار آژانس در حال گرفتن توجه داشته باشید از جایگاه مالی ایالات متحده و دیگر کشورها است.

Fitch است تایید ایالات متحده رتبه حاکمیت در “AAA” اما آن را می بیند خطر بیش از حد. فیچ گفت: بالا کسری مالی و بدهی است که در حال حاضر افزایش قبل از شوک اقتصادی رسوب coronavirus — شروع به ساییده شدن اعتباری ایالات متحده نقاط قوت. خطر کوتاه مدت منفی عمل امتیاز صعود کرده است با توجه به میزان شوک به اقتصاد و امور مالی عمومی از ویروس و سیاست های مالی پاسخ Fitch گفت: به خصوص در شرایطی از معتبر تحکیم طرح برای کشور موجود دیگر-ترم مالیه عمومی و بدهی دولت چالش است.

ایتالیا با چالش های اقتصادی را بیشتر حمایت دولت با توجه به مودی. آژانس می گوید این کشور ضعیف تر اقتصاد خواهد وزن در بانک های آن است. تقاضا برای طیف وسیعی از هزینه تولید خدمات بانکی است که انتظار می رود به سقوط و مشکل وام پیش بینی به افزایش است. ایتالیا روز جمعه تبدیل به دومین کشور پیشی چین در coronavirus عفونت رسیدن به 86,498 موارد در همان روز آن را ثبت و آن تک بزرگترین جهش در مرگ و میر با 969 بیشتر قربانیان. برای اولین بار بود که ایالات متحده آمریکا

تعطیلی نیز انتظار می رود به فشار درآمد برای مناطق در روسیه است. اما مودی می گوید بسیاری از مناطق این نرخ می تواند به حفظ یک کافی عامل عملکرد این سال حتی با کاهش 50% مالیات بر درآمد شرکت ها و درآمد از این بخش بیشتر متاثر از شیوع بیماری است. بسیاری از مناطق نیز پیش بینی می شود قادر به مقاومت در برابر یک ترکیب 50% کاهش در مالیات بر درآمد شرکت ها و مالیات کسب و کار کوچک به عنوان یک 30% کاهش در مالیات بر درآمد شخصی و هنوز هم یک عامل مثبت تعادل است.

سفر در زمان پاندمی: هر بخش وابسته به صنعت سفر در معرض خطر به خصوص خطوط کروز. از آنجا که بسیاری از ثبت خارج از ساحل (کارناوال مقر آن در میامی اما آن گنجانیده شده در پاناما) آنها می تواند در از دست هر گونه امداد و نجات برای شرکت های بزرگ ایالات متحده.

سهام رویال کارائیب و کارناوال سقوط بین 16% و 17% جمعه.

بین المللی حمل و نقل هوایی در این هفته گفت: مسافر درآمد در سراسر جهان می تواند به سقوط تا آنجا که $252 میلیارد یا 44 درصد در مقایسه با سال گذشته است. کمتر از سه هفته پیش این گروه تخمین زده می شود این ویروس می تواند به کاهش هواپیمایی درآمد تا $113 میلیارد دلار در مقایسه با.

خطوط هوایی آمریکا است واجد شرایط برای حدود 12 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام های خود را کنار بگذارند برای مسافری خطوط هوایی تحت اقتصادی-نجات بیل. زبان تصویری به کارکنان مدیر عامل داگ پارکر گفت: برخی از شرایط استفاده از کمک های مالی نیست و در عین حال روشن “بنابراین ما هنوز مثبت است که آمریکا دیدار خواهد کرد که شرایط” از جمله این که شرکت های هواپیمایی نمی کردند و یا اخراج کارگران تا سپتامبر. 30.

برنامه کاهش با توجه به نور تقاضای سفر را به معنای “گروه های بسیاری از کارکنان” کار خواهد کرد حداقل تعداد ساعت “برای چند ماه آینده” پارکر گفت. معلوم نبود با این حال, آیا کاهش ساعت بود بالقوه مانع به آمریکا و گرفتن کمک هزینه تحصیلی. آمریکا قصد دارد به کار و در حدود 40 درصد از ظرفیت در ماه آوریل و تنها 20 درصد در ماه مه به دلیل شیب سقوط در سفر. پارکر گفت: زمان پرواز در دمای کمتر از 15٪.

خطوط هوایی جنوب غربی است که از دست دادن پول در هر پرواز است. مدیر عامل شرکت Gary کلی کارکنان گفته که کمک های مالی خود را کنار بگذارند برای شرکت های هواپیمایی تحت اقتصادی-نجات لایحه را به این شرکت اعتماد به نفس بیشتری آن را جلوگیری از اخراج. غرب می گوید که هرگز furloughed هر کسی که در آن تاریخ است.

تحت هیچ شرایطی می تواند شرکت هواپیمایی بخش بود به عنوان سالم وجود دارد اما نشانه هایی از ثبات. برای اولین بار از اواسط ماه فوریه شاخص S&P 500 شاخص ردیابی این صنعت نیست, عمیق, قرمز تا پایان هفته.

بازار ضرب وشتم: پس از سه روز کشش که دیدم بزرگترین دستاوردهای سراسر بازارهای تقریبا در یک قرن Dow و S&P 500 و Nasdaq از دست بخار.

و وال استریت تحلیلگران نیروبخش برای اطلاعات بیشتر. S&P 500 تضعیف 3.3%. میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 3.6%. بازارهای اروپایی نیز کاهش یافت. بازارهای آسیایی بسته بیشتر بالاتر است.

