غرب دوباره تاخیر انتظار بازگشت تاریخ برای بوئینگ حداکثر

خطوط هوایی جنوب غربی است که رکوع به واقعیت و از بین بردن ریشه بوئینگ 737 Max از برنامه های آن حتی دیگر — دو ماه دیگر تا Aug. 10

DALLAS — خطوط هوایی جنوب غربی گفت: پنج شنبه آن را حذف کرده است مبتنی بوئینگ 737 Max از برنامه خود را برای دو ماه دیگر در اوج تابستان فصل مسافرت و رها خواهد شد در حدود 9 درصد از پروازهای برنامه ریزی شده به عنوان یک نتیجه.

باد از جنوب غرب گفت: در آن زمان هواپیما خارج از برنامه از طریق Aug. 10.

این آخرین حرکت توسط شرکت های هواپیمایی به اذعان کرد که هواپیما نمی تواند آماده به پرواز به عنوان به زودی به عنوان آنها — و یا بوئینگ — تا به حال انتظار می رود. جنوب غربی قبلا حذف Max از برنامه های آن از طریق 6 ژوئن.

جنوب غربی پرواز 34 Maxes و انتظار برای دریافت بیشتر زمانی که هواپیما بودند پایه در سراسر جهان در ماه مارس گذشته پس از سقوط در اندونزی و اتیوپی کشته 346 نفر است. بدون هواپیماهای غربی گفت: از آن حذف خواهد شد در مورد 371 روز هفته پرواز از برنامه های آن بیش از 4000 پرواز در هر روز.

دالاس مبتنی بر شرق جهان بزرگترین اپراتور بوئینگ 737s با حدود 750 در ناوگان خود. تقریبا همه نسخه های قبلی از حداکثر و لازم نیست که همان پرواز-نرم افزار کنترل دخیل در تصادفات است.

بوئینگ در حال انجام پرواز آزمایشی با نرم افزار جدید اما انتظار ندارد که اداره هوانوردی فدرال به تایید این تغییرات تا زمانی که در این تابستان. شرکت های هواپیمایی خواهد شد نیاز به زمان بیشتری پس از آن به بازرسی هواپیماهای خود و آموزش خلبانان قبل از پرواز مسافران است.

نظرسنجی ها نشان می دهد که بسیاری از مسافران خواهد بود تمایلی به پرواز در حداکثر حداقل برای مدتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>