اجتماعی آموزش و پرورش: اپل در حال راه اندازی یک برنامه و سایت به مردم اطلاعات در مورد شیوع ویروس. وب سایت و نرم افزار با ایجاد مراکز کنترل بیماری و پیشگیری کاخ سفید نیروی کار و سازمان مدیریت اضطراری فدرال اجازه می دهد تا کاربران پاسخ به سوالات در مورد COVID-19 ویروس از جمله عوامل خطر و علائم. آن را می دهد CDC توصیه هایی در گام های بعدی اما نیست در نظر گرفته شده به جای آموزش از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اپل گفت که این سایت و برنامه را به نگه داشتن تمام اطلاعات خصوصی. شما نمی نیاز به یک اپل ایدی برای دسترسی به. هفته گذشته گوگل شرکت خواهر همانا راه اندازی یک وب سایت به صفحه نمایش افرادی که فکر می کنم آنها ممکن است COVID-19 و آنها را برای تست سایت.

خرده فروشی تابع: بیش از 2000 فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور در حال ارائه رایگان تحویل به افراد بیش از سن 60. فروشنده مانند Piggly Wiggly, LifeThyme طبیعی بازار, Le منطقه و Matherne خواهد بود waiving تحویل هزینه در سفارش ساخته شده توسط سالمندان و انجام DoorDash. Freshop, GrocerKey, مرکتو و روزی نیز شرکت در این طرح می باشد. مشتریان نیز باید گزینه ای را برای درخواست یک تماس تحویل در پرداخت.

Conagra برندهای دادن پاداش به کارکنان در تولید و توزیع امکانات در ایالات متحده, کانادا و مکزیک است. کارکنان تمام وقت در ایالات متحده دریافت خواهد کرد $500 و پاره وقت کارکنان را دریافت خواهد کرد $250 مشابه با مقادیر ارائه شده به کارگران در کانادا و مکزیک است. این شرکت همچنین در ادامه به پرداخت هر کسی که دور از محل کار به دلیل COVID-19-مربوط به بیماری. آن دسته از کارکنان نیز خواهد شد واجد شرایط برای دریافت جایزه.

Kroger قصد دارد به استخدام اضافی 20,000 کارگران بیش از چند هفته آینده. این شرکت همچنین با ایجاد مشارکت با, محلی, منطقه ای و ملی کسب و کار از بیشتر صنایع برای ایجاد یک مشترک-منبع مدل به طور موقت انعطاف پذیری کارکنان به Kroger نقش. برخی از شرکای فعلی شامل Marriott International, Sodexo, Sysco و VF Corp.

به شما می گویند انرژی بازار می گوید مازاد: اکثر پیش بینی ها در حال حاضر پیش بینی کاهش تقاضای انرژی به اقتصاد جهانی سرد. سپس همه گیر رسید. آمریکا قیمت نفت را فرو 55 درصد بیش از ماه گذشته است. در حال حاضر یک پدیده گذشته دیده می شود در طول 2008-09 بحران مالی است دوباره در حال ظهور.

تقاضای انرژی شده است بنابراین محدود وجود دارد کمتر مکان برای قرار دادن نفت و گاز است که هنوز هم در حال تولید با توجه به IHS Markit.

بازار تجزیه و تحلیل گروه پیش بینی سالانه نیمه اول سال 2020 مازاد از 1.8 میلیارد بشکه نفت است که بیش از انتهای فوقانی آن برآورد ذخیره سازی در دسترس ظرفیت 1.6 میلیارد. IHS Markit پیش بینی می کند که ذخیره سازی کمبود منجر به تولید بیشتر کاهش یا تعطیل فهم از آنچه قبلا انتظار می رود. در میان سه کشور از بزرگترین تولید کنندگان نفت روسیه به کمترین میزان در دسترس ظرفیت ذخیره سازی در حدود 8 روز پس از عربستان سعودی در 18 روز و ایالات متحده در 30 روز.

بازار MAUL: اطلاعات قرار جمعه توسط ایالات متحده در رفتار مصرف کننده تا حد زیادی دور ریخته میشود به دلیل آن را با استفاده از داده ها از ماه فوریه به ظاهر یک عمر پیش. آن را نقطه به نقطه در اقتصاد است که هنوز هم زمزمه همانطور که از ماه فوریه زمانی که هزینه های مصرف کننده لبه 0.2% در ماه فوریه مطابق با ژانویه به دست آورید. درآمد شخصی رز جامد 0.6 درصد است.

خصوصی, نظرسنجی, اما آن را بیشتر به جلو به دنبال موضع رنگ بسیار تیره تر تصویر.

نزدیک به نیمی از مصرف کنندگان ایالات متحده به شدت نگران شیوع ویروس با توجه به CoreSight پژوهش بررسی آخرین. که تا 10 درصد از یک هفته پیش از آن به این معنی است که احتمال این که آنها را نگه داشتن هزینه های بسیار کاهش یافته است. حدود 70 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی در ایالات متحده است رانده شده توسط مصرف کنندگان پس از آن مهم است.

و با توجه به CoreSight بررسی حدود 9.1 درصد از مردم از دست داده اند شغل خود را از 4.2 درصد.

آمریکایی ها در حال خرید کالا اما نه جایی که آنها حتی دو هفته پیش. و 95% از پاسخ دهندگان اجتناب از مناطق عمومی و سفر از حدود 85% یک هفته پیش. مراکز خرید و مراکز در حال بطور اجتناب محل زیر رستوران/کافه/کافی شاپ ها و سالن های سینما بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>